Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas domitės vabzdžiais ?

Ir man labai įdomu apie jas smile.gif Aš radau info čia
http://www.augintini...azdes-t320.html
Šiaip ,kiek ieškojau -visame internete tikrai apie jas nelabai daug rašo unsure.gif
Atsakyti
Vaiduliox maistą reikia ruošti vasarą, vienoms rūšims tinka džiovinti aviečių lapai, kitoms tenka auginti žiema ąžuoliukus, trečioms tinka kambarinės gėlės. Viskas priklauso konkrečiai nuo auginamos rūšies.
Insektariumas vėlgi priklauso nuo auginamos rūšies, vieniems didesnis, kitoms mažesnis.
Parašyk, kokią konkrečiai nusprendei auginti rūšį — duosiu patarimų, pagelbėsiu.
Urte24, lietuvių kalba informacijos neieškok, praktiškai nieko naudingo nerasi, o ką ir rasi, tai daugiausia prirašyta pasakų. Ieškok informacijos tarp užsienio augintojų, įvedusi lotynišką auginamos rūšies pavadinimą.
Jei domina konkreti kokia nors informacija, galite rašyti man tiesiai į skype ( donatas.stanionis ), kadangi forume gan retai užsuku.
Atsakyti
Mane domina vabzdys maldininkas, gal kas gali papasakot apie jų auginimą? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurga: 08 kovo 2010 - 16:07
O žiūriu kaip senai čia rašė kas, visai tema užmiršta unsure.gif
Kiba jau nebeauginat nieko?
Aš tai šiom dienom ketinu įsigyt gyvalazdžių. Dar nenusprendžiau kokių, bet vilioja eurycantha calcarata ir extatosoma tiaratum. Vat ir šiuo metu ieškau pirkti temo kabelio ir termoreguliatoriaus ir hidrometro. Gal kas parduodat? 4u.gif
Atsakyti
selme ar nusipirkot gyvalazdziu? kaip sekasi auginti?
planuoju ir as vasara ju isigyti smile.gif
Atsakyti
nu va, radau temuke aktualia, geras dalykas tas mamu forumas smile.gif

As pas save kieme radau gyvalazde. Nu buvo ir pernai pas mus ju, dar vyras vaikui kaip didziausia stebukla rode. O siemet apziurineju obeli - lyg sakele nuluzus, manau nukrapstysiu, capt - o ta juda, ir dar su akim ohmy.gif Kaip issigandau, vos lialiaus is ranku neismeciau. Paskui vyras velniu dave, kad nepaemiau, neva retenybe kazkokia, visa vakara apie obeli zujo ieskodamas, bet neberado. O siandien vel ziuriu jinai lapus grauzia. Nu tai baimes pilnom akim imeciau i dezute ir nezinau ka dabar su ja daryt. Kaip jus jas laikot - gal vaikui duot laikyt kaip atrakcija - maniske ne tokia baili kaip as, jinai ir sliekus renka, ir varliu nesislyksti. man tai tie visokie ropliau tai fe... Tai va, ar ta kirmina galima kokiam stiklainy laikyt, ar isropos? ar uzsukt reikia? bet tada oro nebus? kazko specialaus tai tikrai nepirksim jei jau kieme ant medziu laipioja, tai nesiruosiu irenginet kazkokiu terariumu, gal kazkaip paprastai juos apgyvendint galima?
Atsakyti
Sveiki vabalu myletojai, gal galit pasakyti kas cia per padaras ir kaip su jais kovot... Pas uosvi pilnas garazas priviso...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Šeima @ 2011 05 26, 14:26)
nu va, radau temuke aktualia, geras dalykas tas mamu forumas smile.gif

As pas save kieme radau gyvalazde. Nu buvo ir pernai pas mus ju, dar vyras vaikui kaip didziausia stebukla rode. O siemet apziurineju obeli - lyg sakele nuluzus, manau nukrapstysiu, capt - o ta juda, ir dar su akim ohmy.gif Kaip issigandau, vos lialiaus is ranku neismeciau. Paskui vyras velniu dave, kad nepaemiau, neva retenybe kazkokia, visa vakara apie obeli zujo ieskodamas, bet neberado. O siandien vel ziuriu jinai lapus grauzia. Nu tai baimes pilnom akim imeciau i dezute ir nezinau ka dabar su ja daryt. Kaip jus jas laikot - gal vaikui duot laikyt kaip atrakcija - maniske ne tokia baili kaip as, jinai ir sliekus renka, ir varliu nesislyksti. man tai tie visokie ropliau tai fe... Tai va, ar ta kirmina galima kokiam stiklainy laikyt, ar isropos? ar uzsukt reikia? bet tada oro nebus? kazko specialaus tai tikrai nepirksim jei jau kieme ant medziu laipioja, tai nesiruosiu irenginet kazkokiu terariumu, gal kazkaip paprastai juos apgyvendint galima?


Aš jūsų vietoj paleisčiau jį atgal, tegul savo gyvenimą gyvena smile.gif O ar vaikui duoti gera mintis - nemanau.
Atsakyti

Prasau, pasakykite, kas cia per vabalas?

user posted image

Ju vis pasirodo vasara kambaryje... g.gif
Atsakyti
Dėl tos gyvalazdės rastos sode. Jei tai įvyko Lietuvoje. Tai esu 100 proc. įsitikinęs, kad tai negyvalazdė, nes deja deja, bet gyvalazdės Lietuvoje negyvena. Artimiausia jų Europoje galima rasti Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje...
O dėl vabaliukų foto, labai nekokios jos. Pirma neryški, o antra per maža. Jei turite geros kokybės foto, atsiūskite man tiesiai į el. paštą: donatas.stanionis@gmail.com, pabandysiu apibūdinti rūšį.
Atsakyti
Gal kas galetumet per skype atsakyt i pora klausimu apie gyvalazdes ?wink.gif
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(patruliukas @ 2012 06 29, 22:16)
Gal kas galetumet per skype atsakyt i pora klausimu apie gyvalazdes ?wink.gif
ax.gif


ziurint apie kokia rusi.
Atsakyti