Įkraunama...
Įkraunama...

Miegas atskiruose kambariuose...

Knarkimus ir dantų griežimus reikia gydyti...
Atsakyti
Nesuprantamas dalykas, net minciu tokiu niekada nebuvo.
Atsakyti
nelabai isvaizdauoju, norisi prisiglausti, jausti kita zmogu
Atsakyti
Čia žiūriu visos kartu kartu. smile.gif O kaip man patinka miegoti atskirai didelėje lovoje, pasaka absoliuti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2015 05 12, 14:50)
Čia žiūriu visos kartu kartu. smile.gif  O kaip man patinka miegoti atskirai didelėje lovoje, pasaka absoliuti biggrin.gif

ne tau vienai smile.gif neįsivaizduoju, kaip kiti išsimiega siauroje lovoje ir dar po viena antklode. Mūsų lova kone 2 metrų pločio, ir miegam mes po skirtingomis antklodėmis - kaifas. Kas kaip nori, tas taip vartosi.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 05 12, 14:55)
Mūsų lova kone 2 metrų pločio, ir miegam mes po skirtingomis antklodėmis - kaifas. Kas kaip nori, tas taip vartosi.

Pas mus tas pats drinks_cheers.gif Miegamasis- mūsų dviejų rojaus kambarys ir net minties nėra kad galima būtų eiti miegoti atskirai kažkur kitur schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 05 13, 08:32)
Pas mus tas pats  drinks_cheers.gif  Miegamasis- mūsų dviejų rojaus kambarys ir net minties nėra kad galima būtų eiti miegoti atskirai kažkur kitur  schmoll.gif

na, aš galiu įsivaizduoti miegą atskirai, ir jei lova būtų siauresnė, miegoti atskirai man būtų normalu.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 05 12, 14:55)
ne tau vienai smile.gif neįsivaizduoju, kaip kiti išsimiega siauroje lovoje ir dar po viena antklode. Mūsų lova kone 2 metrų pločio, ir miegam mes po skirtingomis antklodėmis - kaifas. Kas kaip nori, tas taip vartosi.


Ir mūsų 2 m. thumbup.gif Ir miegu joje dažnai viena biggrin.gif thumbup.gif Pasaka nereali. tiesiog vyras eina miegoti vėliau gerokai už mane ir nenori man trukdyti guldamasis, plius mėgsta žiūrėti tv prieš miegą, o aš griežtai prieš televizorių miegamajame. Ir man tiesiog PATINKA miegoti vienai. Taip kad yra kitas kambarys su tv ir kita plati lova lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo __snowflake: 20 gegužės 2015 - 12:04
Mano visi nesutarimai su vyru prasidėjo nuo miegojimo atskirai
Atsakyti
QUOTE(*Mėtutė* @ 2015 05 20, 15:38)
Mano visi nesutarimai su vyru prasidėjo nuo miegojimo atskirai


Tai gal jūs dėl nesutarimų pradėjot miegot atskirai, o tada problemos tik pagilėjo? Negi viskas buvo puiku, ir nuo atskiro miegojimo prasidėjo bėdos? kažkaip nerealu.
Aš asmeniškai kai gerai išsimiegu-esu geresnės nuotaikos-to pasekoje mažesnė pykčių tikimybė :-)
Atsakyti
QUOTE(C10H12N2O @ 2015 04 18, 23:49)
nelabai isvaizdauoju, norisi prisiglausti, jausti kita zmogu


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Miegam atskirai ir neįsivaizduoju jau kitaip (ypač miego dar ir po viena antklode). Pirmais santuokos metais miegojom, riejomės kaip prisukti. Ne miegojimas kartu suartina (bent mūsų šeimą).
Gal kartais ir išmiegočiau kartu, bet norėčiau, kad miegojimas vienoj lovoj būtų ne dažniau nei valstybinės šventės.
Man reik geros dvigulės lovos vienai ir ramybės - tada poilsis.
Nebent ta lova būtų didžiulė ir šalia miegantis nekvėpuotų ir nekrutėtų biggrin.gif Gyvūnų lovoje irgi nepakenčiu, miega guolyje ir net užlipt teisės neturi.

Pastebėjau, kad iki kokių 3-5 m tik mano vaikai neerzina, galiu kartu miegot.
Atsakyti