Įkraunama...
Įkraunama...

Cezario salotos

Mano supaprastintas kasdienis receptas: salotos, krotonai, kepta vištiena, virtas kiaušinis, padažas kaip kada, bet dažniausiai paprastas majonezas essen.gif niam niam
Atsakyti
QUOTE(arste @ 2010 09 23, 12:36)
Skaniausios cezario salotos Kaune  mums su vyru Miesto sode.  smile.gif



sveiki, ir man MIESTO SODE sezario salotos liuks. kai studentavau tai beveik kiekviena dieenle uzsukdavau pasmaliziauti siu saloteliu
Atsakyti
o man skaniausios restorane "Svarstyklese" petrasiunuose,ten esme yra padaze,gal kas zinot kaip ta padaza pasidaryti?
Atsakyti
Dirbu vyninėje ir mūsų cezario salotos tokios: šviežių salotų mišinys, vyšniniai pomidorai, cezario padažas, skrudinta šoninė, krutonai, tarkuotas sūris. Padažiuką jau kažkas ankščiau parašė kaip gaminti smile.gif thumbup.gif pamiršau dar paminėti, kad ant viršaus dedame grilyje keptą vištienos iešmelį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gremliniuke: 24 rugpjūčio 2011 - 10:35
QUOTE(gremliniuke @ 2011 08 24, 10:33)
Dirbu vyninėje ir mūsų cezario salotos tokios: šviežių salotų mišinys, vyšniniai pomidorai, cezario padažas, skrudinta šoninė, krutonai, tarkuotas sūris. Padažiuką jau kažkas ankščiau parašė kaip gaminti smile.gif thumbup.gif pamiršau dar paminėti, kad ant viršaus dedame grilyje keptą vištienos iešmelį smile.gif


Kokioje vyninėje dirbate? biggrin.gif Labai jau skaniai receptas nuskambėjo, užsuktume paragauti 4u.gif
Atsakyti
o as vakar cia prisiskaiciius irgi pasidariau namie. nezinau kuri dalyve rekomendavo, bet gavosi fantastika:
kaip ir beveik visur- aisbergo salotos, pomidorai, batonas (labai gerai tosteryje paskrudinti ir supjaustyti kubeliais - greita), priskrebinau rukytos sonines gabaleliu, dziugo surio ir padazui i paprasta majoneza ispaudziau cesnako, ir ipyliau kelis saukstus balzamiko acto. pasaka padaziukas gavosi smile.gif
grazu paskaityti apie padazu gaminimus su kiausiniu tryniais ir t.t. ir tikiu kad jie labai skanus, bet man kazkaip laiko gaila. megstu tai kas greita ir paprasta.
Atsakyti
Vinchenso vynine, po baltuoju tiltu smile.gif Vilnius drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gremliniuke @ 2011 08 27, 14:51)
Vinchenso vynine, po baltuoju tiltu smile.gif Vilnius  drinks_cheers.gif


Man ten skaniausios mieste cezario salotos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gremliniuke @ 2011 08 27, 13:51)
Vinchenso vynine, po baltuoju tiltu smile.gif Vilnius  drinks_cheers.gif



QUOTE(Neo_laura @ 2011 08 27, 15:46)
Man ten skaniausios mieste cezario salotos  4u.gif


Kai tik būsiu Vilniuje, būtinai užsuksiu, jei jau taip sakot biggrin.gif
Atsakyti
Kaip smagu girdeti smile.gif 4u.gif aciu!
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2008 02 24, 23:14)
Na as irgi esu didele megeja Cezario salotu su vistiena (ir butinai su majoneziniu padazu, bet be jokio anciuvio) wub.gif . Tik skaitydama sia tema, suzinojau, kad gaminamas ir bemajonezinis Cezario padazas, kuris kaip paaiskejo veliau man benarsant internete, ir yra originalusis sefo Cesare Cardini sukurto cezario padazo variantas (beje, ne tik be majonezo, bet ir be anciuviu). Kas skaito angliskai, imesiu originalaus padazo recepta:

Ingredients according to the Hotel Caesar's recipe from about 2006: [12]
romaine lettuce

olive oil
mustard powdered or prepared
fresh crushed garlic - often in olive oil
salt
fresh-ground black pepper
wine vinegar
lemon juice or lime juice - fresh squeezed
Worcestershire sauce
raw or coddled egg yolks
freshly grated Parmesan cheese
freshly prepared croutons
Recipe according to Julia Child's description of her 1970's telephone interview with Rosa Cardini, 4 servings: 
1/2 cup day-old bread, cubed
3/4 cup garlic oil*, divided use
2 small heads romaine lettuce
1/2 teaspoon salt
1/2 teaspoon freshly ground pepper
2 eggs, coddled (boiled in the shell for 1 minute)
Juice of 2 medium lemons
8-10 drops of Worcestershire sauce
1/2 cup freshly grated Parmesan cheese
* = Quote: "To prepare the garlic oil, place 4-5 cloves of garlic, peeled and quartered, in a good quality (e.g. Extra Virgin) olive oil and let it stand at room temperature several hours or even up to 5 days."

Widely accepted, but unlikely to be original (Populiarus, bet mazai tiketina, kad originalus ingredientai):
mayonaise
anchovies
variations of lettuce
chicken
capers
Romano cheese


va va, man priimtinos tik originalios cezario salotos, visos kitos ne ne ne.. tikiu, kad skanios, bet jau ne cezario salotos
Atsakyti
Padažą retai darau pati, nes užtruktų tikrai daug laiko, tai dažniausiai perku jau paruoštą. Aš šiuo metu gyvenu Nyderlanduose, tai Lietuvoje tokio neteko matyti. Lietuvoje pirkdavau Marks & Spencer paruoštą padažą Cezario salotoms. Anksčiau jis man buvo labai skanus, o prieš porą metų pasikeitė. Tas jų dabartinis man labai šiaip sau toks.
Atsakyti