Įkraunama...
Įkraunama...

Protingai lieknėju

Jo. Į šiukšlių dėžę ko gero būtų gaila išmesti, bet šuniukui-tai tikrai ne biggrin.gif
Atsakyti
Na, merginos, gera zinia. Nesilaikau grieztos dietos, bet kai tik galiu, naudojuosi dietologes patarimu - mazinti porcijas, dazniau valgyti, ir jei imanoma, valgau atskirai angliavandenius ir baltymus. Dar ir sporto nepamirstu. Kumpiu sonuose sumazejo (kur paprastai susimeta po gimdymu virs uzpakalio), pilvas jau beveik dingo, tik pasilenkus skura nukara, bet cia be plastines operacijos nelabai tikiuosi sutvarkyti... Net neuzdrimba rauksle virs cezario pjuvio. Visos kelnaites laisvokos tapo. Teks naujas pirkti.
Taip malonu matyti rezultatus. Net vyras pastebejo, kad sukudau!!! 4u.gif
P.S. specialiai kol kas nesisveriu, paziuresiu, kiek per menesi nukris svorio... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viva: 18 balandžio 2005 - 10:59
viva, matau tu is Kauno mirksiukas.gif Vakar kalbejausi su musu vadybininke (ji irgi kauniete). Pasakojo kad Kaune yra kazkokia gydytoja, kuri tiria kazkokiu metodu pagal akupunkturinius taskus ir nustato kokiam zmogui kas sveika valgyt. pvz. jai nustate kad zuvi valgyt galima, juros lydekos reikia vengt, is mesos glima vistiena ir kiauliena, bet gryna (nevoliota dziuveseliuose ir panasiai), na irgi liepe valgyt mesa be bulviu ir be ryziu, nors atskirai ryzius valgyt galima; ir t.t.
Jei sudomino - galiu jos paklaust tos tyrejos koordinaciu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazkokias nesamones cia paistot, koki derinimai?Norit but lieknos tai valgykit kaip pauksciukai:mazutes porcijeles 1200-1500kaloriju ir maisykit jus ta maista kaip tik norit nors ant lasiniu sviesta tepkit vistiek nesustoresit.Mane tos kalbos apie derinimus tai nervina. Gali tipo visa kepta vista praryti ir jai be bulviu tai lieknesi, o vat jei suvalgysi su bulvem gabaliuka vistienos ir neduok dieve dar kokia kulsi su apskrudusia odele, tai riebalai prilips tarsi virusas.. biggrin.gif NESAMONE.Yra zmones , kur eda ka nori kada nori ir kiek nori ir liekni kaip sapeliai, o yra tokie kaip as, kuriems papildomi kasniai eina i kuna cry.gif ir jie noredami islikti laibi turi gyventi pusbadziu. sad.gif Siuo metu esu po gimdymo+10kg ant uzpakalio ir jau pradedu trauktis, nes "sedziu ant 1500kcal per diena" senas isbandytas metodas ir ryk zmogus ka nori, deja tai pagal normalu valgyma gaunasi tik trupineliu palesiojimas. unsure.gif
Atsakyti
Pritariu, kad kalorijų skaičiavimas tikrai duoda rezultatų nežiūrint į tai ką su kuo valgai, kokiu paros laiku ir pan. Svarbu nepersivalgyti ir neviršyti 1200-1500 kcal per dieną. Bandžiau derinti produktus, bet naudos iš to nelabai buvo. Apie dietas ir jų poveikį galiu pripasakoti romanus ir visus iš savo pačios patirties. Tik po ilgų ir įvairių bandymų galiu drąsiai pareikšti: JEI NENORITE TURĖTI PROBLEMŲ SU JO-JO EFEKTU IR NUOLATOS BEDIDĖJANČIU ANSVORIU NIEKADA NEBADAUKIT IR NEBANDYKIT ANT SAVĘS GREITO POVEIKIO DIETŲ, NES TADA GALI BŪT LABAI SUNKU NUMESTI NET 1 KG. Man po visokiausių drastišku eksperimentų su savo organizmu svorį numesti darosi vis sunkiau ir sunkiau. Dabar po 9 mėn. kalorijų skaičiavimo šiai dienai efektas -16kg. Bet jau 2 mėn niekaip nepajudu į priekį. Jei per kokią šventę atsipalaiduoju, tai kitą dieną prieaugis +2ar+3kg. Po to savaitę ar net daugiau vargsti kol vėl numeti. Ir vėl stop nei iš vietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upė: 06 gegužės 2005 - 14:32
As gyvenime nesilaikyciau dietos ir juo labiau nebadauciau schmoll.gif A vot pas ta gydytoja uzsirasiau - ziuresim ka papasakos. Beje per tas dvi savaites vadybininkei poveikis pasijuto, net jos vyras sake susidomejo tuo metodu. Kai ant savo kailio ismeginsiu - galesiu papasakot daugiau, o dabar viskas dar tik gandu lygyje mirksiukas.gif
Va tik jei lieps badaut ar uzdraus valgyt tai, ka labiausiai megstu - tada negalesiu nieko jums papasakot, nes paprasiausiai nemeginsiu tu metodu panaudot. Nenustebciau jei taip ir bus, nes as megstu bulvinius, miltinius gaminiu, bulkutes, desertus ir kitus saldumynus tongue.gif
Beje tos 1500 cal - man butu tolygu badavimui blink.gif
Atsakyti
Teko kazkada gyventi metus laiko su buvusia balerina, tuo metu jau pensininke 49m., bet vis dar islaikancia tas pacias formasnet po 3-ju nestumu, vat tada ir supratau, kad jai nori buti liekna, tai ir ir badausi visa gyvenima, ji dar sustiprint savo nenorejima valgyti(nors jau organizmas tikriausiai daugiau ir nereikalaudavo) daug rukydavo, o prie visa ko pastebejau, kad niekam nematant vietoj maisto rinkdavosi vyno butelaiti ir taip kasdien blink.gif .Pasakojo, kad kazkada sirgo bulimija(cia kaip dar dirbo balerina), o po to matomai ir prasidejo visi tie jos isgerinejimai, nes kaip supratau, nuo bulimijos pasveiko schmoll.gif .Ir dar ji yra turtingo ir Danijoje gerai zinomo vyro zmona,o kai pamatai, jos gyvenimo buda siurpas ima.Teko ir paciai tarp tu balerunu tetre pasisukt, na tai maciau, kad ju racionas:morka, obuolys, ryziu paplotelis+pakelis cigareciu+ nezmoniski fiziniai kruviai.Stai jums ir dieta thumbup.gif norint gerai atrodyt biggrin.gif
Atsakyti
Brrrr blink.gif
Jau geriau gyvent ir save mylet. Teko girdet, o ir nesunku pastebet, kad dazniau virsvoris puola savimi nepasitikincias ir saves nemylincias moteris.. cry.gif
Atsakyti
Ka tik grizauis Egipto. Mano nusistatymas valgyti dazniau ir maziau tenai praktiskai sugriuvo. Kadangi pusryciai ir vakariene - svediskas stalas, maistas labai sviezias ir skanus, o svarbiausia - nemokamas!!! Taigi kirtau kiek telpa, mintyse bandydama save sulaikyti. Nepavyko... Galvojau priaugsiu per 10 dienu 10 kg. Grizus pasisveriau - svoris net puse kg mazesnis!!! Padariau isvada: ten maistas daug geresnis, kazkaip lengvesnis gal (virskinimui), be to, dienos metu ne vien tik kepinausi saulutej, bet ejau i aqua aerobika, daug nardziau, daug vaiksciojau, nei karto nepasijutau blogai. Dar vienas dalykas: egiptieciai labai vertina moteriskas formas, ne vienas provokavo vyra siulydamas jam ir kupranugarius, ir visa versla... 4u.gif biggrin.gif Aisku, nerimtai, bet vistiek pasijutau labai ivertinta biggrin.gif Gera nuotaika, geras maistas, judejimas daro savo.

Upe>>> esi visiskai teisi, nes kiekvienam produkte praktiskai yra jau savaime sumaisyti ir riebalai, ir baltymai, ir angliavandeniai, dar plius vitaminai, mineralai. Bet as siaip jauciu, kad man valgant mesa tik su darzovem, be bulviu, daug geriau skrandziui - rugstys nekyla. Ir tikrai reikia atrasti produktus, kurie tinka ir patinka.

Sindy>>> butinai papasakok, ka tau pasakys, gali ir kontaktus duoti - idomu siaip ar taip 4u.gif
Atsakyti
Vaje kaip šaunu būtų, kad ir man svoris valgant neaugtų ax.gif Ogi deja,vos tik atsipalaiduoju kokį kartelį, tai svoris kaip ant mielių kila cry.gif Gal kas žino kokių nors išganingų liesėjimo būdų nealinant organizmo??? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Upė @ 2005 05 09, 17:56)
Vaje kaip šaunu būtų, kad ir man svoris valgant neaugtų ax.gif  Ogi deja,vos tik atsipalaiduoju kokį kartelį, tai svoris kaip ant mielių kila cry.gif  Gal kas žino kokių nors išganingų liesėjimo būdų nealinant organizmo??? rolleyes.gif

Cia gal vienas patarimas butu - isiklausyk i savo organizma ir valgydama sau sakyk: va, dabar valgau ir saves negrauziu, myliu save tokia, kokia esu. Kazkaip, kuo daugiau pergyvendavau del svorio, tuo jis greiciau augo.
Atsakyti
QUOTE(viva @ 2005 05 09, 18:32)
Cia gal vienas patarimas butu - isiklausyk i savo organizma ir valgydama sau sakyk: va, dabar valgau ir saves negrauziu, myliu save tokia, kokia esu. Kazkaip, kuo daugiau pergyvendavau del svorio, tuo jis greiciau augo.


Va auksiniai zodziai. Nes mintys vistik materialios - jos pildosi. Tad jei valgydama galvoji kad tas maistas eis i riebaliukus - jis tik ten ir nueis. Pozityvus mastymas butinas thumbup.gif Ir svoris po truputuka prades nykti!
Atsakyti