Įkraunama...
Įkraunama...

Lėtai, bet užtikrintai

QUOTE(honkute @ 2010 11 01, 14:33)
Na ką, autorė atsiskaito:
- šokoladą ir saldumynus valgau kaip ir valgiusi ir supratau, kad jei neleidžiu sau šito malonumo (na proto ribose), tai anksčiau ar vėliau "nutrūkstu" ir atsigriebiu dvigubai.
- vakarinis nevalgymas išliko įpročiu. Nebežiūriu taip griežtai, kaip pradžioje, kad po 18 val. nė kasnio į burną. Jei labai noriu, jei esu pakviesta vakarienės, tai suvalgau kažką. Bet nebegaliu eiti miegoti prisivalgius. Tiesiog sunku užmigti, blogai išsimiegu. Jei pastebiu, kad kelnės pradeda trauktis, tai visų pirma pradedu griežčiau riboti vakarinį valgymą.
- bėgioti man iki šiol labai patinka. Dabar mano įprastinė distancija yra 7km, bet ją bėgu gal 3-4 kartus per savaitę. Kaip kada gaunasi. Vasarą lengviau atsikelti, tai dažniau bėgioju. Žiemą labiau miegoti norisi. Užtai žiemą dažniau einu į treniruokliu salę, nes per šlapdribą lauke nesinori bėgioti. Griežtai sporto neplanuoju, bet ilgesnės pertraukos negaliu daryti, nes kojos pradeda "niežėti". Kartą metuose dalyvauju pusmaratonio bėgime.
Svoris svyruoja nuo 57 iki 61 kg ir ant manęs tie keli kilogramai matyt gerai matosi, nes aplinkiniai pastebi, kai numetu. Kai priaugu visi mandagiai tyli smile.gif 
Aš pati jaučiuosi stora/plona priklausomai nuo aplinkos. Dėl aplinkos Paksas buvo visiškai teisus, jinai tikrai būna kalta, jei aš su tuo pačiu svoriu Lietuvoje galiu jaustis stora, Vokietijoje pats tas, o Turkijoje liekna biggrin.gif

Saunuole 4u.gif
Atsakyti
Lėtai, bet užtikrinatai. Šiuo metu man kas mėnesį nukrenta apie 2,5-3 kg.Lėtai, bet užtikrintai.Esu laiminga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vis zadu, sportuoti,bet taip vis tik zadu, zadu, zadu...Nors geri pavyzdziai ikvepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vijana @ 2010 11 14, 19:35)
Vis zadu, sportuoti,bet taip vis tik zadu, zadu, zadu...Nors geri pavyzdziai ikvepia smile.gif



ZINAI KA DARYK... SUSIRAST KOKIA DRAUGE AR VYRA ISITEMK SPORTUOT...
dviese daug lengviau..
as su savo mazuoju broliu begioju kiekviena diena...vakarais..

ir ant gal dar jis greiciau bega tai man reikia ji vytis taj kai jau baigiam taj toks geras jausmas kune atrodo kad plauciai ir sirdis issoks..smile.gif











Atsakyti
Sportas tikrai įkvėpia gyvenimui ir gerėms dalykams. Mano istorija apie ti kaip aš susidraugavau su sportu yra tokia. Prieš metus per gimtadienį drugė prasitarė, kad radėjo lankyti kūno dizaino treniruotes, pagalvojau kad AŠ IRGI LAAAABAI noriu sportuoti. Patekti ten buvo sunku, nes gruės perpildytos, bet išsipršiau ir jau daugiau nei metai laiko vaikštau ten kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį. Treniruotės mane tiesiog užveda!. jos trunka 1,30 val, per tą laiką atsipalaiduoju nerealiai. O ir maitintis pradėjau žymiai sveikiau, žiūriu ką valgau, atsisakiau keptų patiekalų, mėsytė tik virta.. niam niam =) o ir mano kūnad tapo visas stngrus, stangrus , vyrui labai patinka =) ir vyras pradėjo neatlaikęs save labiau prižiūrėti sportuoti bei palaikyti kompaniją prie sveiko maisto "bliūdo" =)
Atsakyti
šaunuolė,puikus stimulas kitoms thumbup.gif
o tas užburtas ratas "šiandien prisikišau,ryt atgailauju" ir man nesvetimas,labai tikiuosi,kad išmečiau šį absurdą iš galvos schmoll.gif
Atsakyti
koki gera daikta , pasirodo, mama sau nusipirko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pina colada @ 2011 03 07, 16:56)
koki gera daikta , pasirodo, mama sau nusipirko  biggrin.gif

kokį gerą daiktą? Jei geras - ir aš noriu...
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2011 03 07, 17:48)
kokį gerą daiktą? Jei geras - ir aš noriu...

pirmam poste rašė - orbitreką, ar kaip ten biggrin.gif norėčiau ir aš kokio treniruoklio, kuris parodo, kiek kalorijų sudegini thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulyte @ 2005 04 08, 14:25)
showoff.gif  taip, pritariu...... sportas tikrai padeda koreguot svorį ir jeigu dar suderinus maitinimą, tai tikrai rezultatai neblogi būna  good.gif

drinks_cheers.gif pritariu
Atsakyti
o taip, sportas visagalis smile.gif
Atsakyti
lėtai, bet užtikrintai. Protinga, populiari, ir manau, kad teisinga frazė.
Turi būti teisinga.
Tik kaip tos kantrybės pasisemt belaukiant rezultatų, kai visos mintys tik ir sukas apie lieknėjimo proceso paspartinimo būdus? blush2.gif doh.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti