Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrui

QUOTE(Grazhke @ 2007 11 19, 14:42)
Aš tai ne kartą įsitikinau, kad labai patenkintas būna kai dovana susijusi su hobiu.

o jei neturi hobio? g.gif

smile.gif+2007 11 20, 15:55-->
QUOTE(atigruj smile.gif @ 2007 11 20, 15:55)
Kažkaip niekad neturėjau galvos skausmo, ką dovanot mylimam žmogui, juk jį labiausiai pažįstu ir žinau kas tiktų, ko reikėtų ir pan.
Anais metais dovanojau chalatą, labai gerą, tokį vyrišką, bet žaismingą, kaip jis pats. Kadangi pasitiki mano skoniu, tai drįsau nupirkt ir tašę nešiojamam kompiuteriui. Reikia tik pasukti galvą, ko čia reikėtų jam ir mintys liesis kaip iš kibiro  biggrin.gif  Gal pavyzdžiui pagalvės naujos, geros? Nes dažnai juk mes nekeičiam tokių dalykų ir dedam galvas ant senų "poduškų" biggrin.gif

tau gerai, o as nors saviski pazystu jau 10m. bet kiekvienais metais dovana jam virsta didziausiu galvos skausmu doh.gif nes suvenyru jis nemegsta, is serijos rubai - taip pat nemegsta, papuosalu nemegsta, keliones - ne musu kisenei, laikrodi gavo gimtadienio proga ( bet tokius ir panasius daiktus megsta issirinkti pats, savo nuoziura geriau nepirkti) knygu , zurnalu, laikrasciu neskaito... padangos siurbliai, plovyklos labai buitiska anot jo....
vienu zodziu pravalas . neturiu ne menkiausio supratimo kas galetu ji pradziuginti. nes niekad nebuna taip, kad bevaikstant parduotuvej jis pamatytu daikta ir sakytu noriu, arba man patinka.... neissiduoda kitaip tarian unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2007 11 21, 17:08)
Ideja nebloga! Mano vyras jauciu nesirengtu nes karsta jam visad buna:)
3D stikle musu nuotrauka gavau per vestuviu metines, labai grazus obuoliukas:)
Del masininio sriublio, tai as turejau kazkoki, tik kad jis l.prastai siurbia, paziurek kad siurbtu gerai. Nes masinoj tai esminis dalykas, nes is uzkampiu istraukti siuksles ir pukus reikia:).


Na nzn ar maniskis irgi uzsidetu, nes gyvenime jos neturejo smile.gif
Pabandyti vistiek verta...
Jei ka tai priversiu biggrin.gif
Siaip radau db nebloga saita tipo su dovanom, bet jos brangios gan tokios, bet gal kas susidomes smile.gif www.laisvalaikiodovanos.lt
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2007 11 21, 16:29)
o jei neturi hobio?  g.gif
tau gerai, o as nors saviski pazystu jau 10m. bet kiekvienais metais dovana jam virsta didziausiu galvos skausmu  doh.gif  nes suvenyru jis nemegsta, is serijos rubai  - taip pat nemegsta,  papuosalu nemegsta, keliones - ne musu kisenei, laikrodi gavo gimtadienio proga ( bet tokius ir panasius daiktus megsta issirinkti pats,  savo nuoziura geriau nepirkti) knygu , zurnalu, laikrasciu neskaito... padangos siurbliai, plovyklos labai buitiska anot jo....
vienu zodziu pravalas . neturiu ne menkiausio supratimo kas galetu ji pradziuginti. nes niekad nebuna taip, kad bevaikstant parduotuvej jis pamatytu daikta ir sakytu noriu, arba man patinka.... neissiduoda kitaip tarian  unsure.gif

Zanuda tas tavo vyras as tau pasakysiu g.gif O tu nieko nepirk, tada gal pamastys, o tai "to nenoriu, tas netinka irnesakyk.gif
biggrin.gif Tu nepyk, as cia nerimtai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2007 11 21, 19:38)
Zanuda tas tavo vyras as tau pasakysiu  g.gif O tu nieko nepirk, tada gal pamastys, o tai "to nenoriu, tas netinka  irnesakyk.gif
biggrin.gif Tu nepyk, as cia nerimtai  smile.gif

tai mes vienas kitam dovanas ne kiekviena gimtadieni dovanojam... kartais apsiribojam tortuku ir viskas. kaledoms visada. na yra vienas dalykas kuriuo tikrai labai apsidziugtu (as taip pat) tai profesinolaus fotoaparatas bigsmile.gif , bet deja apie toki tik pasvajoti (svajoja apie toki jau daaaug metu) ne musu kisenei, tad niekad sio varijanto net nesvarstau ns dovana su trim 000- kais blush2.gif drabuziai tai jam tokios dovanos kelia siauba nuo vaikystes nes kruciausia dovana budavo nauji baltiniai doh.gif tai cia kaip ir suprantu ji...
na vargas man bet kokiu atveju.... doh.gif
vienu zodziu pasiguodziau, nepykit blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo azen: 21 lapkričio 2007 - 23:30
QUOTE(Alexia @ 2007 11 21, 21:38)
Zanuda tas tavo vyras as tau pasakysiu  g.gif O tu nieko nepirk, tada gal pamastys, o tai "to nenoriu, tas netinka  irnesakyk.gif
biggrin.gif Tu nepyk, as cia nerimtai  smile.gif

Jei neturite naminio gyvuno - siulyciau pasiskolinti "trumpam" pas kokia drauge koki triusi ar suni - ir suvaidinti, kad tai ir yra dovana - o kai pasakysi, kad tai nera dovana - bus "palengvejimas" - tai ir bus dovana biggrin.gif Net nezinau, ar aiskiai parasiau smile.gif Koki nors "soka" ivaryti! smile.gif
Atsakyti
Mano vyras nori "sefo kedes" taip ir pasake biggrin.gif nes senoji jau jam nepatogi laugh.gif tai ieskau dabar tokios dideles patogios, manau prasisuksiu su kokiais 300 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reko @ 2007 11 22, 00:46)
Jei neturite naminio gyvuno - siulyciau pasiskolinti "trumpam" pas kokia drauge koki triusi ar suni  - ir suvaidinti, kad tai ir yra dovana - o kai pasakysi, kad tai nera dovana - bus "palengvejimas" - tai ir bus dovana  biggrin.gif  Net nezinau, ar aiskiai parasiau smile.gif Koki nors "soka" ivaryti! smile.gif

gera mintis lotuliukas.gif

o del pizamu istikro, moterim buna visokiu prikolnu, su zverukais ir pan. o vyram ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2007 11 21, 23:27)
profesinolaus fotoaparatas  bigsmile.gif , bet deja apie toki tik pasvajoti (svajoja apie toki jau daaaug metu) ne musu kisenei,

O jeigu issimoketinai ?
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 11 22, 00:33)
gera mintis  lotuliukas.gif 

o del pizamu istikro, moterim buna visokiu prikolnu, su zverukais ir pan. o vyram ne?  g.gif

Na nezinau kas turi atsitikt, kad mano vyras pizama uzsidetu ir dar su zveriukais lotuliukas.gif
Apie kede as irgi galvojau, bet butu cia dovana abiems, nes as tai irgi prie kompo sedziu ax.gif
Atsakyti
o as saviskiam dovanosiu kvepalus, kaip tik maciau kad tie, kuriuos turi jau i pabaiga, manau bus patenkintas, jam svarbiausia, kad kvapasman patiktu smile.gif tai manau bus nesudetinga smile.gif
Atsakyti
Aš galvoju puodelį užsakyti su vaikų foto...(suvenyrai)
http://www.fotopigia...older_list.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loret30: 22 lapkričio 2007 - 14:25
o maniškis man kiekvienais metais pats į ausį pašnibžda, ko norėtų... hihihi.gif jis visada nori kvepalų biggrin.gif t.p. paprašė žiedo.. (nors jau du esu padovanojus). Dar lyg ir norėjo lagamino, bet.. šia dovaną "atidėsiu" gimtadieniui lotuliukas.gif ir.. visada, kai ką nors jam dovanoju, priperku saldumynų - jis nenormaliai juos mėgsta... hihihi.gif
Atsakyti
O mano vyras tai nesupranta kam reikia 2-o kvepalu buteliuko kai jau turi 1 smile.gif Nu ne fyfa jis pas mane visai biggrin.gif Del ziedo irgi, labiau apsidziaugtu koki plaktuka gaves smile.gif va todel ir mastau apie siurbli masinini, jei kas suzinosit kur ju buna parasykit 4u.gif
Atsakyti