Įkraunama...
Įkraunama...

Dažomi tapetai

As irgi esu susidurus su pelesiu ant sienu, tai geri zmones patare kaip su tuo susitvarkyt: nuplesus senus tapetus supelijusias sienas reikia gerai nuplauti siltu vandeniu su Ariel skalbimo milteliais, nuplauti reikia visa siena bent pora kartu. Kai izdziuva - kelis kartus istepti su skysciu skirtu apsaugoti sienas nuo pelesio (jo yra ir senukuose ir kitur). Kai isdziuva - klijuoti tapetus su klijais, kurie saugo nuo pelesio atsiradimo. Taip padareme ir jau keli metai neturime jokio pelesio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nezinau, ar kas minejo, tiesiog konsultavomes vienoje dazomais tapetais prekiaujancioje parduotuveje, rekomendavo rinktis silko blizgesio dazus. Mes patys visa buta klijavome dazomais tapetais,dazem tais silkiniais dazais ir rezultatu esam labai patenkinti. Pati tapeto faktura graziai issiryskino ir tas blizgesys atrodo lyg sienos butu medziagines thumbup.gif
o del pelesio naikinimo, svarbu viska nuplauti, gerai isdziovinti ir kelis kartus istepti chloru ( pvz. ACE skirtu dezinfekavimui) daug pigiau, o efektas tikrai geras, isbandem ax.gif
Atsakyti
gal kas galite pateikti dazytu tapetu pavyzdziu?
nejau niekas nesitapetavo?
Atsakyti
netingek sios temos paskaityti pora puslapiu atgal mirksiukas.gif ten esu imetusi nuoroda i mano dazytu tapetu foto. Kita savaite dar imesiu svetaines nuotrauku.

Imetu nuoroda i tapetu firmos RASCH puslapi, dazomu tapetu kolekcija WALLTON 2009. Beje, bent Kauno senukuose berods yra is sios kolekcijos pora tapetu http://www.rasch.eu/...7afc807079.php3
Papildyta:
Ai, tiesa... jei nesupranti vokiskai, gali pasirinkti virsuje esancia rusu ar kt. kalba. Arba po paveiksliukais paspausk "vergrößern", tada padidins paveiksliukus.
Atsakyti
QUOTE(Bobuvasara @ 2008 10 08, 13:13)
netingek sios temos paskaityti pora puslapiu atgal  mirksiukas.gif  ten esu imetusi nuoroda i mano dazytu tapetu  foto. Kita savaite dar imesiu svetaines nuotrauku.

Imetu nuoroda i tapetu firmos RASCH puslapi, dazomu tapetu kolekcija WALLTON 2009.  Beje, bent Kauno senukuose berods yra is sios kolekcijos pora tapetu  http://www.rasch.eu/...7afc807079.php3
Papildyta:
Ai, tiesa... jei nesupranti vokiskai, gali pasirinkti virsuje esancia rusu ar kt. kalba. Arba po paveiksliukais paspausk "vergrößern", tada padidins paveiksliukus.


Esu jau mačiusi ir peržiūrėjusi jūsų namučių nuotraukas.Gražūs tapetukai ir spalvytės...aš tai dar vis nežinau kokią spalvą ir raštą rinktis...
Atsakyti
pas mus namie taip pat dazyti tapetai ir man labai patinka...vien tik nudazyta siena buna tokia salta, nepriklausomai nuo to kokiso spalvos dazai ir t.t. o vat dazyti tapetai visai kitoki ispudi sudaro..juolab kad yra praktiski, as lengvai nuo ju nuvalau demes aplink jungiklius, vaiku pripiestus menus ir t.t. o taip pat kartais kigiau iseina dazomi tapetai nei dazyti sienas, nes tapetam reikia maziau paruosti sienas.
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 10 09, 10:57)
pas mus namie taip pat dazyti tapetai ir man labai patinka...vien tik nudazyta siena buna tokia salta, nepriklausomai nuo to kokiso spalvos dazai ir t.t. o vat dazyti tapetai visai kitoki ispudi sudaro..juolab kad yra praktiski, as lengvai nuo ju nuvalau demes aplink jungiklius, vaiku pripiestus menus ir t.t. o taip pat kartais kigiau iseina dazomi tapetai nei dazyti sienas, nes tapetam reikia maziau paruosti sienas.


Jo teisingai sakote....
O sakykite koks jūsų tapetas, su raštu be rašto.Kur pirkote ir kiek kainavo vienas rulonas?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2008 10 09, 12:44)
Jo teisingai sakote....
O sakykite koks jūsų tapetas, su raštu be rašto.Kur pirkote ir kiek kainavo vienas rulonas?


su rastu, tokiasi dryzeliais..kur pirkta ir uz kiek jau neatsakysiu nes ne patys visa tai darem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bobuvasara @ 2008 08 11, 21:50)
aciu  ax.gif  kiekvienam kambaryje yra dominuojanti siena- tamsesnes spalvos ir kitokio tapeto rasto. pvz. miegamojo 3 sienos svelnios samanos spalvos, neutralaus tapeto rasto, o dominuojanti- zoles zalumo su augaliniu motyvu rastu. Svarbu, kad tos dvi spalvos tarpusavyje deretu.

taip, rastu yra visokiu. Senukuose gal kokia 15 skirtingu rastu yra. patys neseniai pirkome svetainei.


Paspalsausiu, kokius pirkote svetainei, į šią vietovę ir aš dairausi.....
Kiek mokėjote, jei ne paslaptis?
Papildyta:
QUOTE(Upokšnis @ 2008 08 11, 22:34)
Jei gyveni Vilniuje, gali užsukti į tapetų parduotuvę esančią prie Olandų žiedo, virš Maximos. Ten labai didelis pasirinkimas tiek baltų, tiek spalvotų tapetų.


Tai, kad ne Vilniuje gyvenu....pas mus tik senukai ir tai manau, kad nedidelis bus pasirinkimas, o artimiausiai Utenoje.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

turiu ir as klausimuka ax.gif auginu triusiuka ir jis, kai buna laisvej megsta grybstelt tapetu doh.gif aisku, mane erzindamas, nes zino, kad taip negalima lotuliukas.gif gal kartais dazomi tapetai yra kiek tvirtesni, vistiek virsutinis sluoksnis dazai.. g.gif

Atsakyti
QUOTE(justuke @ 2008 10 14, 18:43)
Sveikos mergaites 4u.gif

turiu ir as klausimuka ax.gif  auginu triusiuka ir jis, kai buna laisvej megsta grybstelt tapetu doh.gif  aisku, mane erzindamas, nes zino, kad taip negalima lotuliukas.gif  gal kartais dazomi tapetai yra kiek tvirtesni, vistiek virsutinis sluoksnis dazai.. g.gif


Na manau, kad už įprastinius tapetus, dažomi tapetai stipresni... bet jei tapetas su raštais, kurie su iškilimais, tai manau ,tai tavo triušiukas įveiks......
Atsakyti
Gal galite patarti kokie dažai tinka dažomiems tapetams?
Atsakyti