Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d ''Alksniukas''

labas mamytes ar yra is sio lopselio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renata.ad.z @ 2007 11 20, 13:35)
labas mamytes ar yra is sio lopselio? 4u.gif

Na,mes uzirasem,jau sia savaite turim pradet lankyt,taciau apsirgom doh.gif
Lauksiu mamyciu su atsiliepimais apie si darzeli.Musu gydytoja kazka prasitare,kad sis darzelis ne is geruju kazkodel doh.gif
Atsakyti
sis darzelis yra beveik mano kieme, bet vaika vedu i Paparteli, nes nejaukus Alksniukas man. Ziurekit kokia netvarkinga jo aplinka, ar sunku ja pagrazinti? Gal viduj viskas super ir aukletojos ir maistas, bet isore atbaide. Be to dar vadovavausi intuicija - nemalonus jis man. Girdejau kad ji lanko rusakalbiu daugiau, nezinau ar tiesa.
Atsakyti
QUOTE(japoska @ 2008 11 05, 18:06)
sis darzelis yra beveik mano kieme, bet vaika vedu i Paparteli, nes nejaukus Alksniukas man. Ziurekit kokia netvarkinga jo aplinka, ar sunku ja pagrazinti? Gal viduj viskas super ir aukletojos ir maistas, bet isore atbaide. Be to dar vadovavausi intuicija - nemalonus jis man. Girdejau kad ji lanko rusakalbiu daugiau, nezinau ar tiesa.

Na,bus matyt kaip mums seksis tame darzelyje g.gif O gal as busiu pirmoji,kuri pasakys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2008 11 11, 18:19)

Cia ne i ta tema ikeliau netycia blush2.gif ax.gif
Papildyta:
Na,mes lankom jau šį darželį nuo pirmadienio.Tai ką aš galiu pasakyti?Tiesiog nenoriu daryti išvadų po tokio trumpo laiko.Mano dukrytė noriai eina į darželį-tačiau kai jau reikia pasilikti-tada pradeda labai gailiai verkti verysad.gif Ateinu parsivesti po valandos-taip liepia g.gif
Na,nepatiko,kai šiandien atėjau-tai sako:nu nežinau,labai sunku Ievai,kažin kaip ji pripras...Tai man iškart iškilo klausimas:ar gali taip kalbėti pedagogas?Nu,gal aš čia taip jautriai reaguoju,bet... blink.gif Aš pati turėjau vos ne teisintis sakydama,kad dar juk tik ketvirta diena...Ar taip turi būti?
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2008 11 13, 12:43)
Cia ne i ta tema ikeliau netycia blush2.gif  ax.gif
Papildyta:
Na,mes lankom jau šį darželį nuo pirmadienio.Tai ką aš galiu pasakyti?Tiesiog nenoriu daryti išvadų po tokio trumpo laiko.Mano dukrytė noriai eina į darželį-tačiau kai jau reikia pasilikti-tada pradeda labai gailiai verkti verysad.gif Ateinu parsivesti po valandos-taip liepia g.gif
Na,nepatiko,kai šiandien atėjau-tai sako:nu nežinau,labai sunku Ievai,kažin kaip ji pripras...Tai man iškart iškilo klausimas:ar gali taip kalbėti pedagogas?Nu,gal aš čia taip jautriai reaguoju,bet... blink.gif Aš pati turėjau vos ne teisintis sakydama,kad dar juk tik ketvirta diena...Ar taip turi būti?


Tikrai negražiai elgiasi auklėtoja schmoll.gif Vaikų adaptacija gali tęstis iki 1-2 mėn. Kaži kaip pati auklėtoja jaustųsi, jei ją taip įvestų į naują aplinką g.gif
Stiprybės ir kantrybės Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
P.S. Mano mažasis gimęs tą pačią dieną su tavo dukryte mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gėlėta: 13 lapkričio 2008 - 21:05
[quote=Gėlėta,2008 11 13, 22:05]

Stiprybės ir kantrybės Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aciu uz palaikyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gėlėta @ 2008 11 13, 22:05)

P.S. Mano mažasis gimęs tą pačią dieną su tavo dukryte  mirksiukas.gif  biggrin.gif

thumbup.gif
Papildyta:
O jus kuri darzeli lankot?
Atsakyti
Mes ,,Gintarėlį" ax.gif
Atsakyti
Nava, mes jau pradejom lankyti si darzeli antra savaite.Palieku max tik 2val.Pas viena aukletoja-1val.,pas kita-2val.Dukryte mano verkia ir verkia(be garso,be isterijos),nezaidzia su kitais vaikais.Iki siol buvo tokia komunikabili,nebijojo zmoniu.Vienu zodziu,as nebeatpazistu savo dukros,net nesitiki,kad gali taip sunkiai vykti tas adaptacijos laikotarpis doh.gif
Atsakyti
buk kantri, mano sunui adaptacija truko beveik menesi - tai praeina, patikek, dabar eina i darziuka su dziaugsmu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kretaa @ 2008 11 19, 13:55)
buk kantri, mano sunui adaptacija truko beveik menesi - tai praeina, patikek, dabar eina i darziuka su dziaugsmu smile.gif

Aciu uz palaikyma.As irgi tikiu,kad pripras 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Na,nuo vakar jau jau truputi geriau-sake nebepersekioja aukletojos,o jau zaidzia,nors viena pati-su vaikais schmoll.gif
Nuo rytojaus paliksiu valgyti ir pietu-pan.iki 11:30 g.gif
O jus irgi ta pati darzeli lankote?
Atsakyti
Labas visoms,kurios cia apsilankote 4u.gif
Mamytes, bukite aktyvesnes ir papasakokite,kaip jums sekasi ax.gif
Mes jau 4-ta savaite pradejom,taciau dar pokaitukui nepalieku,nes...dar nepriprato doh.gif
Atsakyti