Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d ''Alksniukas''

Jau tvirtai apsisprendziau,jog nuo kitos savaites paliksiu pokaituko,nes jau 4-ta savaite lankom doh.gif
Papasakokit,mamytes,kaip jums sekasi su savo mazuliais?Gal ka galite papasakoti apie ALKSNIUKO aukletojas?Kaip jums jos?Kadangi-tai mano pirmas vaikelis-tai nelabai ka galiu pasakyti,o tuo labiau palyginti...
Praeita savaite jau buvau didziulej nevilty-maniau,kad teks keisti darzeli,ieskojau visur ir viskame kaltu...net nezinojau kaip elgtis unsure.gif
Bet dabar ir bel tikiu,kad viskas bus gerai.Nenoriu metytis i kaire ir i desine.Nes nuo to kencia tik vaikas...Juk jam ir taip yra nelengva ta adaptacija unsure.gif
Tai laukiu jusu pasisakymu mirksiukas.gif
Atsakyti
nu labai idomiai, kad tiek ilgai nepaliekat miegoti. siulau jau palikti, nes tas nemalonus laikas dar labiau issites, o adaptacija - naturalus reiksinys. mano vaikui prireike menesio. jau rasiau, kad alksniukas man nepatiko, nors gyvenu salia, vedu vaika i paparteli prie prudu
Atsakyti
QUOTE(kretaa @ 2008 12 04, 16:09)
nu labai idomiai, kad tiek ilgai nepaliekat miegoti. siulau jau palikti, nes tas nemalonus laikas dar labiau issites, o adaptacija - naturalus reiksinys. mano vaikui prireike menesio. jau rasiau, kad alksniukas man nepatiko, nors gyvenu salia, vedu vaika i paparteli prie prudu

Jei nesusirgs iki kitos savaites antradienio-tai tikrai jau pradesiu palikineti miegui(tfu tfu tfu).Nes siandien aukletoja sako,kad kaip tik ateina 11h-taip mano Ieva pradeda zirzti,klausineti,kada mama ateis... doh.gif
Atsakyti
Jau palikineju savo mazyle pokaiciui iki pavakariu smile.gif Na,nera dar pripratusi visiskai blink.gif Rytoj rasysiu prasyma,kad paliksiu pavakariams ir turbut ir vakarienei g.gif Siandien pirma diena kaip miegojo 2h-visa pokaiti thumbup.gif Anksciau tik po 30 ar 40 min...
Atsakyti
galiu drasei teigti kad darzelis ALKSNIUKAS yra pats geriausias visos aukletojos geros ir atsidavusios visiems rekomenduociau tik alksniuka!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Meganiukste @ 2009 03 14, 16:18)
galiu drasei teigti kad darzelis ALKSNIUKAS  yra pats geriausias  visos aukletojos geros ir atsidavusios  visiems rekomenduociau tik alksniuka!!!!!


nu bet jau aplinka kad apleista, fu g.gif
Atsakyti
[quote=japoska,2009 03 16, 12:40]
nu bet jau aplinka kad apleista, fu g.gif
[/quote]
[/quote]
Nu nėra jau apleista taip g.gif schmoll.gif yra tikrai baisesnių darželių cool.gif takeliai nuvalyti,žolė nupjauta,tvora tvarkinga,gal trūktų vaikam supynių ar kažko panašaus,bet to gėrio,jau daugelyje darželių nėra schmoll.gif
Atsakyti
[quote=ramirėja,2009 05 13, 12:44]
[/quote]
Nu nėra jau apleista taip g.gif schmoll.gif yra tikrai baisesnių darželių cool.gif takeliai nuvalyti,žolė nupjauta,tvora tvarkinga,gal trūktų vaikam supynių ar kažko panašaus,bet to gėrio,jau daugelyje darželių nėra schmoll.gif
[/quote]
Na,as pritariu,kad aplinka nera apleista.Pati vedu savo vaika-tai matau,kad aplinka kiekviena diena tvarko-visur viskas tvarkingai... smile.gif
Atsakyti
[quote=ramirėja,2009 05 13, 11:44]
[/quote]
Nu nėra jau apleista taip g.gif schmoll.gif yra tikrai baisesnių darželių cool.gif takeliai nuvalyti,žolė nupjauta,tvora tvarkinga,gal trūktų vaikam supynių ar kažko panašaus,bet to gėrio,jau daugelyje darželių nėra schmoll.gif
[/quote]
tvoroje daug skylių yra, pro kurias vaikai lenda lauk iš darželio teritorijos.pati esu ne kartą mačiusi ir sakiusi auklėtojom apie tai, tačiau jų atsakymas buvo toks:"o ką daryti, jei yra skylė - jie ir lenda pro ją" ax.gif
Atsakyti
[quote=astalavista,2009 05 14, 14:47]
Nu nėra jau apleista taip g.gif schmoll.gif yra tikrai baisesnių darželių cool.gif takeliai nuvalyti,žolė nupjauta,tvora tvarkinga,gal trūktų vaikam supynių ar kažko panašaus,bet to gėrio,jau daugelyje darželių nėra schmoll.gif
[/quote]
tvoroje daug skylių yra, pro kurias vaikai lenda lauk iš darželio teritorijos.pati esu ne kartą mačiusi ir sakiusi auklėtojom apie tai, tačiau jų atsakymas buvo toks:"o ką daryti, jei yra skylė - jie ir lenda pro ją" ax.gif
[/quote]
Nu skyles tai nemaciau,atsiprasau ax.gif Tai baisu-taip vaikai gali ir i gatve isbegti doh.gif
Atsakyti
Puikus darzelis thumbup.gif Ejom praejusiais metais,tai buvom patenkinti - vaikas eidavo su dziaugsmu,nebuvo jokiu problemu. Aukletojos geros pasitaike, direktore taip pat labai maloni,su sypsena. Per visus metus paprase tik seilinuka vaikui nupirkt, jokiu papildomu rinkliavu nebuvo... smile.gif
Atsakyti
Direktore-sutinku,kad maloni...Taciau apie viena aukletoja is lopselio-tai patyliu unsure.gif Vaikas per metus laiko nepriprato prie jos-tik pamatydavo-pradedavo verkti.Iki siol taip ir nesupratau-kodel.Tikriausiai,vaikas jaute apsimetinejima g.gif Atejo nauja aukletoja-tai po poros dienu su sypsena ejo i darzeli ir vis klausinejo:"ar siandie bus nauja aukletoja?"
Atsakyti