Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

QUOTE(Dile @ 2007 11 21, 07:58)

Tai pagimdzius papraso pamperso,kojinyciu ir kepurytes? Ar taip?

aha,man liepė iš anksto, dar prieš operaciją duot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2007 11 20, 15:25)
Dar pora klausimuku:
Koki ciuzinuka i lovyte rinkotes savo leliukams? g.gif  Mes pirmaja uzauginom su paraloniniu, kazkaip bijojosiu visokiu kokosiniu ir grikiniu del alergiju, nors dabar kai paskaiciau, tai 98 procentai perka kokosinius.

ir dar vienas, kazki ligoninej leliukams siltesniu rubeliu ar kokio papildomo adijaliuko reikes ar ne? Ar uztenka vien tik sliaustinuku? g.gif

Aš turiu grikinį kokosinį, tai thumbup.gif variantas, nesiskundžiu schmoll.gif
Aš manau savo adijaliuka jei atsinesi blogiau nebus mirksiukas.gif

QUOTE(Dile @ 2007 11 21, 07:58)
Tai pagimdzius papraso pamperso,kojinyciu ir kepurytes? Ar taip?
  Kazin kaip Betukui?
Papildyta:



Taip tu visiškai teisi mirksiukas.gif Man gimdykloje paprašė duoti...

O Betukui ir mažylei viskas gerai...

Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 11 21, 10:20)
aha,man  liepė iš anksto, dar prieš operaciją duot  rolleyes.gif

O ta kepuryte tokia plonyte kur yra medvilnine? Ar butina flaneline?
Atsakyti
Labas rytas.

QUOTE(Dile @ 2007 11 21, 07:58)
O ta adijaliuka leidzia savo turet? Kitur skaiciau kad neleidzia nieko kas pukuota atsivezt, o pas mus galima g.gif  Tai aisku kad savo mieliau. O tai siaustinuku visai tikriausiai nereikejo nei pirkti, jei jie ligonines rengia apatinius rubelius g.gif
Tai pagimdzius papraso pamperso,kojinyciu ir kepurytes? Ar taip?
Siandien eisiu pas Tamasauskiene, parasysiu kaip sekesi, ka sake del gimdymo tarimosi,ar atvyks ar ne. mirksiukas.gif
Kazin kaip Betukui?
Papildyta:

As pirkau viena puse grikine , kita paralonine.

Leidžia, abu kartus turėjau ax.gif . Aš siautinukus dar namie naudojau, nes maniškiams virkštelės ilgai laikėsi, man buvo patogiau nei su bodžiais.
Pagimdžius reikia tik tų 3 daikčiukų 4u.gif .

Betukui viskas normaliai, dėl inkstų tos bėdelės buvo unsure.gif .
QUOTE(Dile @ 2007 11 21, 10:45)
O ta kepuryte tokia plonyte kur yra medvilnine? Ar butina flaneline?

Aš tik medvilnines turėjau smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(aisteba @ 2007 11 21, 13:06)
Labas rytas.
Leidžia, abu kartus turėjau ax.gif . Aš siautinukus dar namie naudojau, nes maniškiams virkštelės ilgai laikėsi, man buvo patogiau nei su bodžiais.
Pagimdžius reikia tik tų 3 daikčiukų 4u.gif .

Betukui viskas normaliai, dėl inkstų tos bėdelės buvo unsure.gif .

Aš tik medvilnines turėjau smile.gif .

As irgi neturiu nei vienos flanelines, bet pradejau mastyt kad galiu gaut bart, kodel tokia plona kepuryte , maniau gal reikia dumti i migle ieskot flaneliniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 11 21, 10:45)
O ta kepuryte tokia plonyte kur yra medvilnine? Ar butina flaneline?

aš turėjau tik plonytę trikotažinę. ir tai po poros d nuimdavau kelioms val per dieną. nemačiau reikalo visą laiką tą galvą šutint biggrin.gif . o namie jau nebedėdavau kepurės visai.
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 11 21, 13:48)
aš turėjau tik plonytę trikotažinę. ir tai po poros d nuimdavau kelioms val per dieną. nemačiau reikalo visą laiką tą galvą šutint  biggrin.gif . o namie jau nebedėdavau kepurės visai.

Tai tada vesiuos medvilnines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 11 21, 11:48)
aš turėjau tik plonytę trikotažinę. ir tai po poros d nuimdavau kelioms val per dieną. nemačiau reikalo visą laiką tą galvą šutint  biggrin.gif . o namie jau nebedėdavau kepurės visai.

drinks_cheers.gif Aš Mantui tik pirmą parą iš vis laikiau blush2.gif . Gustei pusantros paros, kažko jai vėsu buvo g.gif . O namie visai tokių dalykų nenaudojau, tik į laukelį ir po maudynių 1,5 mėnesio ax.gif .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif , buvau pas T., ziurejo eho, sake kad neislauksiu iki nustatyto termino tikrai, maziuke atrodo kad sveika, gana didoka ir mazokai vandenu, liepe ateit ryt i skyriu, dar patikrins kakliuka ar nera prasiveres. Siaip atrodo kad nera nieko blogo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dile @ 2007 11 21, 20:06)
Sveikos 4u.gif , buvau pas T., ziurejo eho, sake kad neislauksiu iki nustatyto termino tikrai, maziuke atrodo kad sveika, gana didoka ir mazokai vandenu, liepe ateit ryt i skyriu, dar patikrins kakliuka ar nera prasiveres. Siaip atrodo kad nera nieko blogo.  biggrin.gif


nu tai nėr blogos naujienos.
jau tašes gali kraut wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Tada ir as apsistosiu ties kokosiniu ciuziniu ax.gif

,
QUOTE(Dile @ 2007 11 21, 20:06)
Sveikos 4u.gif , buvau pas T., ziurejo eho, sake kad neislauksiu iki nustatyto termino tikrai, maziuke atrodo kad sveika, gana didoka ir mazokai vandenu, liepe ateit ryt i skyriu, dar patikrins kakliuka ar nera prasiveres. Siaip atrodo kad nera nieko blogo.  biggrin.gif


Kaip gerai, kad viskas tvarkoj bigsmile.gif
Niu bet taip nesazininga ispradziu Betukas, dabar ir Dile be eiles tongue.gif
O as jauciu kad tikrai sulauksiu galo, kazkaip jokiu ryskesniu pozymiu apie kazkokius veiksmus smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Jagu @ 2007 11 21, 23:26)
Sveikutes 4u.gif

Tada ir as apsistosiu ties kokosiniu ciuziniu ax.gif

,
Kaip gerai, kad viskas tvarkoj bigsmile.gif
Niu bet taip nesazininga ispradziu Betukas, dabar ir Dile be eiles  tongue.gif
O as jauciu kad tikrai sulauksiu galo, kazkaip jokiu ryskesniu pozymiu apie kazkokius veiksmus smile.gif


o aš grikinį planuoju g.gif
va dar čia kažkoks yra, vis nerandu laiko daugiau juom pasidomėt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lakūdra: 21 lapkričio 2007 - 22:42