Įkraunama...
Įkraunama...

Perkūnkiemis

sveikuciai. uzsukau ir as i jusu skyreli, nes ketinam pirkti buta ir galvojame apie Perkunkiemi. planuojame pirkti su pina apdaila ir imti paskola is seb, gal lgalit kas pasakyti ar verta cia pirkti? kiek mokejot jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(Bagyra606 @ 2010 05 11, 16:52)
sveikuciai. uzsukau ir as i jusu skyreli, nes ketinam pirkti buta ir galvojame apie Perkunkiemi. planuojame pirkti su pina apdaila ir imti paskola is seb, gal lgalit kas pasakyti ar verta cia pirkti? kiek mokejot jei ne paslaptis?

Sveiki,
pirkau Perkunkiemyje Giruliu g. 46.17 kv., m. su pozeminiu parkingu.
Mokejau 220 000 Lt uz daline apdaila.
Esu nepatenkinta vieta. Man per daug toli nuo miesto centro...
Atsakyti
QUOTE(mimi1 @ 2010 05 11, 17:49)
Sveiki,
pirkau Perkunkiemyje Giruliu g. 46.17 kv., m. su pozeminiu parkingu.
Mokejau 220 000 Lt uz daline apdaila.
Esu nepatenkinta vieta. Man per daug toli nuo miesto centro...

kaip seniai pirkote? g.gif
Atsakyti
idomu kada pirkote, nes kaina tokia nemaza atrodo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ericsse @ 2010 05 11, 21:43)
idomu kada pirkote, nes kaina tokia nemaza atrodo...  g.gif

2007 rugseji
Atsakyti
QUOTE(mimi1 @ 2010 05 12, 08:08)
2007 rugseji



na aisku... tada kaineles kitos buvo... schmoll.gif
Atsakyti
o kaip jums vieta pacio perkunkiemio,? mes noretumem su visa apdaila iskarto pirk, gal zinot ar yra tokiu butu? su visa apdaila na kad butu sudetas parketas, sienos dazytos , lubos, kad vonai su tuoletu butu. kad tolokai nuo miesto centro tai gal ir taip truputi toloka, bet manau kad viesasi transportas juk vazineja.
Papildyta:
QUOTE(Bagyra606 @ 2010 05 12, 11:54)
o kaip jums vieta pacio perkunkiemio,? mes noretumem su visa apdaila iskarto pirk, gal zinot ar yra tokiu butu? su visa apdaila na kad butu sudetas parketas, sienos dazytos , lubos, kad vonai su tuoletu butu.  kad tolokai nuo miesto centro tai gal ir taip truputi toloka, bet manau kad viesasi transportas juk vazineja.

na mes noretumem bent jau kokiu taip kad butu nuo 50 iki60kv.
Atsakyti
mane tai vieta mazai jaudina, automobilis po langais, o i centra juk kas diena nevaziuoji. As irgi ieskau tokio varianto, kad butu su apdaila. Skelbimuose maciau, jog perkunkiemyje yra tokiu variantu. DNBNORD si sestad organicuoja kazkuriame perkunkiemio name busto muge, galima nueiti apziureti butus, pakalbeti del paskolu ir pan... reikia nueiti pasiziureti, gal ka idomaus papasakos smile.gif
Atsakyti
mes tai is seb banko imsim paskola , tik kad vat kur sebas tuos butus turi perkunkiemy tai jie be pilnos apdailos o tik su daline, na reiks paziuret gal ir su pilna turi. man tai istikro irgi dzin del atstumo, yra toks daiktas kaip masina tai kada uzsimanysi ir nuleksi i ta centra smile.gif mum galvos skausmas u tais butai per vasara reik susitvarkyti viska
Papildyta:
aga butu idomu nulekti bet kad vat si sestadieni kaip tik turiu isvaziuoti tai negalesim nulekti paziuteti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagyra606 @ 2010 05 12, 12:16)
mes tai  is seb banko imsim paskola , tik kad vat kur sebas tuos butus turi perkunkiemy tai jie be pilnos apdailos o tik su daline, na reiks paziuret gal ir su pilna turi. man tai istikro irgi dzin del atstumo, yra toks daiktas kaip masina tai kada uzsimanysi ir nuleksi i ta centra smile.gif mum galvos skausmas u tais butai per vasara reik susitvarkyti viska
Papildyta:
aga butu idomu nulekti bet kad vat si sestadieni kaip tik turiu isvaziuoti tai negalesim nulekti paziuteti verysad.gif


jei ne paslaptis ka siulo seb'as? kokios mazdaug paskolos salygos? nes sebe dar nebuvau... g.gif
Atsakyti
galiu imesti internetini adesa ten viskas parasyta www.naujasadresas.lt, ten galima paziureti nemazia pasiulymu ir netik perkunkiemi.
Atsakyti
gal kas domejotes tuo nauju 9-iu ausktu namu statomu Eitminu g.? Ziuriu kaina gan padori - 2600 lt/kv, idomu kas ten per projektas...
Papildyta:
pridedu nuoroda

http://www.aruodas.l...mame-n/1-575921
Atsakyti