Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d ''Alksniukas''

QUOTE(tavolaime @ 2009 08 31, 21:28)
Direktore-sutinku,kad maloni...Taciau apie viena aukletoja is lopselio-tai patyliu  unsure.gif Vaikas per metus laiko nepriprato prie jos-tik pamatydavo-pradedavo verkti.Iki siol taip ir nesupratau-kodel.Tikriausiai,vaikas jaute apsimetinejima g.gif Atejo nauja aukletoja-tai po poros dienu su sypsena ejo i darzeli ir vis klausinejo:"ar siandie bus nauja aukletoja?"

Kuri čia grupė?Gal 2? Regina nelabai maloni auklėtoja schmoll.gif
Atsakyti
sakykit ka norit, bet tai, jog sis darzelis ne kiek nepasitempes, inventorius lauke sulauzytas , suoliukai nedazyti - tik rodo kad direktore cia atidirbti ateina, o sirdies neideda,va papartelyje tai tikrai kita aplinka - direktore sugebejo pritraukti verslininku - sienas apsilde, grupes jaukios, lauke grazu spalvinga, nekyso armaturu gabalai, kaip cia alksniuke
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2009 09 01, 12:54)
Kuri čia grupė?Gal 2? Regina nelabai maloni auklėtoja schmoll.gif

Lopselis cia-aukletoja Liudmila rolleyes.gif

QUOTE(kretaa @ 2009 09 01, 16:31)
sakykit ka norit, bet tai, jog sis darzelis ne kiek nepasitempes, inventorius lauke sulauzytas , suoliukai nedazyti - tik rodo kad direktore cia atidirbti ateina, o sirdies neideda,va papartelyje tai tikrai kita aplinka - direktore sugebejo pritraukti verslininku - sienas apsilde, grupes jaukios, lauke grazu spalvinga, nekyso armaturu gabalai, kaip cia alksniuke

Tikiu ir nesiginciju,kad kituose darzeliuose vaikams salygos geresnes smile.gif Mes ziema dejomes po 30lt,kad nupirktumem vaikams kilima-juk visa laika ejo per sazine aukletoja:vaikams bus salta ir taip toliau doh.gif Bet buvo tokiu tevu,kurie ir nedave,nes atseitneturejo ax.gif
dziaugiuosi,kad siais metais tikriausiai,kad nebecesiu vaika i darzeli,nes tikriausiai po keletos menesiu jau nebe Lietuvos oru kvepuosim smile.gif
Sekmes visoms mamytems ir ju vaikuciams,renkantis darzelius 4u.gif Cia tikrai kaip loterija-neaisku ,ar pavyks laimeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėčiau pareikšti padėką ir pasidžiaugti lopšeliu-darželiu 'Alksniukas" smile.gif Abu mano vaikai lankė šį darželį,tai savo nuomonę tikrai spėjau susidaryti rolleyes.gif
Patiko,kad vaikų ugdymui skiriamas be galo didelis dėmesys,vaikai lavinami ne tik grupėse,bet ir nuolat organizuojamose eksursijose į mišką,prie jūros ir t.t daromi darbeliai su neįprastomis priemonėmis:pvz jei buvo miške,tai tą savaitę užsiėmimai vyksta su prisirinktomis lauke priemonėmis :kankorėžiais,lapais,giliais,kaštonais.
Didelis pliusas dar,jog niekas už nieką nerinko jokių papildomų rinkliavų bei neteikdavo rugsėjo mėn ilgiausių sąrašų būsimoms prekėms supirkti. Viskuo aprūpindavo darželis mirksiukas.gif ax.gif

Taip kad,drąsiai kas galvojot apie ši darželį ar jį rinktis ar ne,tai vienareikšmiškai sakau TAIP rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hondera: 08 lapkričio 2009 - 14:37
Pasisakysiu ir aš dėl "Aksniuko"
Lankėm ir mes šį darželį iki mokyklos ax.gif tai buvau be galo patenkinta priešmokyklinės grupės auklėtoja Kristina thumbup.gif jai tai tikrai medalį reikia užkabinti,jau daaaug metų atsiduodama dirba vaikams,vaikai bėga pas ją išskėstomsi rankomis kaip pas tikrą mamą.Niekada neteko jos matyti surūgusios ar kuom nepatenkintos,visuomet pilna naujųidėjų bei entuziazmo,dalyvauja visuose įmanomuose konkursuose,iš kurių grįžta su laimėjimais wub.gif norėtųs,kad ir mokykloj papultų tokios šaunios mokytojos.
Labai šauni bei maloni direktorė.Niekada neatsisakanti pagelbėti,įdėmiai išklausanti visų nuomonių,operatyviai surandantį abiem pusėm naudingą sprendimo būdą.
Atsakyti
Manau taip rasyti gali tik nieko nesuprantanti mamyte ir taip drasiai sneketi uz akiu apie derektore ar apie sios istaigos darbuotojus. Jusu ziniai noriu pasakyti kad darzeliai kiekvienas be isimties laukia savo eiles ir juos paeiliui tvarko papratelis sulauke savo eiles gavo finansavima remontui todel ir grazus , alksniukas taip pat laukia savo eiles ir bus renovuotas ir grazus . Ir ne del to kad cia kaip buvo pasakyta kad derektore ateina tik atidirbti savo darba. Alksniuke direktore visa sirdi yra atidavus savo darbui ir stengiasi is paskutiniuju kad vaikai lankantis sia istaiga butu saugus ir laimyngi. O del aplinkos galiu pasakyti tik tiek kad ji nors ir skurdi bet tvarkynga ir priziureta .

QUOTE(kretaa @ 2009 09 01, 15:31)
sakykit ka norit, bet tai, jog sis darzelis ne kiek nepasitempes, inventorius lauke sulauzytas , suoliukai nedazyti - tik rodo kad direktore cia atidirbti ateina, o sirdies neideda,va papartelyje tai tikrai kita aplinka - direktore sugebejo pritraukti verslininku - sienas apsilde, grupes jaukios, lauke grazu spalvinga, nekyso armaturu gabalai, kaip cia alksniuke

Atsakyti
QUOTE(Meganiukste @ 2010 05 03, 14:29)
Manau taip rasyti gali tik nieko nesuprantanti mamyte ir taip drasiai sneketi uz akiu apie derektore ar apie sios istaigos darbuotojus. Jusu ziniai noriu pasakyti kad darzeliai kiekvienas be isimties laukia savo eiles ir juos paeiliui tvarko  papratelis sulauke savo eiles gavo finansavima remontui todel ir grazus , alksniukas taip pat laukia savo eiles ir bus renovuotas ir grazus . Ir ne del to kad cia kaip buvo pasakyta kad derektore ateina tik atidirbti savo darba. Alksniuke direktore visa sirdi yra atidavus savo darbui ir stengiasi is paskutiniuju kad vaikai lankantis sia istaiga butu saugus ir laimyngi. O del aplinkos galiu pasakyti tik tiek kad ji nors ir skurdi bet tvarkynga ir priziureta .

Sprendžiant iš rusiško braižo, ko gero, esate, viena iš darbuotojų ar jų artimųjų. Kad Alksniuko teritorija apleista, tai faktas be kalbų. Ne inventoriuje esmė, ir ne supynėse. Net elementariausia gėlė paverčia teritoriją jaukesne. Alksniuko savui vaikui nesirinkau dėl kelių priežasčių. Viena iš jų matosi akivaizdžiai jau teritorijoje.
O dėl papartėlio, tai galiu pasakyt, kad jokios eilės jis nelaukė, nesulaukė ir apskritai apie kokias eiles kalbat? smile.gif Direktorė prieš rinkimus zyzte zyzė iš būsimų politikų paramos. Sienas apšildė Palaitis, net savo rinkiminiuose bukletuose apie tai rašė. Taip, kad negalima dangstytis eilėmis.
Del alksniuko pedagogų nieko negaliu komentuot. Kiekvienoje įstaigoje jų yra įvairių. Ir gerų, ir blogesnių. Darželio aplinka pedagogų kompetencijos neparodo. Renkantis, manau, užtenka pasivaikščioti to darželio į kurį planuojate eiti kieme, kai auklėtojos išveda vaikus. Va tuomet, mano akim, pasimato visa pedagogika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuliuke: 10 gegužės 2010 - 14:52
Vedu ir aš savo vaiką į šį daželį, ir kadangi skaičiau anksčiau komentarus atkreipiau dėmesį į aplinką. Tiek rudenį,tiek pavasarį aplinka sutvarkyta, gėlės žydi....juokinga, net piktžolių nematyt... lotuliukas.gif
Auklėtojos malonios,mokančios bendrauti ne tik su vaikais,bet ir su mumis - tėvais. Grupė tvarkinga, jauki, žaislų daug, miegamas taip pat jaukus, patalynės užvalkalai žaismingi.
Puikus darželis thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKOS, NORIU IR AS PASISAKYTI DEL DARZELIO ALKSNIUKAS. SAVO VAIKA PRADEJOME VESTI I DARZELI ZIEMA, KOL BUVO NAMIE VAIKAS IS VIS NESIRGO, TIK PRADEJOME LEISTI I DARZELI NEISLIPAM IS LIGU, DVI DIENOS DARZELY DVI SAVAITES NAMIE IR TAIP IKI SIOL. IR TIK NESAKYKITE KAD VISI VAIKAI SERGA TIK PRADEJE EITI I DARZELI, MUSISKIS NAMIE VISAI NESIRGO. MES LEIDZIAM SAVAJI I LOPSELINUKU GRUPE(kurios nenoriu mineti). KA MACIAU SAVO AKIMIS GALIU PASIDALINTI ISPUDZIAIS: KADA TIK ATEINU PASIIMTI VAIKO SAUSKELNES PILNUTELES, KITI VAIKAI RANKOSE ATSINESA SOKOLADU, SALDAINIU TAIP NETURETU BUTI, AUKLETOJOS PERDETAI GIRIA VIENUS VAIKUS KITU AKYSE(GAL TEN TIK PAZISTAMU AUKLETOJU VAIKAI GIRIAMI IR PRIZIURIMI)ESU LABAI PASIPIKTINUS, KADA TIK NUEINU I DARZELI AUKLETOJA VIS KO NORS PRASO, TAI DREGNU SERVETELIU, TAI PINIGU,TAI DAR KOKIU NESAMONINGU PRASYMU, ATSIBODO. PAPUOLEM KABUTESE I GERIAUSIA GRUPE. MAN APLINKA VISISKAI DZIN, SVARBU KAD AUKLETOJOS MOKETU PRIZIURETI VAIKUS, RUPINTUSI JAIS KAD NESUSIRGTU, NESAUKTU NEREKTU ANT VAIKU. PATI EIDAMA VIENA DIENA PASIIMTI VAIKO IS DARZELIO MACIAU KAIP MANISKIS ZAIDZIA LAUKE, O AUKLETOJA REKIA VISA GERKLE TAIP GRUBIAI, TIPO KVIECIA, PASIBJAUREJAU. NE VIENA KARTA MACIAU GRUPEJE APSISNARGLEJUSIUS VAIKUS, KUR ZIURI TEVAI, GAL VISAI GRUPEI UZ GYDYMA NORETU SUMOKETI. O KA TEN TA SLAUGYTOJA VEIKIA IS VIS NEAISKU g.gif
Atsakyti
QUOTE(baltija666 @ 2010 06 17, 16:20)
SVEIKOS, NORIU IR AS PASISAKYTI DEL DARZELIO ALKSNIUKAS. SAVO VAIKA PRADEJOME VESTI I DARZELI ZIEMA, KOL BUVO NAMIE VAIKAS IS VIS NESIRGO, TIK PRADEJOME LEISTI I DARZELI NEISLIPAM IS LIGU, DVI DIENOS DARZELY DVI SAVAITES NAMIE IR TAIP IKI SIOL. IR TIK NESAKYKITE KAD VISI VAIKAI SERGA TIK PRADEJE EITI I DARZELI, MUSISKIS NAMIE VISAI NESIRGO. MES LEIDZIAM SAVAJI I LOPSELINUKU GRUPE(kurios nenoriu mineti). KA MACIAU SAVO AKIMIS GALIU PASIDALINTI ISPUDZIAIS: KADA TIK ATEINU PASIIMTI VAIKO SAUSKELNES PILNUTELES, KITI VAIKAI RANKOSE ATSINESA SOKOLADU, SALDAINIU TAIP NETURETU BUTI, AUKLETOJOS PERDETAI GIRIA VIENUS VAIKUS KITU AKYSE(GAL TEN TIK PAZISTAMU AUKLETOJU VAIKAI GIRIAMI IR PRIZIURIMI)ESU LABAI PASIPIKTINUS, KADA TIK NUEINU I DARZELI AUKLETOJA VIS KO NORS PRASO, TAI DREGNU SERVETELIU, TAI PINIGU,TAI DAR KOKIU NESAMONINGU PRASYMU, ATSIBODO. PAPUOLEM KABUTESE I GERIAUSIA GRUPE. MAN APLINKA VISISKAI DZIN, SVARBU KAD AUKLETOJOS MOKETU PRIZIURETI VAIKUS, RUPINTUSI JAIS KAD NESUSIRGTU, NESAUKTU NEREKTU ANT VAIKU. PATI EIDAMA VIENA DIENA PASIIMTI VAIKO IS DARZELIO MACIAU KAIP MANISKIS ZAIDZIA LAUKE, O AUKLETOJA REKIA VISA GERKLE TAIP GRUBIAI, TIPO KVIECIA, PASIBJAUREJAU. NE VIENA KARTA MACIAU GRUPEJE APSISNARGLEJUSIUS VAIKUS, KUR ZIURI TEVAI, GAL VISAI GRUPEI UZ GYDYMA NORETU SUMOKETI. O KA TEN TA SLAUGYTOJA VEIKIA IS VIS NEAISKU g.gif

Nezinau,i kokia jus grupe vedat-taciau musu irgi visa laik kaulijo ir tu paciu dregnu serveteliu,ir ziurstelio valgymui.Pirkau specialiai nauja,taciau jo ir nebeatgavome doh.gif Viena aukletoja-tai tikrai nemoka elgtis su vaikais.Pastoviai skusdavosi man,kad nuo mano dukters jai skauda galva,kad ji jau geria vaistus bigsmile.gif
Viena karta atejau parsivesti.Buvo pietu metas-vaikai jau buvo sumigdyti,o manoji sedejo ne miegamajame,o prie staliuko VIENA ir verke. blink.gif Ar tai normalu palikti toki vaika viena,kuris teina vos 2 antra savaite?!!Cia kalbu apie lopseli.Juk galima psichiskai paveikti vaika visam gyvenimui.O aukletojos grupeje ne kvapo nebuvo.Tik auklyte.Tai vat,tokie tai mano slogus prisiminimai.Tikrai nepataikeme mes.Maneme,kad viskas bus siek tiek geriau ir sviesiau...bet,deja... unsure.gif

P.S.apie sirgima tai as jau net nebekalbu cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavolaime: 17 birželio 2010 - 20:06
QUOTE(tavolaime @ 2010 06 17, 21:05)
Nezinau,i kokia jus grupe vedat-taciau musu irgi visa laik kaulijo ir tu paciu dregnu serveteliu,ir ziurstelio valgymui.Pirkau specialiai nauja,taciau jo ir nebeatgavome doh.gif Viena aukletoja-tai tikrai nemoka elgtis su vaikais.Pastoviai skusdavosi man,kad nuo mano dukters jai skauda galva,kad ji jau geria vaistus bigsmile.gif
Viena karta atejau parsivesti.Buvo pietu metas-vaikai jau buvo sumigdyti,o manoji sedejo ne miegamajame,o prie staliuko VIENA ir verke. blink.gif Ar tai normalu palikti toki vaika viena,kuris teina vos 2 antra savaite?!!Cia kalbu apie lopseli.Juk galima psichiskai paveikti vaika visam gyvenimui.O aukletojos grupeje ne kvapo nebuvo.Tik auklyte.Tai vat,tokie tai mano slogus prisiminimai.Tikrai nepataikeme mes.Maneme,kad viskas bus siek tiek geriau ir sviesiau...bet,deja...  unsure.gif

P.S.apie sirgima tai as jau net nebekalbu cry.gif

Atsakyti
QUOTE(baltija666 @ 2010 06 21, 14:26)

SVEIKA, TAVO LAIME. Kuo puikiausiai jus suprantu. Mums irgi lygiai tokia pati situacija buvo, kad kai atejau vaikas verke kukciodamas, o aukletoja slave grindis ir sauke ant jo. Pati viska savo akim maciau, netycia uzejusi pro kitas duris.
Kiti vaikai tuo tarpu miegojo. O musiskis ne is tokiu, kad butu isteriskas, geras vaikas. Tai pamaciusi toki vaizda kita diena bijojau vesti i darzeli. Mes buvom tik pradeje lankyti darzeli. Esu pasipiktinus, kad vaiku nepratina prie kelnaiciu(triusikeliu) tuo labiau kai vaikui netoli trys metai, nors mes namie is vis pampersu nededam net nakti ir neprisisioja, o jos matyt ten tingi, nors ne karta sakiau gal bandykyt uzdeti triusikelius, gali sakyt ten nesakes joms vienodai rodo, tik ziuri kada anksciau namo iseiti ir kad nereiketu atidirbineti uz sventines dienas. Tavo Laime, ar jus pakeitete darzeli? gal grupe? ar verta keist grupe, gal geriau pereiti i kita darzeli?
Apie iki mokyklines grupes nieko negaliu pasakyti, nes dar nepriejom, gal jos ten ir geros, bet va lopseliniu nedideles grupes aukletojomis esu ziauriai nusivylusi. Ten maisyta grupe truputis rusiuku ir lietuviu. verysad.gif
Atsakyti