Įkraunama...
Įkraunama...

Juoda vestuvinė suknelė

Juoda - man elegantiška ir seksualu.Bet ne vestuvėms tikriausiai... schmoll.gif
Atsakyti
Jokiu issisokimu cia nera...Kas cia taip nusisneka, gaila man tokiu zmoniu. Tai tada gal issisokimas ir sampano spalvos suknele??? tongue.gif juk ne balta...tai kaip cia dabar...Aciu labai labai labai visoms kurios idejo nuotraukyciu, jau radau modeliuka savo vestuvems, ir tikrai tai bus juoda suknele, su siek tiek baltos spalvos. 4u.gif O jeigu kazkurios pacios neisdrista but kitokiom ir megsta stereotipines baltas sukneles, nereikia cia aiskinti, kad tos, kuriom graziau juoda, nori issisokti. visiska nesamone. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(valdonė @ 2007 11 19, 14:55)
Na tikrai niekur nemačiau, čia jau reikia užsisakyti...
Bet juoda... Mergyt, per vestuves turi šviesti kaip saulutė, o juoda spalva tokia liūdna... Na aišku žmogus renkasi kas jam patinbka, tad sekmės ieškant  4u.gif

na tikrai jau doh.gif
Atsakyti
as nesu religinga ar tradiciniu paziuru, bet net man per tamsu biggrin.gif
na zinoma jei darysit vestuviu tema ,kuri dabar itin populeri manau tiks...Vampyrai, kada jie nusibos
Atsakyti
Man tai visai patiktu juoda suknute blush2.gif ax.gif Aisku ji turetu buti labai grazi thumbup.gif
Atsakyti
jeigu esate is klaipedos, paziurekite studijos RP interneto svetaine www.rp-stilius.lt
tikrai rasite sau tinkama modeli, o ir cia dirbantys dizaineriai pades parinkti optimalu sukneles tipa butent jums. per sezona pasiuvama po 10-12 sukneliu ir kol kas negraziu ar nepatenktintu nuotaku nebuvo! per studijos gyvavima buvo paciu ir "
spalvotu" vestuviniu sukneliu - juoda, zalia, aukso spalvos. viskas priklauso nuo noru!
Atsakyti
QUOTE(stilius plius @ 2009 07 29, 11:08)
jeigu esate is klaipedos, paziurekite studijos RP interneto svetaine www.rp-stilius.lt
tikrai rasite sau tinkama modeli, o ir cia dirbantys dizaineriai pades parinkti optimalu sukneles tipa butent jums. per sezona pasiuvama po 10-12 sukneliu ir kol kas negraziu ar nepatenktintu nuotaku nebuvo! per studijos gyvavima buvo paciu ir "
spalvotu" vestuviniu sukneliu - juoda, zalia, aukso spalvos. viskas priklauso nuo noru!


beje, daugiau studijos RP siutu vestuviniu sukneliu, kurios jau sekmingai "apsizenijo", rasite cia http://www.ve.lt/?ru...p;id=1235385657 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2009 06 08, 17:54)
stai mano vestuvine suknele ax.gif balta su juodu ir nematau as cia nieko blogo mirksiukas.gif
user posted image

visai nebloga
Atsakyti
as manau, kad jaunieji vestuviu diena gali nors ir nuogi eiti, nes tai ju svente, svarbu, kad butu laimingi 4u.gif
Atsakyti
tik ne juoda
Atsakyti
na nebukite tokia griezta, cia jaunosios noras, as tai nematau jokios problemos 4u.gif , as galbut irgi neiciau su juoda, bet blogo cia nieko nematau tongue.gif
Atsakyti
Taigi diskusijos klausimas buvo, kur rasti juodą nuotakos suknelę, o ne patinka ar nepatinka doh.gif
Atsakyti