Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę(varinę)

Sveikinu biggrin.gif 4u.gif Lauk ir sulauksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2008 12 23, 22:31)
Sveikinu  biggrin.gif  4u.gif  Lauk ir sulauksi  mirksiukas.gif

Na tai jau tikrai laukiu doh.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,
uzbegau i temele trumpam pasidalinti kaip vienu suviu du zuikius nusauti toms, kam su VS ilgos ir gausios mmm. As pries kokius gerus pora men. pradejau kasdien gerti vit. C, kad pries ziema imuniteta pastiprinciau ir tuo paciu tos dienos tapo trumpesnes bei kraujavimas zymiai sumazejo thumbup.gif Dziaugiuosi neatsidziaugiu tongue.gif Pabandykit, kam aktualu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahama mama: 24 gruodžio 2008 - 00:06
Sveikos,

su artėjančiom šventėm newyear.gif

Aš spiralę įsidėjus jau antri metai (bus kovo mėn.), viskas buvo labai thumbup.gif gerai pradžiai, bet vat prieš keletą mėn. prasidėjo, kas menėsį kiaušidžių uždegimas, skausmas nerealus (kartais iš lovos net negaliu atsikelt verysad.gif ). Tik išsigydau po savaitės vėl tas pats, jau nebežianu kas yra, galvojau gal jau atmeta man organizmas ją, bet ginekologė nepritaria tam, tai net nežinau ką daryti ir ką galvoti, kur priežasties ieškoti. Darė tyrimus, bet viskas tvarkoje, tai nusprendžiau visdėlto po naujųjų išsiimti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2008 12 24, 00:29)
Na tai jau tikrai laukiu  doh.gif

sveikuciukes,na as pagaliau sulaukiau savo tyrimu atsakymu ir kita men. uzsirasiau spirales dejimui ax.gif wub.gif rtik vat kad dabar skaitu tai jau mane ir baime ima,koks cia patikimumas tos spirales,kiek ji gali apsaugot wub.gif wub.gif nes kiek esu girdejus tai 5 metus,bet ziuriu kad ji tiek neapsaugo wub.gif wub.gif
o tu buzyte jau sulaukei mmm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Delight @ 2008 12 24, 10:04)
Sveikos,

su artėjančiom šventėm  newyear.gif

Aš spiralę įsidėjus jau antri metai (bus kovo mėn.), viskas buvo labai  thumbup.gif  gerai pradžiai, bet vat prieš keletą mėn. prasidėjo, kas menėsį kiaušidžių uždegimas, skausmas nerealus (kartais iš lovos net negaliu atsikelt  verysad.gif ). Tik išsigydau po savaitės vėl tas pats, jau nebežianu kas yra, galvojau gal jau atmeta man organizmas ją, bet ginekologė nepritaria tam, tai net nežinau ką daryti ir ką galvoti, kur priežasties ieškoti. Darė tyrimus, bet viskas tvarkoje, tai nusprendžiau visdėlto po naujųjų išsiimti  rolleyes.gif


o nenori pas kita gine nueiti pasikonsultuoti? 4u.gif gal nepulk is karto issiimineti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(gudre79 @ 2008 12 25, 17:27)
o tu buzyte jau sulaukei mmm wub.gif

neee doh.gif siutas ima, muset po swenciu reikes pas gine eiti doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
As manau kad jum ciklas issiderino,bet geriausei butu nueiti pas ginekologe mirksiukas.gif .As tai jau sykarta nesidejau spirales,kaskaip nepasitikiu as ja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2008 12 26, 22:44)
o nenori pas kita gine nueiti pasikonsultuoti? 4u.gif gal nepulk is karto issiimineti?  g.gif



Kad nežinau jau gan ilgai (apie 4m., o paieškos sau tinkančios ir patinkančios ax.gif nemažiau trūko) ir neblogai pas šitą esu pastovi ir niekada nebuvo kažkokių tai nesusipratimų g.gif
Na nebent dėl savęs nuraminimo tai vertėtu nueiti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2008 12 26, 23:44)
o nenori pas kita gine nueiti pasikonsultuoti? 4u.gif gal nepulk is karto issiimineti?  g.gif
Papildyta:

neee  doh.gif siutas ima, muset po swenciu reikes pas gine eiti  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

buk gera buzyte parasyk,nes ir as jau kartu su tavim laukiu mmm wub.gif parasyk kai sulauksi wub.gif nes tuoj apsigalvosiu,ir pakeisiu nuomone apie spirale wub.gif
Papildyta:
kazin cia patikima isigyt pigiau spirale pagalskelbimus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre79 @ 2008 12 30, 00:05)
buk gera buzyte parasyk,nes ir as jau kartu su tavim laukiu mmm wub.gif parasyk kai sulauksi wub.gif nes tuoj apsigalvosiu,ir pakeisiu nuomone apie spirale wub.gif
Papildyta:
kazin cia patikima isigyt pigiau spirale pagalskelbimus wub.gif

jo jo, as ir laukiu doh.gif doh.gif doh.gif
tik po menesio gavau taloneli pas gydytoja doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
nu žinokit mergaitės, net šventės nemielos verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2008 12 30, 00:18)
jo jo, as ir laukiu  doh.gif  doh.gif  doh.gif
tik po menesio gavau taloneli pas gydytoja  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
nu žinokit mergaitės, net šventės nemielos  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Pasidaryk NT unsure.gif Siaip Varine spirale neturetu taip ciklo isreguliuot g.gif Cia su hormoninem taip buna cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2008 12 30, 09:09)
Pasidaryk NT  unsure.gif  Siaip Varine spirale neturetu taip ciklo isreguliuot  g.gif  Cia su hormoninem taip buna  cool.gif

dariau, neigiamas
Atsakyti