Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalų reklamos

Guerlain L'Instant Magic wub.gif
Papildyta:
QUOTE(katalike @ 2007 11 19, 20:37)
Mane domina ir vizuali kvepalų išraiška. tikiuos, ne tik mane:) kiek reklamos atspindi aromatą ir t.t. Tokie klipai, kuriuos pamatęs, užsinorėtum kvepalų tongue.gif


Champs Elysees (portishead girdis:)
http://www.youtube.c...feature=related



Midnight Poison (galėtų kvepalai būti tokie geri kaip reklama:)
http://www.youtube.c...feature=related


Šiuos dvejus kvepalus galėčiau vien dėl reklamų tokių nupirkt wub.gif Portishead dievinu, o vat, kas atlieka tą gabalą Midnight Poison iki šiol neišsiaškinau, bet labai veža rolleyes.gif


Papildyta:
Jau išsiaiškinau, kad Muse bigsmile.gif tik kaip daina vadinas, nežinau unsure.gif Muse muzika taip pat panaudota Insolence klipe smile.gif

Atsakyti
space dementia wink.gif
portishead man irgi patinka. o ta reklama isvis pasakiska.
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2008 01 03, 21:29)
space dementia wink.gif
portishead man irgi patinka. o ta reklama isvis pasakiska.

Aciu drinks_cheers.gif Bus proga atnaujint Muse diskografija kompe smile.gif
Atsakyti
Jau klausau Space Dementia bigsmile.gif nerealiai dramatiškas gabalas, su dideliu emociniu krūviu, jėga rolleyes.gif
Sorry už OT rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 03 sausio 2008 - 22:02
Nomes garbei DKNY Be Delicious klipas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 03 sausio 2008 - 22:43
Ačiū, saulele. Senas klipukas, bet vis tiek labai gražus
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 01 03, 23:08)
Ačiū, saulele. Senas klipukas, bet vis tiek labai gražus

Na tai ir patys kvepaliukai ne pirmos jaunystės atatinkamai....... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2008 01 03, 09:27)
Dolce Vita, puiki mintis aptarti ne tik vaizdo klipus, bet spaudos kvepalų reklamą  bigsmile.gif

1. Nors man patinka kiek saldesni, bet šiems kvepalams jaučiu silpnybę, ypač Halloween ir reklaminį plakata prisiminiau, buvo labai populiarus prieš kokius 9-10 metų ir tie kvepalai tada tokie stebuklingi atrodė wub.gif

user posted image



2. Labai graži paklodė  hihihi.gif 

user posted image



1. Mano draugei jie labai patikdavo. rolleyes.gif Ji turėjo savitą rengimosi stilių - mėgo juodus drabužius, auskariuką nosytėje, ilgus tamsius plaukus perskirdavo per vidurį, klausydavosi sunkaus roko ir metalo muzikos, nemėgo aukštakulnių, visokių moteriškų kvarbatkų, ryškaus nenatūralaus makiažo, nors blakstienos privalėjo visada būti padažytos ir kuo juodesnės. Ir šiaip domėjosi tokiais visokiais dvasiniais dalykais, giliai į gyvenimą žiūrintis žmogutis buvo (ir yra). Tai va tokie mano prisiminimai apie šiuos kvepalus iškyla. hihihi.gif

2. Ach tik paklodė ane? cool.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolce Vita @ 2008 01 05, 03:02)
Ach tik paklodė ane? cool.gif  tongue.gif

Nu ir vaizdelis ant paklodės irgi neblogas blush2.gif
Atsakyti
Turbūt labiausiai patikusi kvepalų reklama - Guerlain "Mahora".
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2008 01 05, 11:56)
Turbūt labiausiai patikusi kvepalų reklama - Guerlain "Mahora".
Papildyta:
user posted image

Minerva, man irgi. Dar Guerlain'o temoje buvo "imestas" tas klipukas, isimylejau wub.gif Jau tokia man itikinama reklama, kad noriu noriu tos Mahoros (jau sianakt sapnavau, kad dovanu gavau doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2008 01 05, 12:37)
Minerva, man irgi. Dar Guerlain'o temoje buvo "imestas" tas klipukas, isimylejau wub.gif Jau tokia man itikinama reklama, kad noriu noriu tos Mahoros (jau sianakt sapnavau, kad dovanu gavau doh.gif )


O tu Mahoros kvapą žinai? smile.gif Nes itin stiprus ir savotiškas.
Atsakyti