Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalų reklamos

QUOTE(katalike @ 2007 12 04, 23:38)
man pats cinkas steriliuose (ne gaiviuose) kvapuose kaip jie saltyje atsiskleidzia... ta pati pasakyciau ir apie pure poison - ziema man jie daug idomesni, tas skaidrumas kvapo labai jauciasi, o vasara issidraiko i visas puses, kazkoks gelynas pasidaro, to jau man per daug:)

Labai įdomiai pastebėjai thumbup.gif Esu pabandžius Pure Poison ir vasarą, ir žiemą, tai tikrai šalty (bet tikram žiemos šalty, o ne tokioj pliurzėj kaip dabar) jie kažkaip tyrai kvepia bigsmile.gif
Atsakyti
midnight poison myletojas prasom cia:)
http://www.dior.com/...h.jsp?pTPL=1051
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 12 19, 16:15)
midnight poison myletojas prasom cia:)
http://www.dior.com/...h.jsp?pTPL=1051

Va cia tai reklama wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(straige @ 2007 12 19, 17:50)
Va cia tai reklama wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

as apsalus 3 kartus ziurejau, nerealu wub.gif wub.gif wub.gif mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif
Atsakyti
taip:)
bet jau 'kristianai' tai gėda turėtų būti už tokį aprašymą:

Magiška valanda artėja. Midnight Poison pasirodo vidurnakti... kai siluetai, žvilgsniai, jausmai- viskas įgauna magiško gundančio patrauklumo, kai emocija transformuojasi į aistrą Midnight Poison istorija prasideda. Vidurnaktį moteris atskleidžia savo tikrąją gundytojos prigimtį.
Kerintys bei gundantys Poison, tai patys stipriausi gundimo nuodai kurios iki šiol matė pasaulis.
Specialiai Midnight Poison Dior namai atskleidė mums neregėtos juodosios rožes aromatą, kuri kartu su mistinėm ir netikėtom pačulės ir jausmingai seksualiom ambros natom, apgaubia Dior moterį nepamirštama aura. Midnight Poison – tai naujas gundantis ir kerintis Dior aromatas skirtas tikrajai gundytojai.

jau nekalbant apie klaikią skyrybą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 12 19, 19:30)
jau nekalbant apie klaikią skyrybą doh.gif

tai kad ne vien skyryba, bet rashyba klaiki blink.gif o dar ir stiliaus klaidu kiek doh.gif

esu pastebejus ir kitu kvepalu aprasyme daugybe klaidu rolleyes.gif biggrin.gif
isvis ju netinis puslapis lb jau nevykes unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliux: 19 gruodžio 2007 - 19:45
QUOTE(leliux @ 2007 12 19, 19:44)
tai kad ne vien skyryba, bet rashyba klaiki  blink.gif o dar ir stiliaus klaidu kiek  doh.gif

tai tą ir turėjau omeny biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 12 19, 20:30)
taip:)
bet jau 'kristianai' tai gėda turėtų būti už tokį aprašymą:

Magiška valanda artėja. Midnight Poison pasirodo vidurnakti... kai siluetai, žvilgsniai, jausmai- viskas įgauna magiško gundančio patrauklumo, kai emocija transformuojasi į aistrą Midnight Poison istorija prasideda. Vidurnaktį moteris atskleidžia savo tikrąją gundytojos prigimtį.
Kerintys bei gundantys Poison, tai patys stipriausi gundimo nuodai kurios iki šiol matė pasaulis.
Specialiai Midnight Poison Dior namai atskleidė mums neregėtos juodosios rožes aromatą, kuri kartu su mistinėm ir netikėtom pačulės ir jausmingai seksualiom ambros natom, apgaubia Dior moterį nepamirštama aura. Midnight Poison – tai naujas gundantis ir kerintis Dior aromatas skirtas tikrajai gundytojai.

jau nekalbant apie klaikią skyrybą doh.gif


Oj, Kristianos aprasymu reikia vengti ir niekam neleisti skaityti, nes jie gadina jaunus ir nesubrendusius organizmus (cia as bandau juokauti). O jei rimtai, tai is to pasamones srauto, kuri jie vadina kvepalu aprasymu, labai sunku issifruoti "sudedamasias dalis", kuriu jie kartais net nesivargina parasyti schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 12 19, 19:30)
taip:)
bet jau 'kristianai' tai gėda turėtų būti už tokį aprašymą:

Žinai, negalėjau patikėt savom akim, tai įlindau į tą jų puslapį... nu oijesaw oijesaw. ŠITOKIUS pinigus už viską plėšdami, negi neįstengia pasisamdyt kokios redaktorės?.. nors čia užtektų elementariai raštingo žmogaus... bet net
ir tai, pasirodo, kristutei yra problema doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biologė: 20 gruodžio 2007 - 14:51
Kenzo JUNGLE ELEPHANT

"KENZO "Jungle Elephant" - šiltas ir spalvingas pikantiškas aromatas dramblio formos buteliuke, įkūnijantis kilnumą ir stiprybę... " (www.kristiana.lt)

user posted image user posted image

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolce Vita @ 2007 12 20, 17:09)
Kenzo JUNGLE ELEPHANT 
 
"KENZO "Jungle Elephant" - šiltas ir spalvingas pikantiškas aromatas dramblio formos buteliuke, įkūnijantis kilnumą ir stiprybę... " (www.kristiana.lt)

user posted image user posted image

hihihi.gif


Man regis, galima liapsusu ir nesamoniu tema paskelbti thumbup.gif
Atsakyti
O mane tai labai "uzveze" Hugo Boss "XX" ir "XY" reklama wub.gif wub.gif wub.gif Taip uzsimaniau, kad begau pauostyt, nu labai gerai kvepia, jauciu pirksiu... wub.gif Paziurekit, kaip grazu:

http://www.youtube.c...h?v=l8MEUnlEZ4o
Atsakyti