Įkraunama...
Įkraunama...

Perkūnkiemis


 i 
Šis forumo skyrelis skirtas diskusijoms bei naudingiems patarimams, o ne skelbimams.

Be to, nuomos skelbimai forume yra draudžiami.


Moderatoriai
Atsakyti
pasakykit man kaip naujokei buto paieskoj- ko gi ta Perkunkiemi visur aps..ka? cool.gif man vieta super tinka, bet kur skaitau atsiliepimus, tai vos ne kaip apie naujininkus..atseit zemo lygio rajonas, namai nekokie ir pan...kas gi ten yra tokio paslepto, kad taip neitiko tas rajonas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2010 12 27, 16:59)
pasakykit man kaip naujokei buto paieskoj- ko gi ta Perkunkiemi visur aps..ka? cool.gif man vieta super tinka, bet kur skaitau atsiliepimus, tai vos ne kaip apie naujininkus..atseit zemo lygio rajonas, namai nekokie ir pan...kas gi ten yra tokio paslepto, kad taip neitiko tas rajonas? blush2.gif


Na jei jums rajonas patinka ir forumuose isvardyti trukumai negasdina mirksiukas.gif tai ir pirkite, gyventi jums reiks, o ne komentuotojams ... Nieko naujo cia ir nesuzinosite, nes jau tiek sia tema pridiskutuota. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2010 12 27, 20:22)
Na jei jums rajonas patinka ir forumuose isvardyti trukumai negasdina mirksiukas.gif  tai ir pirkite, gyventi jums reiks, o ne komentuotojams ... Nieko naujo cia ir nesuzinosite, nes jau tiek sia tema pridiskutuota. doh.gif


apie kiekvieną rajoną galima rasti nuomonių kaip apie Naujininkus doh.gif šiaip eikit į temą, kur Perkūnkiemio mamytės kalbasi, tikrai papasakos daugiau 4u.gif
Atsakyti
vau pupupupu vau pupupu rolleyes.gif
Atsakyti