Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrui

P.S Zinoma laikrodi galima nesioti 20 metu smile.gif
Cia tas dalykas labai priklauso nuo nesiotojo ir nuo laikrodzio kokybes. Kad laikrodi uz 100 litu ilgai nenesiosi tai,faktas, bet yra kitos kainu klases, kur laikrodziai laiko, jei dar stilius klasikinis, tai ir is "mados" neiseina. Po kiek laiko pakeiti apyranke laikrodzio, is metalines i odine, ar atvirksciai, spalvos, formos. .. ir t.t Na cia variaciju budu daug, su nauja apyranke laikrodis, atrodo kaip naujas smile.gif Na taip pat ji reikia tausot, dabartiniai safyriniai stiklai nesibraizo, tad...juos tik isvalyti reikia pas juvelyra ir laikrodis super atrodo smile.gif
Ir dar laikrodzio nesiotojas, neturetu su juom varztu atsukineti, ji metyti kur papuola ir t.t...tada jis laikys, gal net daugiau nei 20 metu...

Su artejanciom Sventem, merginos smile.gif
Papildyta:
Mhm...paskaiciau ...
Na nezinau, nezinau, ar as dziaugciausi jei gauciau triusikus ir koijnes nuo vyro, bet kokia proga...tikrai ne... schmoll.gif
Todel stengiuosi dovanoti, geras ir naudingas dovanas, kokias ir pati noreciau gaut smile.gif
Tad jokiu koijniu, triusiku, ir deo, juos galima nusipirkti bet kada, tai nereikia ypatingos progos laukti...

P.S na man truputi geda butu tai dovanoti, ne tik vyrui, bet ir bet kam wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2007 12 19, 14:41)
Nuo savęs -gražų megztinį(nes pastoviai jam trūksta) lotuliukas.gif

Irgi apie tai galvoju smile.gif tik kad neprasauti su ismiera su senu MB megztiniu eisiu pirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
as manau,kad labai praktiska dovana barzdaskute,siemet mano vyras ja gaus,manau bus patenkintas thumbup.gif
Atsakyti
Nupirkau vyrui vitaminų ir apatinio trikotažo...... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Slibiniukas @ 2007 12 20, 13:41)

Mhm...paskaiciau ...
Na nezinau, nezinau, ar as dziaugciausi jei gauciau triusikus ir koijnes nuo vyro, bet kokia proga...tikrai ne... schmoll.gif
Todel stengiuosi dovanoti, geras ir naudingas dovanas, kokias ir pati noreciau gaut smile.gif
Tad jokiu koijniu, triusiku, ir deo, juos galima nusipirkti bet kada, tai nereikia ypatingos progos laukti...

P.S na man truputi geda butu tai dovanoti, ne tik vyrui, bet ir bet kam wink.gif


Na prikolnius triusikus ar kojines nuosavam vyrui dovanoti visai nieko mirksiukas.gif bent jau maniskis visada tokias kojines nesioja ir dar visiems giriasi lotuliukas.gif va triusikais tai dar niekam nepasigyre g.gif lotuliukas.gif
Bet pritariu del dezodorantu ir duso zeliu, nera baisesnes dovanos, kai tokia gaunu iskarto kyla itarimas, kad nuo manes ne kokis kvapelis sklinda g.gif Bet aisku, cia mano nuomone ax.gif
Atsakyti
Sėdžiu visa susinervinus ir noriu pasipasakot unsure.gif
Surengiau MB Kalėdinę (o kartu ir gimtadienio) dovaną - kelionę parai į Birštono sanatoriją. Niekada nesame buvę, be to, norėjau išvažiuoti tik dviese (ko jau nesame darę tris metus). Laikiau paslaptyje, bet išėjo taip, kad teko pasakyti (nes ėmė į paviršių lįsti mano sumanymui trukdantys Kalėdiniai planai), tai žinot, ką jis pasakė?
"O kam taip toli važiuoti?" (mes iš Klaipėdos) ir "o kam man tie masažai?".

Pasijaučiau... na, pačios suprantat. verysad.gif

Štai kokia nepraktiška dovana vyrui pasirodė.
Atsakyti
QUOTE(lelytia @ 2007 12 22, 12:52)
Sėdžiu visa susinervinus ir noriu pasipasakot  unsure.gif
Surengiau MB Kalėdinę (o kartu ir gimtadienio) dovaną - kelionę parai į Birštono sanatoriją. Niekada nesame buvę, be to, norėjau išvažiuoti tik dviese (ko jau nesame darę tris metus). Laikiau paslaptyje, bet išėjo taip, kad teko pasakyti (nes ėmė į paviršių lįsti mano sumanymui trukdantys Kalėdiniai planai), tai žinot, ką jis pasakė?
"O kam taip toli važiuoti?" (mes iš Klaipėdos) ir "o kam man tie masažai?".

Pasijaučiau... na, pačios suprantat.  verysad.gif

Štai kokia nepraktiška dovana vyrui pasirodė.


Ech tie vyrai..nesijaudink..jei kartais buna..mhmmm. tokie stuobriai gun_bandana.gif bash.gif
Atsakyti
Sveikutes! As savo vyrui uzsakiau magiska pudeli(kuris taip yra juodas(melynas, raudonas), o ipilus karsto vandens pasveseja ir isriskeja nuotrauka ir uzrasas) thumbup.gif Isejo labai graziai, pati viska parinkau 4u.gif , o svarbiausiaoriginalu ir praktiska!
Atsakyti
ačiū Dievui šiemet neprireikė galvos sukt dėl MB dovanos, užsakiau auksinę grandinelę ant rankos 4u.gif nes pirkti parduotuvėse daug brangiau gaunasi.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lelytia @ 2007 12 22, 13:52)
Sėdžiu visa susinervinus ir noriu pasipasakot  unsure.gif
Surengiau MB Kalėdinę (o kartu ir gimtadienio) dovaną - kelionę parai į Birštono sanatoriją. Niekada nesame buvę, be to, norėjau išvažiuoti tik dviese (ko jau nesame darę tris metus). Laikiau paslaptyje, bet išėjo taip, kad teko pasakyti (nes ėmė į paviršių lįsti mano sumanymui trukdantys Kalėdiniai planai), tai žinot, ką jis pasakė?
"O kam taip toli važiuoti?" (mes iš Klaipėdos) ir "o kam man tie masažai?".

Pasijaučiau... na, pačios suprantat.  verysad.gif

Štai kokia nepraktiška dovana vyrui pasirodė.


Užuojautos! Tie mūsų brangiausi kartais švelniai tariant stuobriais atsiduoda... Aš saviškį tokiais atvejais iškart perspėju, kad turi reaguoti tik teigiamai ir tai ne visada veikia..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lelytia @ 2007 12 22, 11:52)
Sėdžiu visa susinervinus ir noriu pasipasakot  unsure.gif
Surengiau MB Kalėdinę (o kartu ir gimtadienio) dovaną - kelionę parai į Birštono sanatoriją. Niekada nesame buvę, be to, norėjau išvažiuoti tik dviese (ko jau nesame darę tris metus). Laikiau paslaptyje, bet išėjo taip, kad teko pasakyti (nes ėmė į paviršių lįsti mano sumanymui trukdantys Kalėdiniai planai), tai žinot, ką jis pasakė?
"O kam taip toli važiuoti?" (mes iš Klaipėdos) ir "o kam man tie masažai?".

Pasijaučiau... na, pačios suprantat.  verysad.gif

Štai kokia nepraktiška dovana vyrui pasirodė.

gyvenant kartu reiktu perprasti ar vyras romantikas ar praktikas rolleyes.gif tada butu maziau nusivilimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 12 22, 23:04)
gyvenant kartu reiktu perprasti ar vyras romantikas ar praktikas rolleyes.gif tada butu maziau nusivilimu rolleyes.gif

Čia jau tai taip drinks_cheers.gif
Padovanojau jau vakar nepigų megstinį,man jis labai patiko ,kai pirkau,tad paduodama pasakiau,jei nepatiks, mesk iškart į konteinerį ir jokių komentarų... Pasimatavo ir pasakė,kad į darbą eiti tiks. Tad čia buvo paskutinė kalėdinė dovana, daugiau ateityje jokių nebus...
Atsakyti