Įkraunama...
Įkraunama...

Prezervatyvai

buna extra large, bet nepamenu, kokios firmos, gal diurex, gal lifestyles, o gal kiti, bet is tu populiaresniu
Atsakyti
Kaip tik vakar tokiu maciau norfoj. Didele dezute Durex ir ant jos parasyta extra large.
Atsakyti
seip tai vaistineje yra ivairiu dydziu jie suzymeti skaiciais ar raidem paklausk vaistininkes
Atsakyti
O tai į paprastą niekaip netelpa? blink.gif biggrin.gif Aš dabar kažką prisimenu, kad mano ex pirkdavo kažkokius nematytus.. Baltuose pakeliuose.. Tai aš maniau gal čia kokie pigūs, kad nei vaistinėse, nei PC tokių nebuvo.. O dabar vat susipratau, kad ten turbūt kokie specialūs, nes vaikinukas toks gamtos nenuskriaustas, sakyčiau biggrin.gif Ech blush2.gif
Atsakyti
man durex spalvoti ir kvapnus patiko,bet maniskiui mazoki jie buvo ir verze unsure.gif ."Cool" nepatiko,o nuo metiniutai grauze labai bash.gif .Lifestyle spalvotus dabar naudojam ir labai liux thumbup.gif
Atsakyti
Na mes naudojam kol kas durex, bet turbūt teks atsisakyti, nes man nuo durex ultra safe berods, atsirado alergija, tai baisu schmoll.gif O life style per maži..
Atsakyti
rolleyes.gif idomu kiek naudojom durex tai jokiu ten iskyru padugejimo ar alergiju.. visada viskas kuo puikiausiai thumbup.gif

o zinot girdejau bajeri apie maximos prezervatyvus, ten chebra kartais rusiska rulete padaro - belenkuria dezute pro sona su adata perveria per prezervatyvus.. nzn kaip ten tiksliai, neaiskino g.gif bet patikimusmas n% sumazeja..
beja ir is kitu skolintis nesiulau, mano pazystamas taip savo draugui kiaule pakiso doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyritityri: 08 gruodžio 2005 - 23:22
netiko ne vieni prezervatyvai, be to kiek malonumo atima...
Atsakyti
mane ir nervina,,,,,,,,,,,,,kai susijaudini,kol uzsimauna-tai ir praeina noras..........
Atsakyti
nu mes irgi naudojam Durex.... pagalvojus geriau, tai gal ir atsiranda isskyru, bet kitos firmos prezervatyvais nepasitikiu - buvo plyse... doh.gif na reiks labiau save pastebet...
Atsakyti
mes irgi naudojam Durex, tai dar ne karto nei plyso, nei kokiu isskyru atsirado rolleyes.gif
Atsakyti
Man nuo Diurex ir LIFE STYLE perštėjo ir graužė. O dabar atradom thumbup.gif prezervatyvus CONTEX LIGHT.
Atsakyti