Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri serialai

Ir aš prisimenu Locura de Amor,dar mokinė buvau. Pamenu kai su draugėm žiūrėdavom biggrin.gif O galo niekaip nepamenu. Ar jį nutraukė,ar aš nebežiūrėjau,bet pamenu ,kad ant galo pakeitė aktorę ir dar ten ar avarija ar kažkas tokio buvo. Gal kas galą pamenat?
Atsakyti
Nenutraukė, dar gal 2 kartus kartojo. taip, ten buvo avarija ir po jos Nataliją vaidinusią aktorę Adrianą Nieto pakeitė į ne tokią gražią. Viskas baigės laimingai smile.gif
Atsakyti
Ar kas prisimena serialus, kuri rode per Tele-3 (TV3) 1993-1996 m. Ji rodant budavo viktorinos, per kurias galima buvo laimeti skalbimo miltelius, sampunus, tt.... Kokie tai serialai?
Atsakyti
Kazkada seniai berods RTR rusu televizija rode toki fantastini seriala, kur vyko keliones laiku, lyg ir is musu dienu i senove, na, damos budavo su ilgom suknelem. Ir vis ten kazkaip nesigaudavo nuvykti tiem zmonem i savo namus, kaip jie norejo, vis ne i ta laikmeti papuldavo, kazkas tokio doh.gif Kazkaip daugiau nieko ypatingo nepamenu, bet pamenu, kad rodydavo darbo dienom popiet. Net nezinau ar amerikieciu cia serialas, bet ko gero 4u.gif Gal kas zinos netycia? smile.gif
Atsakyti
aš tai prisimenu paauglystės serialus: mažyliai, kur vieni vaikai augo prabangiame name, o kiti fermoje ir saugojo jame auganti medi. tikrai buvo įdomus serialas. po to maistingas amžius, pelenes istorija, pirmyn anita. Trūksta dabar tokių gerų serialų ypač paaugliams, negu tos visokios nesamonės šiandieninės. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LeinQ @ 2012 07 09, 13:05)
aš tai prisimenu paauglystės serialus: mažyliai, kur vieni vaikai augo prabangiame name, o kiti fermoje ir saugojo jame auganti medi. tikrai buvo įdomus serialas. po to maistingas amžius, pelenes istorija, pirmyn anita. Trūksta dabar tokių gerų serialų ypač paaugliams, negu tos visokios nesamonės šiandieninės.  blush2.gif  biggrin.gif

aha tikrai sutinku, jog paaugliams dabar tokių serialų nekuria g.gif pačiai buvo taip pat labai įfomus serialas mažyliai, po mokyklos skubėdavau namo žūrėti biggrin.gif
Atsakyti
Man tai vienas nerealiausiu serialu buvo TEGUL KRAUJAS LIEJASI LAISVAI!
Atsakyti
QUOTE(giegasim @ 2012 10 21, 08:50)
Man tai vienas nerealiausiu serialu buvo TEGUL KRAUJAS LIEJASI LAISVAI!

JO tas super thumbup.gif
Atsakyti
va va, šitą tai gerą priminėt (Tegul kraujas liejasi laisvai), gal žinote iš kur jį būtų galima gauti? jeigu tai iš vis įmanoma biggrin.gif žinau, kad seniai tada per LNK rodydavo.. smile.gif mažoka buvau dar, labiausiai lygtais vienuolę pamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynruge @ 2012 10 26, 15:17)
va va, šitą tai gerą priminėt (Tegul kraujas liejasi laisvai), gal žinote iš kur jį būtų galima gauti? jeigu tai iš vis įmanoma biggrin.gif žinau, kad seniai tada per LNK rodydavo.. smile.gif mažoka buvau dar, labiausiai lygtais vienuolę pamenu smile.gif


ten ne vienuolė buvo, o vyr.sesuo. kalė intrigantė biggrin.gif
user posted image

1 serija
Atsakyti
aaa :Doi kaip blankiai bepamenu lotuliukas.gif matyt, kad tokį galvos apdangalą turėjo, dėl to šitaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynruge @ 2012 10 26, 18:42)
aaa :Doi kaip blankiai bepamenu  lotuliukas.gif matyt, kad tokį galvos apdangalą turėjo, dėl to šitaip blush2.gif


o man labiausiai įstrigusi jos sėlinant eisena biggrin.gif geras serialas buvo.
Atsakyti