Įkraunama...
Įkraunama...

Protingai lieknėju

Nekoneveikiu aš savęs dėl išvaizdos. Žinoma norėčiau būti dailesnė, bet kad iš to nelabai kas gaunasi verysad.gif Skaičiuju kalorijas gal kokius 7 metus ir džiaugiusi kad nepriaugu daugiau unsure.gif Teisybės dėlei turiu pasakyti, kad per tą laiką buvo ir nutrūkimų, va tada svoris lipo aukštyn kaip pasamdytas blink.gif O kalorijų skaičiavimas man priimtinas tuo, kad gali valgyti mėgstamus produktus (žinoma normuotai), o ne kokius nors dietologų parinktus kakučius. (Vien pagalvojus apie varškės dieta šiurpas nukrečia 000189.gif )
Atsakyti
Na o man labai pasiseke,ilgai kovojau su antsvoriu...kokias tik dietas nebandziau rolleyes.gif Viskas atsibodo,nes jei padedavo tai tik kuriam laikui,nes jug visa gyvenima vien ryziu valgyt zmogus negali blush2.gif Tai nusprendziau surizikuot ir uzsisakiau internetu dvd su lieknejimo programa,kurios reklama radau zurnaliuke(viena populiariausiu australijoj)"Betalife"....Tai va labai dziaugiuos neismetus pinigeliu i bala smile.gif Ten aiskinama,netik kaip svori numest,bet ir sveikiasnei but thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuliukas @ 2005 08 09, 08:05)
Na o man labai pasiseke,ilgai kovojau su antsvoriu...kokias tik dietas nebandziau rolleyes.gif  Viskas atsibodo,nes jei padedavo tai tik kuriam laikui,nes jug visa gyvenima vien ryziu valgyt zmogus negali blush2.gif  Tai nusprendziau surizikuot ir uzsisakiau internetu dvd su lieknejimo programa,kurios reklama radau zurnaliuke(viena populiariausiu australijoj)"Betalife"....Tai va labai dziaugiuos neismetus pinigeliu i bala smile.gif Ten aiskinama,netik kaip svori numest,bet ir sveikiasnei but thumbup.gif


Ir kas ten tokio idomaus rasoma? Papasakok ir mums mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir man būtų įdomu g.gif
Atsakyti
Sveikos mergino, ir as turiu svorio pertekliu, tad noreciau prisijungti prie jusu, nes taip bus didesnis potencialas. thumbup.gif Ypac, kai matau akivaizdzius rezultatus su kuriais nuosirdziai sveikinu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atleiskit visko neskaiciau, bet labai noreciau suzinoti Jusu liesejimo paslaptis(jei galima) atsiuskit man i a/z dieta kurios laikotes, ir kur Kaune galima apsilankyti pas dietologe?
Busiu labai dekinga.
Atsakyti
Laikykites jus merginos kokiu tik norit dietu, bet venkit vieno dalyko - jaustis alkanai ar nedavalgiusiai. Nes pajutes alki organizmas ijungia "bado pavojus" sistema, ir tada jau kiekvienas maisto trupinelis keliauja i lasinukus, nes organizmas pradeda ruostis badui ir taupo maisto atsargas. Butent todel dazniausiai vos tik nustojama laikytis dietos ir gyvent pusbadziu, iskart svoris sygryzta ir dar didesnis nei buvo iki dietos..
Atsakyti
Sindy>>> Auksiniai zodziai! thumbup.gif drinks_cheers.gif Dar prie to prideciau, kad alkanam net neverta i prekybos centra eiti, nes prisiperki toookiu dalyku, kuriu praktiskai puses nepirktum, jei eitum pavalges!
Be to, kad ir kokie nemalonus lasinukai, vistiek reikia myleti save, savo kuna - pozityvus mastymas labai daug gero nuveikia, bent jau padeda daugiau nesustoreti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Gal galite patarti kaip efektyviai organizmą išsivalyti namų salygomis???

Girdėjau, kad jei jis užterštas tai jokie lieknėjimo būdai nepadės cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2005 08 17, 10:11)
Sveikos merginos 4u.gif
Gal galite patarti kaip efektyviai organizmą išsivalyti namų salygomis???

Girdėjau, kad jei jis užterštas tai jokie lieknėjimo būdai nepadės cry.gif  cry.gif  cry.gif

Daug arbūzų smile.gif)
O šiaip turiu tokį preparatą organizmo valymui, t.y. panaši masė į kokias sutrintas pjuvenas, bet suvalgiau porą šaukštų ir pastačiau... Žinau, kad tai tikrai geras produktas, išbandytas ir veikiantis, bet niekaip nesugebu praryt doh.gif
Bet šias jau patikrintas priemones Lietuvoje galima įsigyti tik iš platintojų, jei ką sudomins - galėsiu duoti telefoną Vilniuje. Bet dabar deja neprisimenu kaip vadinasi tos košės g.gif
Kiek žinau, Rygoje yra atskira parduotuvė...
Atsakyti
na viskas aišku, reik nustot esti kaip kiaulei ir sulieknėsiu... Bet kaip gera but kiaule laugh.gif thumbup.gif . na negaliu aš nevalgyti, esu smaližė ir gurmanė, mėgstu gaminti, eksperimentuoti virtuvėje, o kaip neparagausi ką pagamini? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2005 09 26, 13:59)
na viskas aišku, reik nustot esti kaip kiaulei ir sulieknėsiu... Bet kaip gera but kiaule  laugh.gif  thumbup.gif . na negaliu aš nevalgyti, esu smaližė ir gurmanė, mėgstu gaminti, eksperimentuoti virtuvėje, o kaip neparagausi ką pagamini? g.gif

Ir ragauk ir valgyk. Tik valgydama megaukis maistu ir neleisk lysti blogoms mintims apie storejima. Stenkis galvot, kad tas maistas suteiks tau zvalumo, energijos ir tu nuo jo greiciau jau sulieknesi nei sustoresi. Ir efektas tikrai butent toks ir bus. Taciau jei galvosi "va valgau... tuoj dar lasiniu dasides.." tai tada rezultatas bus - lasiniai. Mintys MATERIALIOS!!!
Atsakyti
dieve kaip aš jums pavydžiu kad turite šitiek valios numesti net 17 kg 4u.gif
aš tai vat savęs nesuprantu, buvau prie porą mėnesių numetus 4 kg, tiesa krito jie labai sunkiai, labai žiūrėdavau ką valgiau, maistą visada derindavau, tik truputį teko saldumynų atsisakyti doh.gif , tai va paskui atostogom išvažiavau į užsieny, grįžau 1,5 kg priaugus, ir kas baisiausia išsitampius skrandį cry.gif , na taip gryžus ryjau ryjau, kol galiausiai dabar jau vos kelnes susegu ir parlipo atgal tie mano kg cry.gif vat taip ir vargstu vos 5 kg negaliu numesti,dabar ir daugiau reiktų cry.gif
vat niekaip negaliu numesti tų kg galutinai, ir nebežinau mergaitės ko griebtis... doh.gif
Atsakyti