Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas domitės vabzdžiais ?

O kuo jas žiemą maitint?
Šiandien tris parsitempėm iš vieno darželio (jie berods iš Kauno zoosodo dovanų buvo gavę, bet tiksliai nežinau blush2.gif ) , bo vasarą nelabai jom ten vienom pasilikt eina rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 22 birželio 2005 - 12:10
gal prisodint akvariume augalu ir tada jos turi ka valgyt? huh.gif
Atsakyti
mačiau skelbimą apie parduodamą tarantulą, toks pūkuotukas biggrin.gif
http://www.skelbiu.lt/531025.html

Gal tai kieno nors svajonių gyvis 4u.gif

ten pat pateikta gan įdomi nuoroda, gal kam pravers:

http://www.drakonoakis.visiems.lt

Atsakyti
Auginam ir mes gyvalazdes. Tas paprastutes, kurias turi dauguma augintojų Lietuvoje. Visos jos yra patelės ir jiems nereikalingas patinas dauginimuisi. Todėl prieš mirtį jos padeda kiaušinėlius, iš kurių išsirita lygiai tokios pačis gyvalazdės kaip mamytė. Ir taip toliau... doh.gif
Turim šiek tiek prisiritusių, jei labai kas norėtų Kaune būtų galima keletą padovanoti. group.gif
Atsakyti
labai labai labai noreciau ax.gif o joms ne per sunku butu pakelti kelione i Vilniu? unsure.gif o ka tavosios valgo? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Kur tu buvai anksčiau cry.gif
Šakės, šiandien buvau Kaune ir turėjau vieną laisvą valandą, kai palikau ekspertus pietauti, o pati ėjau "pasiganyti"..nu nors vieną gyvalazdę būč išprašiusi cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Oi, mergaitės, kaip apmaudu cry.gif
Mūsiškės valgo viską:ąžuolo lapus, obelų lapus, aviečių lapus, tradeskansijas (jas mėgsta labiausiai), viksvuoles ir pan. Visus nenuodingus augalus.
Dėl kelionės į Vilnių. Pas vieną vilnietę pažįstamą prisiveisė jų daug, pamėginsiu susisiekt su ja, gal norės pasidalint, tada duočiau jos mail'ą susitartumėt. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyStar: 22 birželio 2005 - 19:50
valio!!!! clap.gif clap.gif clap.gif thumbup.gif laukiam ziniu arba planuosim kelione i Kauna thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Tikrai laukiam žinių ax.gif
Labai norėčiau nusipirkt smile.gif
Atsakyti
Anksčiausiai ryt vakare parašysiu unsure.gif
Kantrybės blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Na, visai buvau pamiršusi,kad dar kažkas domisi gyvalazdėmis, mainškės jau paaugo, galėčiau su kuo nors pasidalinti. Aš Vilniuje
Atsakyti
Na Ida, pasakok kaip tave rast biggrin.gif
Ne, tiksliau pasakok, ką joms reikia paruošti prieš parvykstant namo biggrin.gif

Beje, o pora juk irgi gali gyventi, ar susimuš negyvai g.gif Aš tai Idos imčiau, bet imčiau ir jauniklį, dėl kurio bus žinoma ryt vakare biggrin.gif Oi, man su kantrybe tai bėda..ne kalnai jos biggrin.gif
Atsakyti