Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

QUOTE(aisteba @ 2007 11 20, 11:19)
g.gif Ir kur čia taip girdėjai?


iš kitų asmeninių patirčių.
Atsakyti
Aš tai apie Graželienę tą patį girdėjau g.gif . Mano bendradarbė buvo susitarus, visą nėštumą pas ją atvaikščiojo, o naktį prasidėjo gimdymas, net neatsiliepė doh.gif . Tai gimdė pas Giniotienę, kuri tą naktį budėjo.
O va Žulpienė liepė skambint bele kuriuo paros metu, sakė: "... toks mano darbas, būtinai atvyksiu. Jei nebūčiau Mažeikiuose, paskambinčiau Graželienei, kad tavim pasirūpintų" mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(aisteba @ 2007 11 20, 11:29)
Aš tai apie Graželienę tą patį girdėjau g.gif . Mano bendradarbė buvo susitarus, visą nėštumą pas ją atvaikščiojo, o naktį prasidėjo gimdymas, net neatsiliepė doh.gif . Tai gimdė pas Giniotienę, kuri tą naktį budėjo.
O va Žulpienė liepė skambint bele kuriuo paros metu, sakė: "... toks mano darbas, būtinai atvyksiu. Jei nebūčiau Mažeikiuose, paskambinčiau Graželienei, kad tavim pasirūpintų" mirksiukas.gif .

ko gero apie visas, visko girdėjom.
taip pat, kaip viena pasakojo, jog su Žiulpiene buvo susitarusi, o kai pradėjo gimdyt, jos mama net nuvažiavo Žiulpienės į namus, kad atsivežt į gimdymą, o Žiulpienė , pasaką, kad jai atostogos ir nevažiavo.
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 11 20, 10:31)
ko gero apie visas, visko girdėjom.
taip pat, kaip viena pasakojo, jog su Žiulpiene buvo susitarusi, o kai pradėjo gimdyt, jos mama net nuvažiavo Žiulpienės į namus, kad atsivežt į gimdymą, o Žiulpienė , pasaką, kad jai atostogos ir nevažiavo.


Per atostogas nei viena, įtariu, nevažiuoja g.gif . Jos juk irgi žmonės, ne robotai, poilsio nusipelno mirksiukas.gif . Kažin, ar bet kuris būtų patenkintas per atostogas kviečiamas dirbti. Be to, kiek žinau, jos įspėja, kad atostogaus. Bent jau mane tai įspėjo. Tą savaitę, kai su Guste man terminas buvo, Žulpienė atostogavo, tai pasiūlė arba pas Graželienę, arba gimdyt su skatinamaisiais. Pasirinkau pastarąjį variantą blush2.gif .
Atsakyti
Sveikutės

QUOTE(aisteba @ 2007 11 19, 20:35)
Tai reiškia, kad yra lengva hipoksija (deguonies trūkumas). Dėl to ir paguldė.
smile.gif

Supratau, tai vadinasi dėl to ji ir judesiukų mažiau jautė? g.gif

QUOTE(aisteba @ 2007 11 19, 21:04)
Bet vis vien Mažeikiuose už jas geresnių nėra mirksiukas.gif  4u.gif . Tai ir rinktis tenka faktiškai iš trijų.


Visiškai sutinkau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Visos tariamės ar nesitariam , ir tikimės pačio geriausio rezultato, kad tik leliukams ir mums būtų viskas gerai. wub.gif

Vakar skaičiau rusišką žurnalą apie vaikų auginimą, tai ten apart kitų žinomų požymių, kad prasideda gimdymas, buvo keli man negidėti ir tokie biškį keistoki. Vienas, kad svoris nukrenta, nes šalinasi iš mamos organizmo skysčiai, 1-1,5 kg; kitas, kad net ir tos kurios tiki prietaru nieko nepirkti iki gimstant leliukui pradeda rūpintis, namus tvarkyti ir ruošti, ateina nenumaldomas noras; ir paskutinis tai juokingiausias, kad būsimiesiems tetukams patiems to nenutuokiant prasideda vosokios bėdos bėdelės, dėmesio reikalavimas iš mamytės. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2007 11 20, 11:30)
Sveikutės
Supratau, tai vadinasi dėl to ji ir judesiukų mažiau jautė? g.gif

Vakar skaičiau rusišką žurnalą apie vaikų auginimą, tai ten apart kitų žinomų požymių, kad prasideda gimdymas, buvo keli man negidėti ir tokie biškį keistoki. Vienas, kad svoris nukrenta, nes šalinasi iš mamos organizmo skysčiai, 1-1,5 kg; kitas, kad net ir tos kurios tiki prietaru nieko nepirkti iki gimstant leliukui pradeda rūpintis, namus tvarkyti ir ruošti, ateina nenumaldomas noras; ir paskutinis tai juokingiausias, kad būsimiesiems tetukams patiems to nenutuokiant prasideda vosokios bėdos bėdelės, dėmesio reikalavimas iš mamytės. biggrin.gif

Taip, nes lėlytei deguonies trūko, mažiau ir judėjo unsure.gif .

smile.gif Tą svorio kritimą aš visada pastebėdavau. Ir tvarkymosi poreikį doh.gif . Su Guste tai langus dar paskutinę savaitę išsivaliau blush2.gif . Gerai su pilvu atrodžiau lotuliukas.gif .
O va dėl vyro nepastebėjau g.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
sveikutes, kazin ar galima nueiti i ligonine ir paprasyti, kad man paklausytu tu vaisiaus tonu, as mazeikiuose nevaikstau pas gin , tai nezinau kokia tvarka.ar neisvarys g.gif
Atsakyti
QUOTE(blondzinka @ 2007 11 20, 12:46)
sveikutes, kazin ar galima nueiti i ligonine ir paprasyti, kad man paklausytu tu vaisiaus tonu, as mazeikiuose nevaikstau pas gin , tai nezinau kokia tvarka.ar neisvarys g.gif

g.gif Žinok, visko čia su jom būna.
Atsakyti
Dar pora klausimuku:
Koki ciuzinuka i lovyte rinkotes savo leliukams? g.gif Mes pirmaja uzauginom su paraloniniu, kazkaip bijojosiu visokiu kokosiniu ir grikiniu del alergiju, nors dabar kai paskaiciau, tai 98 procentai perka kokosinius.

ir dar vienas, kazki ligoninej leliukams siltesniu rubeliu ar kokio papildomo adijaliuko reikes ar ne? Ar uztenka vien tik sliaustinuku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2007 11 20, 15:25)
Dar pora klausimuku:
Koki ciuzinuka i lovyte rinkotes savo leliukams? g.gif  Mes pirmaja uzauginom su paraloniniu, kazkaip bijojosiu visokiu kokosiniu ir grikiniu del alergiju, nors dabar kai paskaiciau, tai 98 procentai perka kokosinius.

ir dar vienas, kazki ligoninej leliukams siltesniu rubeliu ar kokio papildomo adijaliuko reikes ar ne? Ar uztenka vien tik sliaustinuku? g.gif

Mes turim kokosinį-grikinį thumbup.gif . Kol kas miegam ant kokosinės pusės, paskui bandysim ant grikinės nuo metų. Tik labai jau man tie grikiai čeža biggrin.gif .

g.gif Šiaip aš Mantą prieš beveik 3 metelius gruodį gimdžiau, pakankamai šilta buvo. Dieną palatose be kepuryčių laikėm mažylius, apatinius rūbelius ligoninė savo deda, viršutiniai jau tavo. Pasiimk bent jau tris komplektus. Per daug šiltai aprengt nereikėtų, nes mažyliams tuoj temperatūra sukyla doh.gif . Tik pirmą parą šilčiau patariama, kol susireguliuoja jiems viskas wub.gif .
Adialiuką aš savo veždavaus, kažkaip mieliau su savo ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2007 11 20, 15:25)
Dar pora klausimuku:
Koki ciuzinuka i lovyte rinkotes savo leliukams? g.gif  Mes pirmaja uzauginom su paraloniniu, kazkaip bijojosiu visokiu kokosiniu ir grikiniu del alergiju, nors dabar kai paskaiciau, tai 98 procentai perka kokosinius.


mes turim kokosinį. man patinka, geras visai, nesukrinta,neišsiduobėja. kai 1 vaiką auginau, tai turėjau jūros žolių čiužinį. tai po kiekvieno miego reikdavo išlygint duobes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aisteba @ 2007 11 20, 18:56)
Mes turim kokosinį-grikinį thumbup.gif . Kol kas miegam ant kokosinės pusės, paskui bandysim ant grikinės nuo metų. Tik labai jau man tie grikiai čeža biggrin.gif .

g.gif Šiaip aš Mantą prieš beveik 3 metelius gruodį gimdžiau, pakankamai šilta buvo. Dieną palatose be kepuryčių laikėm mažylius, apatinius rūbelius ligoninė savo deda, viršutiniai jau tavo. Pasiimk bent jau tris komplektus. Per daug šiltai aprengt nereikėtų, nes mažyliams tuoj temperatūra sukyla doh.gif . Tik pirmą parą šilčiau patariama, kol susireguliuoja jiems viskas wub.gif .
Adialiuką aš savo veždavaus, kažkaip mieliau su savo ax.gif .

O ta adijaliuka leidzia savo turet? Kitur skaiciau kad neleidzia nieko kas pukuota atsivezt, o pas mus galima g.gif Tai aisku kad savo mieliau. O tai siaustinuku visai tikriausiai nereikejo nei pirkti, jei jie ligonines rengia apatinius rubelius g.gif
Tai pagimdzius papraso pamperso,kojinyciu ir kepurytes? Ar taip?
Siandien eisiu pas Tamasauskiene, parasysiu kaip sekesi, ka sake del gimdymo tarimosi,ar atvyks ar ne. mirksiukas.gif
Kazin kaip Betukui?
Papildyta:
QUOTE(Jagu @ 2007 11 20, 17:25)
Koki ciuzinuka i lovyte rinkotes savo leliukams? g.gif  Mes pirmaja uzauginom su paraloniniu, kazkaip bijojosiu visokiu kokosiniu ir grikiniu del alergiju, nors dabar kai paskaiciau, tai 98 procentai perka kokosinius.


As pirkau viena puse grikine , kita paralonine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dile: 21 lapkričio 2007 - 08:00