Įkraunama...
Įkraunama...

Stipri dušo srovė po...

QUOTE(Symphony @ 2007 11 22, 12:57)
na as neturejau kantrybes skaityti visos temos..labai del to atsiprasau...  4u.gif
g.gif
bet manau kad gyvename vienaip ar kitaip civilizuotais laikais... ir net ir toms panelems kurios netiki medicina yra pripazintu nemedicininiu budu kaip galima apsisaugoti "nekemsant KT"
nes manau kad yra negincijamos tiesos apie apvaisinima, spermatozoidu "gyvavimo laika" ir pan. tad manau ir logiskai galima ismastyti kokie "nemedicininiai" metodai gelbetu, o kurie nea


O prezervatyvai, nehormoninės žvakutės, galų gale nutrauktas lytinis aktas, vaisingų dienų skaičiavimas, bazinės temperatūros matavimas? Va kiek būdų nenorinčioms turėti reikalų su hormonais. Bet plauti makštį... Ne tik nematau patikimos apsaugos, bet ir kasdien ardoma natūrali mikroflora, kas didelės sveikatos irgi neduoda.
Atsakyti
nu dar durniau tai nzn ar galima sugalvoti lotuliukas.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
Blyn juokas sueme, prisiminiau viena moteriske, jai dabar 70, bet kai as buvau vaikas niekaip nesuprasdavau kodel ji vonioje, visiems matomoje vietoje, laiko klizma, kol karta man nebuvo paaiskinta biggrin.gif tiesa, ji plovesi su druskos tirpalu, ar sodos nebepamenu, bet kazkuom tokiu, kas pries 30 metu nebuvo deficitas lotuliukas.gif
vos ne balsu juokiuos, na ir kontracepcijos ideju gi kyla biggrin.gif reklamuoja gi www.kontracepcija.lt ten turetu buti info visiems atvejams, spontaniskiems ir nelabai smile.gif
oj dar prisiminiau, cia is panasios serijos, man mama pasisodinus mane gal 17-18likmete pradejo aiskint apie apsisaugojima, labiausiai patiko ta vieta, kai pasake, kad jei vyras nenuleis i vidu, tai neuzkres jokia liga lotuliukas.gif tada jau pratrukau kvatoti balsu lotuliukas.gif siaip mano mama skaitesi pagal tuometi supratima, labai siuolaikiska, tai ko noret is kitu, o laikai ziuriu nelabai ir pasikeite biggrin.gif
Atsakyti
Nu čia geras būdas, jei nori kinder siurprizo 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad tokį apsisaugojimo būdą naudojančias poras (kaip ir nutrauktą) galima drąsiai vadinti tėvais. Sveikinimai jiems 4u.gif
Nors esu girdėjus, kad žmonės šunis auginantys su kalytėm taip elgiasi- tipo praplauna su visokiais tirpalais, jei grįžta pasilaksčiusios prieš šeimininko valią. Bet žmonėm schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2007 11 23, 15:09)
Man atrodo, kad tokį apsisaugojimo būdą naudojančias poras (kaip ir nutrauktą) galima drąsiai vadinti tėvais. Sveikinimai jiems 4u.gif
Nors esu girdėjus, kad žmonės šunis auginantys su kalytėm taip elgiasi- tipo praplauna su visokiais tirpalais, jei grįžta pasilaksčiusios prieš šeimininko valią. Bet žmonėm  schmoll.gif

blink.gif Gyvunu kankinimas blink.gif Praplauciau as tokiam "augintojui" gera vieta su visokiais tirpalais tai zinotu blink.gif blink.gif
Atsakyti
Jei jau apie gyvūnus prakalbom, tai kažkur skaičiau, kad norėdami, jog kupranugarė (ar tai kumelė) nepastotų, įkišdavo jai į gimdą akmenuką. Analogiškai dabar moterims dedamos spiralės.
Atsakyti
gerai apie gyvunu kontracepsija pradejot diskutuot lotuliukas.gif
Atsakyti
Temos autorei patarčiau 6 klasės biologijos vadovėlį atsiverst... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2007 11 24, 00:58)
gerai apie gyvunu kontracepsija  pradejot diskutuot lotuliukas.gif


Tikriausiai reikėtų temą perkelti į zoo skyrelį, bet pati žinai kaip gyvenime viskas susiję.... tongue.gif
Iš panašių variantų kaip prasiplovimai dar esu prieš kelis metus iš mokinukų vienoj Kauno rajono mokykloj girdėjus siūlymą po santykių ant telefono knygos pasėdėt. Tipo tp l.veiksminga lotuliukas.gif
Atsakyti
ant kiek efektyvus metodas - matyt jau is autores vaiku skaiciaus lotuliukas.gif
o daugiau ir komentuot nesinori tokios nesamones blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruda lape @ 2007 11 24, 20:52)
Iš panašių variantų kaip prasiplovimai dar esu prieš kelis metus iš mokinukų vienoj Kauno rajono mokykloj girdėjus siūlymą po santykių ant telefono knygos pasėdėt. Tipo tp l.veiksminga lotuliukas.gif


O kaip tai susiję? lotuliukas.gif
Atsakyti