Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas domitės vabzdžiais ?

ir as is Vilniaus mirksiukas.gif uzkiek parduorum? Ka pirmiausiai akvariume turiu padaryti?( pasodinti kokiu gelyciu ar ka)? blush2.gif as labai noriu, bet patirties tai nera blush2.gif
Atsakyti
Tai tų gyvalazdžių gyvent vienam inde gali ir 100. Su mažiais kai kada tiek ir būna doh.gif
Ir jie dažnai miršta. Todėl iš vieno mažai naudos bus, jei numirs. mirksiukas.gif
Atsakyti
jokio specialaus pasiruošimo nereikia - tik kokio nors dengto stiklinio indo, ant dugno -smėliuko, kokį nors pagalį palaipiojimui ir valgomų lapų - žemuogių, braškių, aviečių, tradeskancijų tai nelabai mėgsta, tik žiemą, dar patinka rožės ir erškėčiai. Smėliuką reikia padrėkinti, tik dabar, kai šilta, nuo tos drėgmės visi lapai greit pelyja.
Rytoj važiuosiu į darbą - beveik visą dieną būsiu Čiurlionio gatvėje, o vakare Santariškėse, tai jei kam tinka galit atsiimti kad ir rytoj, aš pasiimsiu jas kartu su savimi, maisto irgi galėsiu įdėti
Atsakyti
QUOTE(inda @ 2005 06 22, 21:40)
ir as is Vilniaus  mirksiukas.gif uzkiek parduorum? Ka pirmiausiai akvariume turiu padaryti?( pasodinti kokiu gelyciu ar ka)? blush2.gif as labai noriu, bet patirties tai nera blush2.gif

Reikia šiek tiek švaraus smėliuko arba durpių, bet durpės iš parduotuvių paprastų netinka. Jos turi būt be trąšų. Tokios parduodamos zoo parduotuvėse. Žinau tikrai, kad teroj būna, bet ten labai daug doh.gif
Sodinti gali kokį augaliuką, bet turėk omeny, kad jį suvalgys. Ir kad, kai paaugs, gana dažnai gali tekti keisti tuos augalus. Bet jei turėsi vos porą gyvaldžių, tai jokios problemos nebus. Pasodink kokią tradeskansiją ir bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ida @ 2005 06 22, 18:52)
jokio specialaus pasiruošimo nereikia - tik kokio nors dengto stiklinio indo, ant dugno  -smėliuko, kokį nors pagalį palaipiojimui ir valgomų lapų - žemuogių, braškių, aviečių, tradeskancijų tai nelabai mėgsta, tik žiemą, dar patinka rožės ir erškėčiai. Smėliuką reikia padrėkinti, tik dabar, kai šilta, nuo tos drėgmės visi lapai greit pelyja.
Rytoj važiuosiu į darbą - beveik visą dieną būsiu Čiurlionio gatvėje, o vakare Santariškėse, tai jei kam tinka galit atsiimti kad ir rytoj, aš pasiimsiu jas kartu su savimi, maisto irgi galėsiu įdėti

Aš gyvenu Jeruzalėje, tai man Santariškės labai arti. Taigi galėčiau ir ryt vakare, arba savaitgalį, jei niekur nebūsite išvažiavę Joninių proga ax.gif
Atsakyti
o jei dar kelios yra tai galeciau iki Ciurlionio atvaziuoti smile.gif ten gal kurnors prie Med Fakulteto netoli? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Varge, o varge, tai kaip tos tradeskancijos atrodo? rolleyes.gif laugh.gif
Žliūgė? bet ir tos nepamenu blush2.gif
Atsakyti
šiuo metu galėčiau trumpam išbėgti perduoti padarėlio, ar dar reikia
Atsakyti
Reikia, bet esu darbe doh.gif Ar nieko prieš jei vakare Santariškėse? Būk gera, parašyk kaip su tavimi susisiekti.
Atsakyti
kiek laiko busi laisva, nes kol is Kalvarkiu kol atvaziuociau............ ax.gif
Atsakyti
valio !!! clap.gif clap.gif clap.gif jau apgyvendinau viena thumbup.gif
ACIU, Ida, labai labai drinks_cheers.gif tikekimes, gerai augsim thumbup.gif


doh.gif pamirsau paklausti :
o drekinti smeli reikia kiekviena diena?
o mitybinius lapus reikia siaip padeti ar juos pamerkti kaip nors kokiam mazam megintuvely, kad nesuvystu?
o dregna turi buti taip, kad net indo sieneles rasotu?

dar speju daug klausimu iskils 4u.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
inda, galima, aišku, pamerkti valgomus lapus į kokią nors kolbutę - kad būtų siauru kakleliu, nes kitaip gyvis gali įkristi ir prigerti cry.gif
smėlio tikrai nereikia kasdien drėkinti, tik kai išdžiūna
o kaip tavo vyrai sureagavo į įnamį, ar neišsigando biggrin.gif
Atsakyti