Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų pašalpos UK

QUOTE(ausriuxa @ 2007 11 22, 20:49)
vis jie man skambindavo ir klausdavo ar dar negavot ar negavot na as galvoju domisi gerai dirba savo darba  smile.gif  gavau laiska skambinu pasidziaugti,o cia man sako tai kada apmokesit  bigsmile.gif  ka apmokesit sakau  unsure.gif  taigi sako tavemes 10% nuo metines sumos man net akys isoko ant kaktos  blink.gif  blink.gif  ohmy.gif
finale pasakau,kad tiek jiems nemokesiu tai grasinti pradejo  mad.gif  mad.gif  tipo mes pasakysim,kad nutrauktu pasalpa ir t.t.



lotuliukas.gif juokdariai nieko jie nesakys,kas jie per vaznos personos kad ju paliepimu nutrauktu pasalpas doh.gif Nekreipk demesio ir pamirsk ta saraskino kontora,jauciu ne viena taip prigavo,gerai kad nepasidavei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2007 11 19, 12:54)
Ar kas yra tvarkesi pasalpas" Lietcentre" Londone?  4u.gif

laba, as tvarkausi,man tai jie patinka
Atsakyti
QUOTE(jurgone @ 2007 11 23, 19:00)
laba, as tvarkausi,man tai jie patinka

10% mokejei uz pasalpas? smile.gif
Atsakyti
labutis

norejau paklausti,jei esu issiskyrusi ir viena auginu vaika,i kokias pasalpas galiu pretenduoti londone?ar butu tarkim nuolaidos darzeliui,busto nuomai ir pan.....kam nesunku butu parasykit man i az...is anksto dekui 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
gavau siandien laiska is child beneffit office, kad mano seimos asmeniniai duomenys, kartu su kitu seimu duomenimis, kazkur nuplauke, neaisku i kieno purvinas rankas. kaip ir prabegom girdejau per zinias pries kelias dienas.. bet tada net nepagalvojau, kad tai gali ir mane paliesti.. o dabar baisoka daros unsure.gif laiske sako nesijaudinti, bet juk ten ir banko saskaitos duomenys, ir insurance numeriai ir gimimo datos!!... nekalbant apie pavardes, pasu numerius ir t.t. doh.gif juk su sitiek duomenu kazin ka galima padaryti mano vardu doh.gif ypac internete doh.gif doh.gif unsure.gif
pataria buti ramiems, bet pastebejus keistus pinigu dingimus is saskaitos, susisiekti su banku doh.gif unsure.gif
gal kas nors is jusu irgi gavot toki laiska?
ka daryti zadat? ar ramiai laukti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fistik @ 2007 11 27, 23:28)
sveikutes 4u.gif
gavau siandien laiska is child beneffit office, kad mano seimos asmeniniai duomenys, kartu su kitu seimu duomenimis, kazkur nuplauke, neaisku i kieno purvinas rankas. kaip ir prabegom girdejau per zinias pries kelias dienas.. bet tada net nepagalvojau, kad tai gali ir mane paliesti.. o dabar baisoka daros unsure.gif laiske sako nesijaudinti, bet juk ten ir banko saskaitos duomenys, ir insurance numeriai ir gimimo datos!!... nekalbant apie pavardes, pasu numerius ir t.t.  doh.gif juk su sitiek duomenu kazin ka galima padaryti mano vardu doh.gif ypac internete doh.gif  doh.gif  unsure.gif
pataria buti ramiems, bet pastebejus keistus pinigu dingimus is saskaitos, susisiekti su banku  doh.gif  unsure.gif
gal kas nors is jusu irgi gavot toki laiska?
ka daryti zadat? ar ramiai laukti? g.gif



As taip pat gavau toki laiska,mano drauge irgi verysad.gif kol kas nesugalvojau ka darysiu toliau.
Atsakyti
Sveikos mamytės, labai norėčiau jūsų paklausti, mums atsitiko tokia situacija, mano MB "buvusioji" gyvena Londone, o jų bendras vaikas Lietuvoje, dabar ji paskambino ir paprašė ,kad padarytume vaiko pasą ir kuo greičiau atsiūstume jai į Londoną. Vaiko ji nežada ten vežtis, tai kam jei tas pasas? kai paklausėm kam reikia pasakė tik, kad kažkokius dokumentus tvarkosi, bet nesako daugiau nieko, tai natūralu kad mums kyla daug klausimų. Ar tai bus saugu vaiko atžvilgiu?
Labai busim dėkingi užatsakymus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dosine @ 2007 11 28, 07:31)
Sveikos mamytės, labai norėčiau jūsų paklausti, mums atsitiko tokia situacija, mano MB "buvusioji" gyvena Londone, o jų bendras vaikas Lietuvoje, dabar ji paskambino ir paprašė ,kad padarytume vaiko pasą ir kuo greičiau atsiūstume jai į Londoną. Vaiko ji nežada ten vežtis, tai kam jei tas pasas? kai paklausėm kam reikia pasakė tik, kad kažkokius dokumentus tvarkosi, bet nesako daugiau nieko, tai natūralu kad mums kyla daug klausimų. Ar tai bus saugu vaiko atžvilgiu?
Labai busim dėkingi užatsakymus. smile.gif

Mano nuomone tai ji bando gauti pasalpas uz vaika, nes jai vaikas gimes ne uk tai praso vaiko gimimo liudijimo ir kartais paso... unsure.gif
Atsakyti
sveikutes.... 4u.gif as darausi pasalpas per tokia milda.irgi gavau pasus su tusciu poperiuku ir jau kosks menesis jojkio laisko.kazka as cia cia skaiciau apie home ofisa ar ir man ten reikia registrotis? ar ta buhaltere kuri man tvarko pasalpas jinai gali uzregistrot g.gif

gal kas tvarke pasalpas east hame kur kreipetes
Atsakyti
Sveikutes visos mamytes,as taip pat dabar su nerimu laukiu laisko is child benefit,ta prasme atsakymo as tvarkausi per tokia ina ealing brodway ir man nieko,tik tolokai vaziuoti uz pasalpas tikrai mazai ima uz du vaikiukus mokejau 130,tai sutvarke ir child benefit ir child tax credit,gal kas tvarketes start maternity grant,nes as bandziau bet man nedave,nes tipo dar neturiu child tax credit,o dukryteri netrukus 3 menesiukai,labai jau gudriai jie cia sugalvojo,kad ne bet kas galetu gauti sia pasalpa,man rodos tai nelabai imanoma,nes tax credit tvarkymas uztrunka 11 savaiciu tai yra 3 menesiukai,gal kas yra tvarkesi council house kad gauti nama,ar apmokejima?Neseniai suzinojau,kad dar ir nuomotis is konsulo galima,tik kaip ta padaryti nezinau,gal kas jau pabande sita varianta?
Atsakyti
QUOTE(Dosine @ 2007 11 28, 09:31)
Sveikos mamytės, labai norėčiau jūsų paklausti, mums atsitiko tokia situacija, mano MB "buvusioji" gyvena Londone, o jų bendras vaikas Lietuvoje, dabar ji paskambino ir paprašė ,kad padarytume vaiko pasą ir kuo greičiau atsiūstume jai į Londoną. Vaiko ji nežada ten vežtis, tai kam jei tas pasas? kai paklausėm kam reikia pasakė tik, kad kažkokius dokumentus tvarkosi, bet nesako daugiau nieko, tai natūralu kad mums kyla daug klausimų. Ar tai bus saugu vaiko atžvilgiu?
Labai busim dėkingi užatsakymus. smile.gif



QUOTE(uk-girl @ 2007 11 28, 13:00)
Mano nuomone tai ji bando gauti pasalpas uz vaika, nes jai vaikas gimes ne uk tai praso vaiko gimimo liudijimo ir kartais paso...  unsure.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū, man irgi kilo tokia mintis, bet gal tada nieko baisaus, tegu gauna ji tuos pinigus, mums tik svarbu kad vaikui nepakenktų. g.gif
Atsakyti