Įkraunama...
Įkraunama...

Tiesos paieškos 2

QUOTE(barsukele @ 2007 11 20, 08:02)
Kam man tikrintis, kiek šunų turiu, jei žinau, kiek jų turiu? smile.gif

Kai žmogus žino, tikėjimas tuo lyg ir netenka prasmės.
Man kartą aiškino laaabai proootingas vyras, kad "tikėjimo reikia melui, tiesa ji yra ir tiek" Ilgai galvojau, ką čia susakė.
o Barsukėlei ar reikia tikėti, kad turi 10 šunų? Ji tiesiog juos turi, ir žino, ir tikėjimo tuom nereik.
Išeitų, kad tikėjimas svarbus pažinimo procese, bet gale lieka žinojimas.

Ar žinot, kad Dievas yra? Aš tiksliai žinau. Galiu duot kepurę prikakint lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staiga: 20 lapkričio 2007 - 15:04
Žiūrėk, kad tikrai neprikakintų lotuliukas.gif Jei į tavąją netilps, duosiu aš savąją biggrin.gif
Atsakyti
Užvedėt mane, jau šiandien pradėsiu Urantiją skaityt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 11 20, 18:53)
Užvedėt mane, jau šiandien pradėsiu Urantiją skaityt smile.gif


Galėsi pasidalinti įspūdžiais. ax.gif Aš dabar kitokias knygas skaitau...
Atsakyti
Galim daryti išvadas, kad tikėjimas - vyksmas eigoje, o žinojimas - jau rezultatas.
Tikėjimas turi savyje kūrybos potencialą, " tebūnie kiekvienam pagal tikėjimą ". Bet jei žmogus jaučia ,kad žino, tada tikėjimas tarsi atpuola ir jau kūrybos potencialas persikelia į žinojimą. Žinai, kad darai tinkamai ir atkrenta visos kliūtys, sėkmingai darai toliau. Žinai, kad gali, ir gali.
Atsakyti
Taip. žinojimą galima gilinti, pažinimą tęsti, erdvės kūrybai apsčiai. Tik dingsta tas užburtas ratas: ieškau, randu, tikiu, vėl ieškau, tikiu, vėl ieškau, darau nuodėmes, atgailauju, vėl darau, vėl ieškau...kažkoks malimasis , trypčiojimas ratu, vis grįžtant prie to paties Kažin kur galima taip nueiti?
Atsakyti
Kaip atsirado Urantijos knyga ir kada? g.gif
Atsakyti
1937, kažkokiam psichologui padiktuota. dar branduolinės energijos nebuvo, o apie jau diktavo
Atsakyti
Na,dėl tikėjimo/žinojimo kaip ir išsiaiškinome, dabar sekantis klausimas, kuris turėtų sujudinti jūsų protą gun_bandana.gif umn.gif

taigi, kas gali man pasakyti, kurią savo dalį galėtumėte įvardinti kaip AŠ???? aš turėjau įdomią patirtį, bet papasakosiu vėkiau, jei geros ir nepiktos būsit tongue.gif

su kuo save tapatinate?su kūnu, protu, dar kažkuo?
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2007 11 20, 15:52)
Kaip čia,forume, madinga sakyti, kiekvienam savo.O pagal Vandenį, tai mano metodas teikia man malonumą smile.gif  ir saugumą. Aš apie save tikrai nemanau, kad esu maksimalistė, greičiau praktiška moteriškė. Mano žinojimas man padeda, ir visai nemanau, kad visi kiti yra "kitokie", aš tai pabrėžiu nuolatos, man visiškai vienodai ką mano kiti smile.gif
Ko aš ieškau? jei šiame forume-tai maloniai praleisto laiko ir bendraminčių, dar nepiktų oponentų. o ko ieškau gyvenime, atsiprašau, bet ne jūsų reikalas.

jei kalbi apie sielos amžių, tai kompetetinga astrologė man jį pasakė smile.gif  Bet manykim, kad esu tokia, kokia atrodau biggrin.gif
Kažkodėl jaučiu iš tavo pusės nepasitenkinimą.
ogal tai, ką vadini tikėjimu ir yra žinojimas? jei jis 100procentų pasiteisina, tai argi tai ne žinojimas? jei dabar mes kokios 8-9 mamos rėksim, kad tavo sapnų aiškinimo metodai neteisingi, ar tu suabejosi, ar liksi prie savo tikėjimo/žinojimo???



Keliu si atsaka i "archyvus".
O del nepasitenkinimo tai jau paciai teks aiskintis.Kaip niekada jauciuosi gerai ir esu viskuo ir visiskai patenkinta...Netapatinau ir netapatinsiu zinojimo su tikejimu.O del sapnu gali rekti visas pasaulis - as paklausysiu ir atsirinksiu kas man priimtina ir toilau darysiu ka dariusi.Patikek, manes tai jau nebejaudina .Asmeniskai as neturiu poreikio vaikscioti pas astrologus ar burejus, mano nuomone siais klausimais labai griezta.O kad esu siela kune, tai cia nenugincijama... velgi - zinau. Bet tiek tos, paliksiu daugtaski gale sakinio....jauciu, jog pritrukau intelekto, o gal inteligencijos... g.gif
Atsakyti
LinguLingu, aš taip pat niekada nebuvau nei pas astrologus, nei pas būrėjus smile.gif ir mano nuomonė visiškai sutampa su tavo šiuo klausimu drinks_cheers.gif
Kodėl sakai, kad pritrūkai intelekto? jei tau taip atrodo, tai ir puiku. Kodėl aš pateikiau tokį klausimą? Nes medituojantys žmonės sako, kad iš pradžių nustojama tapatintis su kūnu, paskui -su emocijomis, o dar vėliau- su mintimis. Tai man ir įdomu-kas lieka?
Atsakyti
Barsukėle, nepastebėjai kad gal inteligencijos pritrūko? Dar truputį ir Lingu prapliūptų žodžių kruša ir imtų svaidytis žaibais... biggrin.gif

Nu kas lieka? Tai kas lieka ir esi tikroji TU, O kaip tai įvardinsi, jei niekad nematei, nejutai?

Dėl būrėjų, astrologų -pritariu jums abiems. Sako, būrėjos išburia, paskui nusineša išburtą laimę. tongue.gif
Atsakyti