Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrui

Aš MB pirksiu Keune šampūną, nes jis tokio nori... blush-anim-cl.gif Žinau, kad tai ne šautuvas ar kt. "žaislas", bet... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2008 11 26, 10:22)
Aš MB pirksiu Keune šampūną, nes jis tokio nori... blush-anim-cl.gif Žinau, kad tai ne šautuvas ar kt. "žaislas", bet... rolleyes.gif


as manau nera standartu dovanoms, tiesiog reikia dovanoti tai kas patinka konkreciam zmogui
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2008 11 26, 00:29)
Maniškis tai numetė namioką, kai žiūrinėjausi www.pigu.lt, kad ten esančio teleskopo norėtų... Bet tai ten kaina berods 85lt, tai nemanau, kad verta tokį pirkt, jaučiu su tokiu nieko ir nepamatysi. O dar Thomas Philips yra toks žavingas pokerio rinkinukas, irgi manau nebloga dovanėlė vaikinui būtų.

Beje, tie orinukai, apie kuriuos čia buvo kalbėta yra be galo smagus daiktas  thumbup.gif  aš ir pati tokio labai norėčiau  biggrin.gif ir manau kiekvienas vyras tokį gavęs apsidžiaugtų smile.gif



teleskopas geras daiktas. Mes nupirkom sunui siais metais rugsejo 1-os proga pirmokui dovanu senukuose uz ~190 Lt, tai geras daiktas. Norejome Kaledoms, bet vyras neiskente, sako "o jeigu koks brokas" biggrin.gif tai teko anksciau padovanot. Aisku, vyrui daugiau idomu, bet sunus labai jo norejo. Paciai teko paziuret, labai fainai graziai menulis atrodo.
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2008 11 25, 23:28)
tokia jau vyru prigimtis doh.gif  lotuliukas.gif


Taigi, kad pirkdamos neįsiklausom, nemokam įsijaust, kas vyrą tikrai nudžiugintų - kvepalai, žadintuvai, megztiniai - geri, praktiški, jaukūs dalykėliai, nuo kurių kaifuojame mes - moterys. Ir dažnai perkam (net nesąmoningai) tai, ko pačios norėtume. Vyrai apsidžiaugs, dažnai - vien iš mandagumo, nenorėdami įžeist, vertindami jus ir jūsų norą jį pradžiugint. O ar jums neteko taip pat iš mandagumo apsidžiaugt? Žinoma, yra ir tokių vyrų, kurie pamatę tą otrinį šautuvą, nualptų. Bet norint tikrai nudžiugint likusius reikia pamąstyti, kokiais "žaislais" jis mieliausiai žaistų. Na, jei kvepalai jam - tikarai svajonės viršūnė - kodėl ne. Maniškis gi irgi kvepalais ir visu kitu naudojasi, bet juos šventės proga dovanočiau tik norėdama parodyt abejingumą (esu taip padarius, kai kartą prieš pat šventes mane įskaudino hihihi.gif ). O dabar galvoju apie pasivažinėjimą keturračiais (jei nepavėlavau dar užsakyt). Dar ir tą šautuvą pasiimsim - turėtų būt geras pasilakstymas g.gif Naujųjų išvakarėse vietoj sėdėjomo prie stalo. gathering.gif newyear.gif
Papildyta:
QUOTE(Wunderbar @ 2008 11 26, 01:29)
Maniškis tai numetė namioką, kai žiūrinėjausi www.pigu.lt, kad ten esančio teleskopo norėtų... Bet tai ten kaina berods 85lt, tai nemanau, kad verta tokį pirkt, jaučiu su tokiu nieko ir nepamatysi. O dar Thomas Philips yra toks žavingas pokerio rinkinukas, irgi manau nebloga dovanėlė vaikinui būtų.

Beje, tie orinukai, apie kuriuos čia buvo kalbėta yra be galo smagus daiktas  thumbup.gif  aš ir pati tokio labai norėčiau  biggrin.gif ir manau kiekvienas vyras tokį gavęs apsidžiaugtų smile.gif


Na, na, gal kažkam ir tokio teleskopo užteks į priešpriešiais esančio daugiabučio langus pasižvalgyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 26 lapkričio 2008 - 14:58
Oj oj.. Skaitau skaitau.. Tai sautuva, tai teleskopa, tai dar ka .. Mhm..Geros idejos, thumbup.gif is tikro, kai tokiu dovanu nori.. O mano brangiausiojo, atsiprasant, sikna visko pilna.. Nei as zinau, ka jam dovanot, nei jis zino, ko nori.. Praeitais metais sugalvojau, mano galva, super dovana..Laikrodi prabangu (prie to pacio ir sau toki pati, komplektukas buvo). Tai o patenkintas, o tiko.. O kad gyres draugam, kokia jis dovana gavo..Jam gerai, man irgi smagu.. O siais metais ideju krize sad.gif Atrodo visko pilna, o kai reik pirkt, praieskai visa diena (ir ne viena) ir kaip tusciom grizti, taip tusciom.. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2008 11 25, 22:54)
nu joa,nieko sau dovana swoon.gif kas butu,jei visos pradetume taip sb ginkluot-karo neivsengtume doh.gif
o as sb kvepalus siais metais padovanosiu biggrin.gif


O kiek laiko jūsiškis svajoja apie kvepalus? Tokių negali sau leisti? g.gif Tokiu atveju, gal neturės net progų jais kvėpintis g.gif

O tie šautovai nėra galingi ir pakariaut neišeitų tongue.gif
Tik į taikinius pašaudyt. Bet, kaip jau sakiau, verta gerai pagalvot, į kokias rankas tą daiktą duodat - kad uošvienė ir žmona taikiniais netaptų - nušaut nenušaus, bet akį išmušt, ar užpakalį "pakasyt" gali. blink.gif
O kitą vertus - tas, kuris norės kitą sužeist, ras virtuvinį peilį, lazdą, akmenį ir t.t.

Papildyta:
QUOTE(mazhas @ 2008 11 26, 16:08)
Oj oj.. Skaitau skaitau.. Tai sautuva, tai teleskopa, tai dar ka .. Mhm..Geros idejos,  thumbup.gif is tikro, kai tokiu dovanu nori.. O mano brangiausiojo, atsiprasant, sikna visko pilna.. Nei as zinau, ka jam dovanot, nei jis zino, ko nori.. Praeitais metais sugalvojau, mano galva, super dovana..Laikrodi prabangu (prie to pacio ir sau toki pati, komplektukas buvo). Tai o patenkintas, o tiko.. O kad gyres draugam, kokia jis dovana gavo..Jam gerai, man irgi smagu.. O siais metais ideju krize sad.gif Atrodo visko pilna, o kai reik pirkt, praieskai visa diena (ir ne viena) ir kaip tusciom grizti, taip tusciom..  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Pabandykit užsukt į tokias "vyriškas" parduotuves, į kurias dar gyvenime nebuvot kojos įkėlus.Turiu omeny - žvejybos, auto prekių ar pan. O gal išdrysit ir į sexshop įeit...? Permąstykit vyriškus instinktus - tikrai yra dalykų, kurių net ir turtingiausias žmogus trokšta. O gal jam elementarios RAMYBĖS, TYLOS reiktų?
Atsakyti
Papildyta:
Pabandykit užsukt į tokias "vyriškas" parduotuves, į kurias dar gyvenime nebuvot kojos įkėlus.Turiu omeny - žvejybos, auto prekių ar pan. O gal išdrysit ir į sexshop įeit...? Permąstykit vyriškus instinktus - tikrai yra dalykų, kurių net ir turtingiausias žmogus trokšta. O gal jam elementarios RAMYBĖS, TYLOS reiktų?
[/quote]

Nu blyn, nesam mes kazkokie milionieriai.. O ir tylos as jam turbut i dezute nesupakuosiu .. blush2.gif Bet sexshopas gal ir gera visai mintis .. blush2.gif
Nors va, mintele lyg ir yra jau viena.. Koki poilsi, nors keliom dienom pasidovanot.. Kad ir nelabai blatna, kur netoli.. O kad ir i kokius Druskininkus...
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2008 11 26, 02:45)
as saviskiui tai tikriausiai dovanosiu tokia dienos sviesos lempa-zadintuva. Cia toks zadintuvas, kuris nerekia, necypia ir migrenos is pat ryto neivaro, o graziai sviecia kaip saulute, tau kunas pats savaime prabunda.... bent jau as tikiuosi, nes jau taip nusibodo kas 5 min cypiantis zadintuvas tarp 6h ir 6h30, kai as keliuosi tik 7h.

Na cia zinoma dovanele mums, nes ir as ja busiu patenkinta thumbup.gif


O kur tokių rasti ir kokios maždaug kainos? bigsmile.gif Aš pati kalėdų senelio tokios užsiprašyčiau bigsmile.gif


QUOTE(linxmutee @ 2008 11 26, 10:22)
lotuliukas.gif  jeigu tapati dilema iskiltu moteriai, dazna pasrinktu antraji varianta smile.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Visgi moterys iš veneros, vyrai iš marso biggrin.gif
Atsakyti
Sedejau paskaiciau.. smile.gif galvoju gal sasagas aukso inicialais pagraviruotas nupirkt ir dar kazka g.gif beja moterys, nemanote, kad sampunai salikai ir t.t yra elementarus poreikis be kurio negyventume? smile.gif o kaledos tokia svente kad pasilempinti 4u.gif tik akmenim neuzmetykit biggrin.gif
Atsakyti
Moterys, padėkit...

Man ne vyrui dovanos reikia, bet broliui gimtadieniui (aštuoniolika metų, labai domisi fizika, ramus vaikinukas toks) ir dar švogeriui Kalėdom (mokslininkas, bet jaunas vyriokas...)... Baigiu skylę pakaušy "pragalvot", bet niekas originalaus nešauna... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2008 11 26, 17:32)
Pabandykit užsukt į tokias "vyriškas" parduotuves, į kurias dar gyvenime nebuvot kojos įkėlus.Turiu omeny - žvejybos, auto prekių ar pan. O gal išdrysit ir į sexshop įeit...? Permąstykit vyriškus instinktus - tikrai yra dalykų, kurių net ir turtingiausias žmogus trokšta. O gal jam elementarios RAMYBĖS, TYLOS reiktų?


Na man asmeniskai prekes is sexshop'o labiau tinkamos walentino dienai 4u.gif
O i "wyriskas" parduotuwes tikrai werta uzsukti toms kieno wyrai turi atitinkama hoby drinks_cheers.gif Blogiausiu atweju jeigu nzn ko maniskiui truksta is zwejybos reikmenu nuperku cheki - banalu, bet kartais jis ir pats neapsisprendzia ko jam dar reikia arba susidomi nauju zwejybos budu ir pradeda pirktis pintikliuskas, tada prawercia ir chekis biggrin.gif
Wa siemet ka pirksiu dar nesugalwojau doh.gif Mes daznai perkam sau bendra kaledine dowana ar koki prietaisa kurio reiktu ir noretusi bet wisuomet stengiuosi slapcia pasitaupyti ir igywendinti kokia kwaila jo swajone - pwz. gimtadienio proga pirkau PSP zaidimu konsole - na jam dar amzius ir protas leidzia tokias nesamones blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(jolie23 @ 2008 11 27, 01:24)
Moterys, padėkit...

Man ne vyrui dovanos reikia, bet broliui gimtadieniui (aštuoniolika metų, labai domisi fizika, ramus vaikinukas toks) ir dar švogeriui Kalėdom (mokslininkas, bet jaunas vyriokas...)... Baigiu skylę pakaušy "pragalvot", bet niekas originalaus nešauna...  verysad.gif


O gal tiems 'moksliukams' tiktu koks nors kwietimas-bilietas i busima rengini. Ar koncerta ar siaip kazka panasaus atsipalaidawimui - nes dazniausiai kas liecia mokslo sriti ju nenustebinsi tikrai niekuo g.gif Arba internete yra tinklapis tik reiktu pasitikslinti pawadinima kur galima nupirkti dowanu wisokias pramogas - keturaciais pasiwazinejima suoli parasiutu ir pan. Na cia aisku priklauso nuo to kokia suma siam reikaluj skirsit - bet man tokios dowanos siurprizai labai patinka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo omny: 26 lapkričio 2008 - 23:36
QUOTE(omny @ 2008 11 27, 00:33)

O gal tiems 'moksliukams' tiktu koks nors kwietimas-bilietas i busima rengini. Ar koncerta ar siaip kazka panasaus atsipalaidawimui - nes dazniausiai kas liecia mokslo sriti ju nenustebinsi tikrai niekuo  g.gif Arba internete yra tinklapis tik reiktu pasitikslinti pawadinima kur galima nupirkti dowanu wisokias pramogas - keturaciais pasiwazinejima suoli parasiutu ir pan. Na cia aisku priklauso nuo to kokia suma siam reikaluj skirsit - bet man tokios dowanos siurprizai labai patinka  blush2.gif


idėja man patiko, būtų labai šaunu kokią "emocinę" (kaip vadinu) dovaną... Reiks daugiau pagalvot, nes iš mokslo pasaulio tikrai sunkoka būtų nustebint... Broliui galvojau teleskopą nupirkt, bet kad pats susikonstravo... doh.gif
Atsakyti