Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę(varinę)

nu tada tikriaysiai viskas liuks ir nereikai jos uzkliuti tos zaizdeles smile.gif .
Atsakyti
QUOTE("Bond Girl 007" @ 2009 01 07, 14:33)
Kiek as zinau kad nuo Mirenos dingsta menesine o tai nera gerai, todel jaunom nepataria jos deti , nes gali issaukti klimaksa. Matai cia kiek daktaru tiek ir nuomoniu. nueik dar pas kokia nors gyne kad ne viena nuomone isklausyti.
Papildyta:

Manau Mirena galima dėtis viresnėms ir nebeplanuojančioms vaikų.
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2009 01 07, 22:44)
Manau Mirena galima dėtis viresnėms ir nebeplanuojančioms vaikų.

Mano gyne irgi nepatare Mirenos sake kad viresnems, mirksiukas.gif
Atsakyti
Tuoj ir dabaigsim sia tema clap.gif
Atsakyti
QUOTE("Bond Girl 007" @ 2009 01 07, 14:33)
Kiek as zinau kad nuo Mirenos dingsta menesine o tai nera gerai, todel jaunom nepataria jos deti , nes gali issaukti klimaksa. Matai cia kiek daktaru tiek ir nuomoniu. nueik dar pas kokia nors gyne kad ne viena nuomone isklausyti.
Papildyta:

Kaip ir patarėt, dar klausiau vienos ginekologės, kas geriau, tai ji irgi sakė, kad geriau mireną dėtis vyresnėms, tokiai kaip aš, gimdžiusiai tik kartą, geriau varinė, o ir beto, ji sakė, kad ir jos tikrai patikimos yra. Ta gynė dirba ligoninėj, yra vyresnė, tai kažkaip tikiu ja. tik keista, kad poliklinikoj vis tą mirena kiša, tai gal ir daktarėm yra kokia nauda, kad vis brangesnius kontraceptikus perša g.gif
Atsakyti
klausykit mergaites
gine sake, kad negalima tamponu naudoti, kai ideta spirale. bet va vaziuoju atostugu, tai galwoju kaip cia daryti jei ka.... ar kuri nors naudojat?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Ar tiesa, kad Mirena sutrikdo hormonų pusiausvyrą ir moteris labai išsibalansuoja. Esu girdėjusi, kad net depresija suserga. g.gif
Gal žinot? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2009 01 17, 22:22)
klausykit mergaites
gine sake, kad negalima tamponu naudoti, kai ideta spirale. bet va vaziuoju atostugu, tai galwoju kaip cia daryti jei ka.... ar kuri nors naudojat?

Aš nenaudoju, tad nieko negaliu patart mirksiukas.gif Bet taip pat girdėjau, kad juos nerekomenduoja naudot.
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif

Del zaizdeliu, tai dabar niekas ju nedegina siais laikais, tai jau vadinasi atgyventa, nebent yra pavojus veziui, tik tada. As irgi turiu igimta, tai apziurejo kaklelio patologijos kabinete, viskas gerai sake ir spirale jai nemaiso. Dar klausiau gines, ar del jos negali vezys issivystyt, tai paaiskino, kad, jei as savo vyrui vienintele, ir jis man taip pat, tada galiu nesirupinti , negresia irnesakyk.gif hihihi.gif

del tamponu, tai man nieko nesake, arba nenugirdau per galvos svaigima biggrin.gif Bet kartais panaudoju, kai kur iseinu is namu, tik dazniau keisti reikia.

O del Mirenos, tai visko gali buti. Juk hormonai daro savo. Isvis nemanau, kad jaunoms ji tinkama, juk net mm dingsta visiskai, tai ka jau kalbet apie poveiki organizmui doh.gif

Na ka, kaip jauciates , spiralines? biggrin.gif As kolkas patenkinta, jau 3 mm prasirgau, viskas ciki, laiku, vietoj, skaudet visai neskauda, tik biski ilgiau tesiasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzyte @ 2009 01 17, 22:22)
klausykit mergaites
gine sake, kad negalima tamponu naudoti, kai ideta spirale. bet va vaziuoju atostugu, tai galwoju kaip cia daryti jei ka.... ar kuri nors naudojat?


Na cia dabar... Nuolat naudoju tamponus, ir nieko neatsitiko.

Siaip varine spirale nesioju jau virs 2 metu (pries tai isnesiojau 5 metus), viskas puiku, tik laaaabai ilgos menesines - net 8 dienos g.gif (gal del to, kad ir siaip jos buvo netrumpos). Bet kitos man tinkancios alternatyvos nematau...
Atsakyti
QUOTE(NYLE MA @ 2009 01 17, 22:51)
Sveikos smile.gif

Ar tiesa, kad Mirena sutrikdo hormonų pusiausvyrą ir moteris labai išsibalansuoja. Esu girdėjusi, kad net depresija suserga. g.gif
Gal žinot? bigsmile.gif

Noriu pasisakyti apie Mirena. Aš asmeniškai jau su ja vaikštau trečius metus ir man jokiu pokyčiu neįvyko :jokių depresijų, svorio priaugimo ir ner.Jaučiuos nuostabiai gerai, niekas manęs nepuola. Ja įsidejua praėjus pusmečiui po vaiko gimimo, jadejaus vien del to, kad norejua maitinti kudikelį ir tai rekomendavo manno inekologe. Aš kontraceptikų asmeniškai negaliu vartoti,žvakutes doh.gif schmoll.gif prezervatyvai ir ne schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Atlantida @ 2009 01 18, 13:24)
Na cia dabar... Nuolat naudoju tamponus, ir nieko neatsitiko.

Siaip varine spirale nesioju jau virs 2 metu (pries tai isnesiojau 5 metus), viskas puiku, tik laaaabai ilgos menesines - net 8 dienos  g.gif  (gal del to, kad ir siaip jos buvo netrumpos). Bet kitos man tinkancios alternatyvos nematau...

na aš ir naudoju tamponus ir nieko neatsitiko mirksiukas.gif
Atsakyti
NA MANAU JAU RYT IR AS ISTOSIU IJUSU GRETAS,KUR JUS PIRKOT SPIRALE?
Atsakyti