Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas domitės vabzdžiais ?

mes irgi turime gyvalazdziu. tik kazko jos nepatenkintos sad.gif

tai dar jos ir valgo viena kita blink.gif galvoju ko mano mazytes numirshta unsure.gif siaubas. rytoju atsikirinesiu tada ..

pas mane daigai ir lapai. bet jauciu gal reikia pirkti ta vazonine gele, nes kazkaip joms dziuna uodegos verysad.gif

kas zino ka dar galima duoti ka jos megsta duokit zinoti i az labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 30 lapkričio 2007 - 00:32
Kad valgytų viena kitą tai labai abejoju, jos gali paragauti kritusią drauge, taip pat beveik visada suvalgo savo išnarą, tačiau kanibalizmo tarpusavyje šioje rūšyje nebuvo kiek žinau kolkas pastebėta.
Ten ne džiūva uodegėlės, jos normaliai keičia spalvą, jų spalva įvairuoja nuo žalios iki rudos, taip pat patamsėja prieš nerdamosios. O ta gėlė ko gero tradeskantę turi omenyje, taip pat ėda zebrinas. Tik žiūrėkit nepasiūlykit purkštų chemikalais, tad geriau iš parduotuvių gėlyčių joms net ir nepirkit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pedagogas: 04 gruodžio 2007 - 23:03
mergaitės, miršta mano gyvalazdės cry.gif prieš gera spora savaičių radau vieną sudžiūvusią, šiandien žiūriu kita guli kojas užvertus cry.gif kooooooooodėėėėėėėllllllllllll??????????? drėgmės lyg pakanka, želmenėlių paėsti turi... gal oro gryno trūksta, nes aš uždengusi plastiko lenta, kad neišbėgtų ir skylučių pabadžiusi... o gal kad želmenėlius sodinau į pirktinę žemę... net neįtariu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 01 10, 22:58)
mergaitės, miršta mano gyvalazdės cry.gif prieš gera spora savaičių radau vieną sudžiūvusią, šiandien žiūriu kita guli kojas užvertus cry.gif kooooooooodėėėėėėėllllllllllll??????????? drėgmės lyg pakanka, želmenėlių paėsti turi... gal oro gryno trūksta, nes aš uždengusi plastiko lenta, kad neišbėgtų ir skylučių pabadžiusi... o gal kad želmenėlius sodinau į pirktinę žemę... net neįtariu sad.gif

gal per salta kambaryje? g.gif mano visos numiro verysad.gif pasirodo joms turi buti 20laipsniu, o pas mane ziema kambaryje buna maziau 15-17 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2008 01 11, 20:53)
gal per salta kambaryje? g.gif  mano visos numiro  verysad.gif pasirodo joms turi buti 20laipsniu, o pas mane ziema kambaryje buna maziau 15-17 doh.gif

ojej sad.gif užuojauta verysad.gif
na, pas mus lyg šilta... visada apie 22 laipsnius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 13 sausio 2008 - 14:52
labutis

zinokit ir mano dauguma gyvalazdziu numiro verysad.gif bet uztai shyryt ash jau mociute cool.gif ishsirito pirmi vaikuciai wub.gif o kaip tycia zole apvytus jau doh.gif bet baisu dabar keisti nes sulipe ten visi valgo biggrin.gif

beja pas mus irgi vienu meu buvo zemeste temperatura. gal del to dauguma numiro g.gif tiksliau nesuprantu kodel bet kojas meto unsure.gif daigus perku visa dezute parduotuveja, visada indelyja vandens yra .. ar cia galejo buti del zemesnes temperaturos g.gif

tiesa pasakius ishvis nedengiau kuri laiko ju, o dabar kaip pamaciau ryte leliukus turejau juos sugaudyti, nes nukeleve per puse virtuves unsure.gif jauciu dalis dar kazkur tupi nezinia kur verysad.gif
Atsakyti
Sveikinam smile.gif
Gal kada nors ir mes dar bandysim ax.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galit pasidalint patirtim kaip išperinti sėkmingai kokonus? biggrin.gif Juos atskirai laikot, ar paliekat ramybėj insektariume?

Atsakyti
Gyvalazdžių kiaušinius išrenku ir laikau atskirai sudėtus į nuo salotų indelius, ant drėgnų durpių.
Gal yra norinčių auginti Baculum extradentatum, dovanojų didelį kiekį jaunų nimfų. Taip pat yra pardavimui keletas kitų rūšių nimfų ir kiaušinių.
Atsakyti
QUOTE(pedagogas @ 2008 11 07, 21:36)
Gyvalazdžių kiaušinius išrenku ir laikau atskirai sudėtus į nuo salotų indelius, ant drėgnų durpių.
Gal yra norinčių auginti Baculum extradentatum, dovanojų didelį kiekį jaunų nimfų. Taip pat yra pardavimui keletas kitų rūšių nimfų ir kiaušinių.

norčiau dar kartą pabandyti blush2.gif patiko man šie gyviai blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, nesenai ir aš ėmiau domėtis gyvalazdėmis.Internete skaitinėju įviariausią informaciją apie jas ir radau šį tą jūsų pokalbiuose.Iškilus klausimams -tikiuosi padėsite pradedančiajam blush2.gif
Beje,paskaičiau jūsų forumą ir mačiau,kad yra ieškančių gyvalazdžių.Ką tik radau kas parduoda.Gal sudomins ? rolleyes.gif
http://www.augintini.../f=gyvalazdės;
Atsakyti
Sveiki,
Labai susidomejau siais neiprastais vabzdziais ir ju auginimu blush2.gif
Gal galetu kas daugiau papasakoti apie ju prieziura, kokia aplinka, kokio dydzio insektariumas geriausiai tinka, beja is kur ziemos metu gauti tu visokiu lapu jiems? g.gif

Aciu labai labai smile.gif
Atsakyti