Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai iš bambuko

Turiu latvišką bambukinį megztinuką - labai malonus kūnui smile.gif
Atsakyti
Tikrai labai geri rubai thumbup.gif Malonus kunui, ne tik vaikam bet ir suaugusiem smile.gif Visai nesenai atradau internetine prekyba mirksiukas.gif
www.dagila.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seteriuke: 18 birželio 2009 - 22:36
Turiu leliukiska komplektuka - paklodele (o gal suvyniojimui skirta), kepuryte ir pirstineles, bet neturim leliuko, tai kolkas stovi..... Medziagyte labai svelni.
Atsakyti
Sveikos, o gal zinote ar siu rubeliu is bambuko pluosto galima kur nors Klaipedoje isigyti? Butu gerai, jei kas zino, kad paminetu ir kituose miestuose, kur ju yra, Kuano bazes jau buvo minimos, gal dar kur?
Atsakyti
per kazkoki isparadavima Maximoj pirkau golfa ir sudeti buvo parasyta, kad 100 proc. bambukas. o pirkau praeita ziema - taip kad cia ne naujove tongue.gif
ir labai blogai nesiojos - issitampe po keliu skalbimu baisiai.
aisku, gal yra kitokiu isdirbimo technologija, ar siulai ne tie, bet as daugiau is savo patirties nebepirkciau schmoll.gif
Atsakyti
Naturalaus pluosto gaminius rekomenduojama skalbti rankomis ir dziovinti horizantalioje padetyje 4u.gif Tada neissitampo.
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 09 03, 21:01)
Naturalaus pluosto gaminius rekomenduojama skalbti rankomis ir dziovinti horizantalioje padetyje 4u.gif Tada neissitampo.


gali buti, kad neteisingai skalbiau, nebepamenu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morgana: 03 rugsėjo 2009 - 21:04
Drauge vyrui nupirko brangu "bambukini" chalata, tai visos siules islindo po 2 skalbimu, tad dabar atrodo tas drabuzelis baisiau, negu koks paprastas turginis po metu devejimo.
Atsakyti
Tai cia kaip ir su "maximiniais" akcijos chalatais, ranksluosciais - informacijoje paaiskino, kad reikia skalbti rankomis, norint islaikyti gera isvaizda rolleyes.gif Nes mano irgi istezo po skalbimo doh.gif
Atsakyti
o gal galit kas nuotrauku imesti, labai jau idomu paziuret, kaip tie drabuziai is bambuko atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Šypsiukas @ 2009 09 03, 20:53)
Sveikos, o gal zinote ar siu rubeliu is bambuko pluosto galima kur nors Klaipedoje isigyti? Butu gerai, jei kas zino, kad paminetu ir kituose miestuose, kur ju yra, Kuano bazes jau buvo minimos, gal dar kur?


internetu galima nusipirkti yra www.jusujaukumui.lt
mano mama chalata turi tai sekmingai nesioja 4u.gif
Atsakyti
As turiu The Body Shop firmos chalata. Pries metus isigijau ir iki siol man kuo puikiausiai nesiojasi ax.gif Tiesa, jis ne vien is bambukines medziagos. Sudetyje parasyta, kad audini sudaro 65% viskozes pagamintos is bambuko ir 35% medvilnes, gal del to man niekas neissitampe taip, kaip kitiems. g.gif
Atsakyti