Įkraunama...
Įkraunama...

Juoda vestuvinė suknelė

user posted image
Atsakyti
grazu smile.gif
Atsakyti
Visiškai juodos suknelės vestuvėms, tai aš tikrai nesirinkčiau. Jeigu kažkokios nedidelės juodos detalės yra ant baltos suknelės, tai gal visai ir nieko, bet juoda suknelė tokiai ypatingai dienai tikrai netinka rolleyes.gif
Atsakyti
man zavios juodos. jei tekeciau viresne, apmastyciau sios spalvos varijanta:)
Atsakyti
QUOTE(Rose Mt Mc @ 2007 11 19, 12:37)
sveikutes,
norejau isgirsti jusu nuomone apie juoda vestuvine suknele.
gal matete kur galima butu rasti, uzsisakyti?

user posted image

Nesamone swoon.gif
Cia gi vestuves, ne laidotuves!
Atsakyti
QUOTE(Katerina.S @ 2009 11 03, 13:32)
Nesamone  swoon.gif 
Cia gi vestuves, ne laidotuves!

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jau kaip prajuokino. doh.gif lotuliukas.gif
Ne visiems juoda yra laidotuvių spalva.
Atsakyti
user posted image

pirma is kaires visai tiktu vestuvinei g.gif
user posted image

user posted image

user posted image

suknele

jei jaunajai tinka prie gyvenimo budo kodel ir ne juoda suknele, mano akim gali atrodyti ir graziai ir puosniai ir prabangiai
Atsakyti
Gotų stiliui thumbup.gif Juk gotė nesituoks su balta ar rožine lotuliukas.gif
Ir šiaip, man jos labai gržios wub.gif
Atsakyti
aha ta pati pirmoji tai isivaizduojuti tokias hightend'ines gotu vestuves kokioje viduramziskoje gotikineje pilyje, kaip filme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 11 03, 16:17)
aha ta pati pirmoji tai isivaizduojuti tokias hightend'ines gotu vestuves kokioje viduramziskoje gotikineje pilyje, kaip filme smile.gif

Man ir pačiai būtų super. Niekad nesilaikiau stereotipų. O balta kaip dauguma sako nekaltybė. doh.gif Kažkaip neatrodo, kad tų nekaltų čia tiek daug.
Draugės mama (40m) tekėjo antrą kartą. Balta suknelė, nuometas, rūtų vainikėlis. doh.gif Man atrodė juokingai.
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2009 11 03, 15:13)
hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Jau kaip prajuokino. doh.gif  lotuliukas.gif
Ne visiems juoda yra laidotuvių spalva.

QUOTE(Fainulka1 @ 2009 05 31, 21:44)

Zinokit, sitos sukneles visai grazios. Bet visiskai juoda, vestuviu diena! Cia, mano manimui, absurdas. Tas pats kaip nueiti i laidotuves, apsirengus baltai. doh.gif
Dar nemaciau nieko su juoda suknele, o jeigu pamatyciau, pagalvociau kad nuotakai su galva negerai. Cia tik mano nuomone.




Laimei, laikai, kai vestuvinio apdaro papuošimai apsiribodavo vien baltais nėriniais, jau praeityje. Šiandien vestuvinių rūbų salonų vitrinos tiesiog vilioja plačia spalvų palitra. Bet, kaip žinia, spalvos turi didžiulį psichologinį poveikį. O, spalvos abėcėlė visada yra labai konkreti - vos tik pabandysi suklysti, nusivilsi pati ir nuvilsi svečius... Mat, suknelės spalva veikia ne tik Tave pačią, bet ir aplinkinius!

Balta spalva.
Baltos spalvos vestuvinė suknelė - gana neutrali. Pagal savo simboliką - tai tyrumo ir nekaltumo spalva, būtent todėl tradiciškai vestuvinės suknelės būdavo baltos spalvos. Ji visada būdavo pirmoje vietoje. Ir, jei jaunoji išteka pirmą kartą, tai balta spalva jos apdare būtina. Balta spalva iškart iššaukia teigimas asociacijas, nes ji yra šviesos, švelnumo ir lengvumo simbolis. Ji visada įkvepia, suteikia laisvės pojūtį. Nekaltybės ir tyrumo, negęstančios šviesos, absoliučios tiesos ir grožio spalva. Daugelio žmonių sąmonėje balta spalva asocijuojasi su tobulumu, idealumu, gėriu.

Juoda spalva – paslapties spalva, kai kuriose situacijose magiškoji juodoji spalva – seksualumo simbolis (ja dabinasi seniausios profesijos moterys Paryžiuje). cool.gif Dauguma atvejų juoda spalva pernelyg "spaudžia" ir "gniuždo" žmonių nervinę sistemą. Ši spalva atrodo sunki ir gali sukelti melancholiją, norą būti vienam, izoliuotis nuo aplinkinio pasaulio. Juoda - tai nakties, mirties, nuodėmės, pykčio, destrukcijos, chaoso, tylos ir tuštumos spalva. Tai baltos spalvos antipodas. Juoda spalva taip pat reiškia neigimą, negatyvią pradžią.



Atsakyti
QUOTE(Katerina.S @ 2009 11 03, 16:35)
Balta spalva.[/size]
Baltos spalvos vestuvinė suknelė - gana neutrali. Pagal savo simboliką - tai tyrumo ir nekaltumo spalva, būtent todėl tradiciškai vestuvinės suknelės būdavo baltos spalvos. Ji visada būdavo pirmoje vietoje. Ir, jei jaunoji išteka pirmą kartą, tai balta spalva jos apdare būtina. Balta spalva iškart iššaukia teigimas asociacijas, nes ji yra šviesos, švelnumo ir lengvumo simbolis. Ji visada įkvepia, suteikia laisvės pojūtį. Nekaltybės ir tyrumo, negęstančios šviesos, absoliučios tiesos ir grožio spalva. Daugelio žmonių sąmonėje balta spalva asocijuojasi su tobulumu, idealumu, gėriu.

Juoda spalva – paslapties spalva, kai kuriose situacijose magiškoji juodoji spalva – seksualumo simbolis (ja dabinasi seniausios profesijos moterys Paryžiuje).  cool.gif Dauguma atvejų juoda spalva pernelyg "spaudžia" ir "gniuždo" žmonių nervinę sistemą. Ši spalva atrodo sunki ir gali sukelti melancholiją, norą būti vienam, izoliuotis nuo aplinkinio pasaulio. Juoda - tai nakties, mirties, nuodėmės, pykčio, destrukcijos, chaoso, tylos ir tuštumos spalva. Tai baltos spalvos antipodas. Juoda spalva taip pat reiškia neigimą, negatyvią pradžią.

Tai kitų nustatyti ir mums primesti stereotipai.
Nekaltumo, tyrimo lotuliukas.gif Taip ir matau kokios dauguma nekaltos ir tyros, prieš vestuves gyvendamos su SB lotuliukas.gif
Kitas dalykas, ne visus spalva veikia psichologiškai. mirksiukas.gif
Kažkaip pas mus priimta viską daryti dėl kitų. "Ką žmonės pasakys?" blink.gif doh.gif
Tačiau žmonės ne su manim gyvens, ne jie man duoną duoda. Kvaila taip galvoti.
Atsakyti