Įkraunama...
Įkraunama...

Pasaka be galo

na va, aš irgi galvoju sau masažus darytis. celiulito neturiu, bet apimtis norėčiau sumažinti šlaunų, rankų ir ten kur "gelbėjimosi ratas" blush2.gif

Gal galėtum trupušiuką padėt tokiais klausimais:
1) Kurioje tu vietoje pirkai tą molį? Radau tik droge už 1,99, rodos 50g. Gal yra kur pirkti didesniais kiekiais ir pigiau? g.gif
2) Tas pats klausimas su jūros kopūstais ir aliejukais (ypač kedro, nes radau tik už maždaug 25Lt) blush2.gif
3) Kokį kremą naudojai? 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
oi, pirmąjį klausimą atšaukiu, nes jau minėjai, ir apie kopūstus 4u.gif
Atsakyti
Naudoju aš tą molį, kur Droge. Visai neblogai sekasi. Dariau 3 kartus. Rezultatas -2 cm ant šlaunų jau nėra. Tačiau aš reguliuoju maistą ir sportuoju. Todėl manau, kad čia ne tik molio bet ir gyvenimo būdo nuopelnas. Tiesa, po to kremu patepu ir kavos tirščiais pilinguoju. Liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rooibos)

3) Kokį kremą naudojai?  4u.gif  4u.gif

Atsakyti
Pakeleive, o koks būtų tavo pasiūlymas 1.68 ūgio merginai, sveriančiai 52kg, krūtinės apimtis 90, liemens - 62, tačiau klubų - 97!!! Maitinuosi gana sveikai, į alinančias dietas kibti nenoriu, nes svoris mano normalus ir mažiau nereikia. Tačiau klubai ir šlaunys mane žudo! Išsirinkti kokius nors džinsus ar šiaip kelnes yra neįmanoma, tenka tenkintis tik sijonukais. Švarkelius irgi galiu nešioti tik trumpus.
Karts nuo karto pasilepinu karšu-šaltu dušu, tačiau tai tik daro odą stangresnę. Girdėjau nuomonių, kad tokią problemą kaip mano gali sutvarkyti tik plastinė chirurgija, nes "raitelio kelnių" nenukrapštys joks sportas ar masažai. verysad.gif
Su šia problema gyvenu jau daug metų, esu įsivariusi didžiulį kompleksą dėl savo figūros, bijau rodytis viešesnėse vietose su bikini ir t.t. Kadangi esu dirbanti + studijuojanti mergina, laiko sporto klubui rasti praktiškai neįmanoma.
Būčiau labai dėkinga už tavo pasiūlymus ir patarimus!
Atsakyti
QUOTE(Kurile @ 2006 04 04, 17:17)


Nežinau, namuose galima puikiai pasportuoti, kelionei laikas sutaupomas.

Dabar man patinka šitas, jei daryti 16-12-8-4, tai 4u.gif
http://www_gazeta_ha...icle.php?id=706

Sėkmės
Atsakyti
Ne tą nuorodq daviau, sorry
http://harbor_ru/art...icle.php?id=532
Atsakyti
QUOTE(Kurile @ 2006 04 04, 17:17)
esu įsivariusi didžiulį kompleksą dėl savo figūros, bijau rodytis viešesnėse vietose su bikini ir t.t.

Būčiau labai dėkinga už tavo pasiūlymus ir patarimus!



Kurile, žinai, daug galvojau ką gi Tau patarti. Dabar štai atėjo geniali mintis. Kuo daugiau paskiri pastangų patobulinat savo kūną, bet pati, pakilojant kojytes, pasiglostant, pasivaikštant = (energinga mankšta namuose, savimasažas, labai energingas ėjimas), tuo jis labiau ima patikti pačiai sau. Jei kiti tave apipjaustinės, atsiras vis kiti netobulumai doh.gif .
Atsakyti
Noriu tave pagirti 4u.gif Šaunuolė! Stebiuosi tavo kantrybe ir valia. Bandysiu ir aš sekti tavo pėdomis, Pakeleive 4u.gif Susidariau sąrašiuką, ko man trūksta, bėgsiu pirkti šiandien, tik va kur galima įsigyti valios g.gif neįsivaizduoju... Bet skaitinėsiuos tavo nurodytuose puslapiuose, gal užsidegsiu taip, kad nereikės savęs stumti - straukti blush2.gif
Atsakyti
Pakeleive, idomu, o kaip tau dabar sekas? Ar vis dar laikaisi ? wink.gif
Atsakyti
gaila rusiskai nesuprantu....
Atsakyti
gal kas galit papasakoti apie ta Sibarita lietuviskai, nes visos tos rusiskos nuorodos man netinka(nemoku rusiskai) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 02 balandžio 2007 - 15:50
QUOTE(Pakeleivė @ 2005 04 05, 09:42)
1.Kosmetinis molis 50g, parduotuvė RIMI, kosmetiniu priemonių lentynose ieškoti apatinėse lentynose kuo toliausiai esa užslėpta, rasti galima  1,49LT

o kokios spalvos moli naudoji?

QUOTE(Pakeleivė @ 2005 04 05, 09:42)
2. Laminarija 30g Parduotuvė MEDIA  Prieskonių skyrius 1,30LT


QUOTE(Pakeleivė @ 2005 04 05, 12:51)
Laminarija - tai jūros kopūstai. Užplikai verdanciu vandeniu, palaikai kol išbrinksta. Pridedi molį, eterinio aliejaus kelis lašus ir ant lašinukų. Prieštai paėmusi dar nepanaudotą šiukšlių maišelį perkerpi, vieną ant vienos šlaunytės, kitą ant kitos. Pigu ir tikrai veiksminga ax.gif
Sėkmės.


tai juos naudoti kartu su moliu? kaip jie veikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 02 balandžio 2007 - 16:55