Įkraunama...
Įkraunama...

Dažomi tapetai

Justuke, tavo augintinis vinilinius su flizelino pagrindu tikrai iveiks. nes tas vinilas labai lengvai nusidreskia nuo pagrindo. Na, nebent po ranka turesi dazu ir tas tasiradusias baltas demes uzdazinesi. O vat stiklo pluosto tapetu manau kad neiveiks
Atsakyti
aha, jau beveik issiaiskinau, kad viniliniai su flizelino pagrindu man nelabai tinka.. smile.gif rupuziokas tikrai juos pabandys bigsmile.gif o del tu stiklo pluosto, tai net nezinau.. skaiciau, kad juos butina greit nudazyti, kad i aplinka nepatektu stiklo atplaišų (nesugalvoju, kaip jas kitaip pavadinti blush2.gif ) bijau, kad jie gali buti pavajingi.. g.gif reikes apsilankyt parduotuvej, pasiaiskinti 4u.gif

o gal kas juos naudojot? smile.gif butu labai idomi jusu nuomone 4u.gif
Atsakyti
Visgi man iškilo klausimas: kokiais dažais dažyti vinilo - flizelino tapetus? Kokiais klijais juos klijuoti? Ar būtina gruntuoti sieną? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(pogo66 @ 2009 08 27, 20:08)
Visgi man iškilo klausimas: kokiais dažais dažyti vinilo - flizelino tapetus? Kokiais klijais juos klijuoti? Ar būtina gruntuoti sieną?  g.gif  g.gif  g.gif


Tiks visi dazai skiedziami vandeniu.Vadinami "emulsiniai". Pasirinkimas ju gausus. Paprastai buna baltos "bazes". O spalva isirenksite is siulomu spalvu paleciu ir jums sumaisys. Mes dazeme lateksiniais, "silko blizgesio" - sienos labai gerai valosi. Ir siaip, man su siokiu tokiu blizgesiu dazai geriau ziurisi, nei matiniai.
Klijuoti reikia butent tokiems tapetams skirtais klijai. Jie siek tikek tirstesni ir kibesni, nes v-f tapetai stipriai sugeria klijus, o dar papildomai gauna dregmes dazant. Daznai tinka ir universalus klijai, bet reikia atidziai paskaityti instrukcija-parastai v-f tapetams jie ruosiami su mazesniu vandens kiekiu.
Na , del gruntavimo, tai ziurint kokia sienu situacija. Cia labai individualu. Pas mus, kai buvo sudetas gipsas naujai, tai gruntavom spec. gruntu, kad suristu visus glaistus ir sienos taip nesugertu kliju. Paskui klijuojant voleliu tepeme sienas tais paciais tapetu klijais. O pas tevus, kadangi siena buvo ne karta tapetuojama, tai jau gerokai "uzsigruntavusi" ir beveik nesugerianti kliju. Tai uzteko tik svariai nuplauti "senienas" ir klijuojant patepti atskiestais kljais.
Atsakyti
Mano tevai visuose kambariuose turi dazomus tapetus, tai patenkinti
Atsakyti
tai nesupratau, ar klijuojant dazomus tapetus, pagrindas turi buti nuglaistytas idealiai? Ar uztenka viena karto glaistyto? Ar uzklijavus juos persisviecia sienos?
Atsakyti
Mes vieną sieną kambaryje, kuris jungiasi su virtuve, klijavome tokiais tapetais, tai labai gražiai ir jaukiai atrodo, tik galiu pasakyti, kad kadangi mūsų sienos nebuvo tolygiai padengtos glaistu, tik gipso jungimosi siūlės, tai užklijavus tapetus jie persišvietė ir buvo matyti jungimai. Bet nelygumų, bent jau aš, tikrai nematau, tai dabar jau pasirinkome kitą sieną, kurią klijuosime, tai ten labai lygiai tikrai nesiruošiam daryti, na tik labai dideli nelygumai bus paslėpti, tačiau netobulai lygiai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rakatanga: 11 sausio 2010 - 11:56
QUOTE(wilike @ 2010 01 10, 18:24)
tai nesupratau, ar klijuojant dazomus tapetus, pagrindas turi buti nuglaistytas idealiai? Ar uztenka viena karto glaistyto?  Ar uzklijavus juos persisviecia sienos?


Na, siūlės ir varžtų skylės tikrai turi būti paslėptos. Dar priklauso nuo pasirinktų tapetų faktūros-jei raštas "netvarkingas'' arba tapetai stori (daug vinilo), tai idealiai nuglaistyti tikrai nereikia. Tėvams klijavome tikrai ne ant idealios sienos-ranka pabraukus puikiai jautėsi visokie akmenukai (dar sovietmečiu tinkuota) ir šiurkštumas, bet parinkome faktūra kuri atrodo lyg smulkiai nutaškyta, tai sienos atrodo puikiai. Tad, manau, gipskartonio plokštėm užteks ir vieno karto (aišku, žiūrint kas ir kaip glaistė g.gif ).Jei "plika" akim nesimato duobučiu, griovelių ir pan., turėtų būti viskas o.k. Tik nepamirškit glaistytų sienų nugruntuoti, nes kitaip labai sugeria klijus. Užklijavus - popierinis pagrindas persišviečia. Ten, kur vinilas-ne. Bet juk tai ir yra "dažomi tapetai". Net jei ir norima baltų sienų-juos reikia nudažyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bobuvasara: 11 sausio 2010 - 21:29
Ačiū už atsakymus.
Sienos mūsų tinkuotos. Lubos gipsas. Glaisto MB. Viena kambarį dažėm ir klijavom viniliniais tapetais su flizelinu. Kur dažyta tai siena lygiai atrodo, o kur tapetai, ten pagrindas mažiau glaistytas, nes galvojom tikrai nereiks. Nežinau gal aš tokia priekabi, bet man matosi sienų nelygumai. O gal kad šviesa taip krenta ir labai išryškina, net nežinau g.gif
Bijau kad tiems dažomiems tapetams irgi reik idealių sienų, kad paskui nesimatytų jokių bangavimų. Bet tada jau po brangiai ir gautųsi g.gif Nes glaistymas, tapetai, dažai.
Atsakyti
Aga, nelygumai ypač gerai matosi prie tam tikro šviesos kritimo kampo. Todėl glaistytojai-dažytojai nemėgsta elektrikų, nes kai šie pajungia visą apšvietimą-išlenda visas brokas. blink.gif Ypač jei lubų pakraščiuose yra halogenai ir šviesos spindulys per sieną eina stačiai žemyn...Tokį vieną gėdingą kampą ir mes turime. Sienas valgomajame glaistė ir dažė samdyti žmonės. Prie dienos apšvitimo viskas atrodė idealiai, bet kai elektrikas pajungė visą apšvietimą.. doh.gif Tačiau po kiek laiko pripranti ir nematai ax.gif
Su gipso plokštėm paprasčiau-jis pats iš savęs lygus-tereikia siūles, skylutes ir įbrėžimus užglaistyti, o vat su tinkuotom sienom... Mano brolis tai išsprendė labai paprastai-sienas tekstūriniais dažais nudažė. Senukuose jų tikrai yra. Tai dažai su smulkiais akmenukais. Gali sumaišyti bet kokią spalvą. Tik nežinau, kaip jų išeiga-tariu kad nedidelė. na, bet čia jau reikia pasiskaičiuoti. Tepė su voleliu. Sienos tikrai gerai atrodo. Tik namuose yra du patrakėliai sūneliai-tai vienas bedūkdamas sugebėjo į sieną kaktą susibraižyti iki kraujų doh.gif .Aišku, tepant reikia įgusti, gražiai pasidengtų. Bet jei MB sienas glaisto, tai manau ir tekstūrinius įveiktų.
Atsakyti
Mes mergaitės kambariui norim, tai su akmenukais tikrai nelabai tiks rolleyes.gif
Jaučiu, kad teks viską glaistyti. Nes vien dažytos sienos pagalvojus tokios šaltokos.
O vienspalvių tapetų spalvų gama nėra tokia plati, kaip dažų
Atsakyti
Mano virtuvėje dažomi tapetai, aš patenkinta, jau kartą erdažėme ir vėl kaip nauja virtuvė. Tai pat turime ir vieną sieną salione, klijuotą tapetu ir nudažytą (nes ten siena skyla, ir vaikšto priklausomai nuo oro sąlygų). Ji nesiskiria nuo tik dažais dažytos sienos.
Atsakyti