Įkraunama...
Įkraunama...

Tepliojimas ir pastojimas

Apklausa: Ar jums būna tepliojimų prieš mėnesines? (393 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
visko gali būt, gal ir pasisekė Jums šį mėn. Bet ir man būna, kad kokį mėnesį ir neteplioj, ir ovuliaciją pajuntu, ir santykių tuo metu būna, o kaip nėr II, taip nėr sad.gif
Atsakyti
greituoju budu pasidariau kraujo tyrimus nes niekaip nespeju pas ginekologe nueiti tai gydytoja sake kad leukocitu skaicius truputi padidejes tai visko gali buti kad nestuke.gif tai kita savaite bandysiu eiti pas ginekologe ziuresiu kaip bus.nors po tiek meginimu sunku tuom patiketi smile.gif o tau jage sekmes dideles labai nors ir pati dar nznau bet viliuosi kad pasiseks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maze0519 @ 2012 08 30, 15:28)
greituoju budu pasidariau kraujo tyrimus nes niekaip nespeju pas ginekologe nueiti tai gydytoja sake kad leukocitu skaicius truputi padidejes tai visko gali buti kad  nestuke.gif tai kita savaite bandysiu eiti pas ginekologe ziuresiu kaip bus.nors po tiek meginimu sunku tuom patiketi  smile.gif o tau jage sekmes dideles labai nors ir pati dar nznau bet viliuosi kad pasiseks smile.gif


NA TIKEKIMĖS KAD ESI nestuke.gif .TIKEKIMES , KAD GYDITOJA TAU TAI PATVIRTINS 4u.gif 4u.gif 4u.gif LAUKIAM GERU ZINIŲ thumbup.gif
Atsakyti
tepliojo man visad ir po ir net vidury ciklo,nieko nerado ir pastot visai nebuvo sunku,nors gydytojos sake kad cia tipo geltonkunio nepakankamumas ir del to ciklas ju nuomone buvo trumpas 25d. ir bus sunku...zodziu tik vienas D.zino:D
Atsakyti
Man ir tepliojo prieš kiekvienas mmmmm... , įtarė kad endometrioze (aišku ir kitokių požymių dar buvo) prigasdino, kad bus labai sunku pastoti ir pan. bet pastojau iškarto smile.gif
Atsakyti
sveikutes labai susidomejau sita tema, nes jauciu man yra aktuali, as irgi visada tepliojiu pries mmm kokias tris dienas rudom isskyrom, ir gan gausiai o pasui sergu irgi kokias 2-3 dienas jau normaliai , o pries pabaiga irgi pateplioja, bet man kada susergu jau normaliai labai skauda pilva ir taip bloga, kad vos issedziu darbe, o kaip paaugle buvau tai zeme raiciaus. Aisku dabar su vyru intensyviai darom leliuka, bet 3 men., nieko ir man kilo itarimas, kad gal pas mane ta nelemta Endometrioze, nes iki to as maniau, kad tai yra normalu teplioti, ir pas ginekologus pastoviai lankiausi, sake viskas gerai vidui, bet del tu tepliojmu as niekad neuzsimindavau, tai dabar susiparinau, cia paprasto vizito metu gali ta endometrioze nustaty, ar cia jau tik per laboroskopija? Bliamba dar gyvenu Uk, tai cia pas ginekologa nueiti tai siuntimo 3-4 men., turi laukti, kai paskutini karta buvau sake viskas ok, bet cia pas juos visur viskas gerai, kazin gal kas parekomenduotu koki gera daktara/e Vilniuje kurie tikrai nusimano ir pinigu nemelzia, nes as jauciu del to ir negaliu pastoti taip greitai, kaip maniau. Tai pasidalinkite prasome mamytes patirtim
Atsakyti
sveikos ziuriu labai senai kas atsakinejo,bet gal atkreips kas demesi blush2.gif . Atsitiko labai keistas dalykas ko nebuvo niekada. Iki menesiniu apie 2,5 sav o man pradejo teplioti rusvai :/,pilvo apacioje jauciuosi labai issiputusi.kazkiek skauda krutine,kas tai galetu buti? Su vyru labai laukiame vaikelio,ar tai gali buti su tuo susije? Aciu uz atkreipima wink.gif ir patarimus bei pasidalijimus savo nuomone
Atsakyti
QUOTE(Tauneringa @ 2013 12 15, 01:23)
sveikos ziuriu labai senai kas atsakinejo,bet gal atkreips kas demesi  blush2.gif . Atsitiko labai keistas dalykas ko nebuvo niekada. Iki menesiniu apie 2,5 sav o man pradejo teplioti rusvai :/,pilvo apacioje jauciuosi labai issiputusi.kazkiek skauda krutine,kas tai galetu buti? Su vyru labai laukiame vaikelio,ar tai gali buti su tuo susije? Aciu uz atkreipima wink.gif ir patarimus bei pasidalijimus savo nuomone

Panasu, jog jums dabar mazdaug ciklo vidurys, tai gal del ovuliacijos teplioja.
Atsakyti
Nebesuprantu as savo organizmo. Po abrazijos jau antras ciklas. Pirma kart susirgau 33 diena po A,(anksciau ciklas 27 dienos buvo), mm buvo labai gausios dabar pagal kalendoriu turetu buti ovuliacija, bet testukas neigiamas ir dar siandien pastebejau rudu isskyru, labai nedaug, tik ant popieriaus lieka nusivalius, bet to niekad nebudavo iki a pas mane. Ir neaisku kaip su ciklu dabar, negi issites ir si menesi, o gal ovuliacija nevyksta doh.gif kol nestebejau saves, tai ramiai gyvenau, o dabar galva suku kas kaip ir kodel
Atsakyti
Siandien dar ir lengva maudima pilvo apacioje pradejau jausti. Panasiai pries mm buna, bet iki ju dar pora savaiciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskutne @ 2013 12 16, 08:42)
Siandien dar ir lengva maudima pilvo apacioje pradejau jausti. Panasiai pries mm buna, bet iki ju dar pora savaiciu  blush2.gif

Pilvą gali mausti ir dėl ovuliacijos. Gal ji jau įvyko? g.gif
Atsakyti
pasidariau testuka blush2.gif T raidyte labai neryski smile.gif vaziuosiu nusipirkti dar viena testuka kad buciau garantuota blush2.gif gal pagaliau ir pas mus atejo gandriukas blush2.gif wub.gif bet keista kad jau rudai teplioju kokias 4d blink.gif
Atsakyti