Įkraunama...
Įkraunama...

Tepliojimas ir pastojimas

Apklausa: Ar jums būna tepliojimų prieš mėnesines? (393 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikutes, seip menesines man buna labai gausios. bet va sykarta velavo viena diena ir atsirado tik vakare... ir jau trecia diena tik tepa rudai.. Labai norime su vyru leliuko 4u.gif ar gali buti kad uzkibau... nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Ir man jau trecia diena vos vos teplioja (po siusiuko matosi labiausiai) . Dar taip nera buve, laukiam kas bus toliau unsure.gif
Atsakyti
Patepe 5 dienas ir prasidejo mmm, skambinau ginekologui - sake, kad taip buna, kad ciklas galejo trupuciuka nusimust, gal stresas, gal nuovargis. Jau tos normalios mmm truko 2 dienas. Sake stebeti kita cikla.
Atsakyti
tai kai jai tiek vienas ciklas toks tai žinoma gali būt paprasti trumpalaikiai dalykai .
bet man pusmetis visa tai tesės . dabar 1 mėn sugeriau kontraceptikus ir sulaukiau mėnesinių be jokių priešlaikinių tepliojimų . kadangi neteikiu pirmenybės jokiems vaistams tai ir kontraceptikus gėriau tik 1 mėn . daugiau nebegeriu . lauksiu ateinančių mėnesinių , įdomu kaip ateis . nors gyd kontraceptikus išrašė 3 mėnesiams . matysiu , gal pakaks 1 mėnesio kursas . tikiuosi...
Atsakyti
Sveikutes mergytes wink.gif
Skaitau as cia visokias bedas, bedeles.. ko tik toms moterims nebuna...
Turejau pries beveik du menesius operacija... o kosmaras prasidejo lygiai pries metus, svaiminis persileidimas 5 nestumo savaiteje, skausmingas kraujavimas 9 dienas, po to seke zinoma nestumo planavimo nutraukimas, taciau su vyru pasnekeje nusprendeme, kad neverta ir nera reikalo ji nutraukti, nes isejo viskas savaime, tad patalogijos apsigimimas galbut ir nebus, visaip bandeme zinoma save itikinti, tad po menesio pertraukos vel bandeme... taciau... prasidejo tepliojimai ciklo viduryje, po to seke sokoladiniai tepliojimas 2-3 dienas pries ir po mmm, kadangi ciklas buvo apie 28-30 dienu, o pacios mmm trukdavo 6-8 dienas pastojimo galimybes kaip ir sumazeje buvo. Jauciausi zinoma gerai, jokiu skausmu, nieko tik tepliojimai. Prisiskaiciau visokiu forumu, itarinejau endometrioze, bet juk pries 2 men buvau pas gine, mazylyje (Kaune) ir nieko nerado, tepinelis idealus, buvau atlikusi tyrimus. Tad nusprendziau dar palaukti... Palaukti ko? Ogi eilinio tepliojimo ciklo viduryje, bet sikart jis buvo gausus, net issigandau, galvojau susirgau. Nulekiau pas gine, ji mane iskart echoskopu apziurejo ir... verdiktas - cista 4 cm skersmes, galimai endometriozine. Taigi, per 2 men uzsiauginau "drauguze". Toliau seke 3 men stebejimo, tokia tvarka... po 3 men mano "drauguze" buvo jau 6 cm skersmens. Taigi, daktare patare pasiruosti moraliskai ir uzsiregistruoti operacijai, siuntima duos ten, kur tik noresiu. Taigi, krikscioniskieji gimdymo namai, gydytojas Povilas Vanagas, dar 2 men operacijos laukimo ir liepos antroje puseje buvo atlikta laparaskopija. Skaiciau merginos kai kurios supranta kas tai yra, kai kurios lyg kazka kazkur girdejo, bet ne visai turbut suprato... Laparaskopija daro ne tik endometriozei gydyti, bet ir ivairius darinius pasalinti, ispjauti gimdai ir pan (technologijos labai sparciai tobuleja)... daromi 4 pjuviai, apie 1 cm trys pilvo apacioje ir vienas ties bamba. Visa tai kas yra daroma pilvule matoma per ekrana, nes viename is 4 strypu (kaip as vadinu) yra kameryte, daromos nuotraukos. Taigi, buvo isoperuota jau 8 cm skersmens cista, uzdeginti endometriozes zidiniai. Diagnoze atlikus cistos tyrimus Sirozine kiausides cista, endometriozes lygis tarp 2 ir 3. Gydytojas nieko nelaukus patare pastoti.
taigi pirmas ciklas kai bandeme, deja... Nesuprantu ar sirgimo pradzia ir tepa, ar vel kazkas ne taip.... Visus metus kankinuosi ir nezinau kiek dar teks ko patirti...
Sunku, mums, moterims smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Turiu problemele :/ siuo metu isvaziavau gyventi i Anglija ir nezinau ar vertetu lekti pas ginekologa. Todel laukiu patarimo.

Per vaisingas dienas turejau santykius. Po 8 dienu nuo ovuliacijos man pasirode negausus rusvos isskyros atrodo tokios kaip daugelio pirmuju nestumo pozymiu (implantacijos laiku). Jos dingo po 4 d. Vietoj menesiniu vel prasidejo toks pat rusvas tepliojimas pasidariau nestumo testa tai buvo 3 savaites po ovuliacijos - neigiamas .
Dabar turiu beda .. kai pradedu judeti begioji ir daug vaikscioti man pradeda pateplioti rudomis isskyromis :/ nzn kas tai gali buti jau suabejojau kad laukiuosi ar pan. Menesiniu taip ir nebuvo jau menuo. Dar gal tai gali turet itakos kad patyriau stipru stresa kurio metu ir atsikraciau 6kg svorio per 3 savaites .. net nezinau ka galvoti.
Ar tureciau kuo greiciau kreiptis pas gydytoja ?
Atsakyti
QUOTE(dziuginta_ @ 2011 09 28, 15:57)
Sveikos,

Turiu problemele :/ siuo metu isvaziavau gyventi i Anglija ir nezinau ar vertetu lekti pas ginekologa. Todel laukiu patarimo.

Per vaisingas dienas turejau santykius. Po 8 dienu nuo ovuliacijos man pasirode negausus rusvos isskyros atrodo tokios kaip daugelio pirmuju nestumo pozymiu (implantacijos laiku). Jos dingo po 4 d. Vietoj menesiniu vel prasidejo toks pat rusvas tepliojimas pasidariau nestumo testa tai buvo 3 savaites po ovuliacijos - neigiamas .
Dabar turiu beda .. kai pradedu judeti begioji ir daug vaikscioti man pradeda pateplioti rudomis isskyromis :/ nzn kas tai gali buti jau suabejojau kad laukiuosi ar pan. Menesiniu taip ir nebuvo jau menuo. Dar gal tai gali turet itakos kad patyriau stipru stresa kurio metu ir atsikraciau 6kg svorio per 3 savaites .. net nezinau ka galvoti.
Ar tureciau kuo greiciau kreiptis pas gydytoja ?

daryk dar vieną NT 4u.gif
Atsakyti
SVEIKOS,
kadangi nesu zalia sitoj srity, tai savo organizma puikiai pazistu, bet maza kas cia jam galejo "susviest" del padaznejusio zindymo ir 2 menesius visos seimos virusu doh.gif doh.gif
35 ciklo diena vis dar nesulaukiau ovuliacijos (juk zindau kas valanda beveik pastaraji menesi, ko noret). Taciau viena diena pajutau lyg artetu jau ovuliacija, pasidariau ov.testa, tas nustebino mane savo ryskumu. Pagal pozymius ov.turejo buti po 5 dienu, o ne ta diena. Aisku pabandem wub.gif bet po 2 dienu pradejo teplioti, tai truko 4 dienas, kraujas sviesus, ne raudonas, kartais is po nakties aisku rusvas, kaip priklauso. Bet jis viduje, t.y. tik ant tualetinio popieriaus lieka vos vos.

Ar gali cia buti tokios menesines? doh.gif Tada kodel ovuliacijos testas teigiamas? Vienintelis atvejis, kai ov.testas buna teigiamas, o netrukus susergi mm- buvai/esi nescia. Zinau is patirties. Nestumo testas buvo neigiamas g.gif mistika biggrin.gif
Atsakyti
Šiomis dienomis dare laporoskopiją mano dukterėčiai uk . kaip Aistyytee ir sako , dare taip pat . dukterėčiai pažengus andometriozė gerokai . procedūros metu gydytojai aptiko jau už gimdos sienelių . kiaušidės nepaliestos dar . b
tolimesnė gyd rekomendacija kontraceptikai , kurie sustabdys mėnesinių veiklą . kontraceptikai ne tabletėm o suleisti į raumenis 3 mėnesiams .
Atsakyti
Sveiki,


Geriu kontraceptikus Yasminele, pakuotę baigiau gerti prieš 6 dienas, visada menesinemis susirgdavau 3 diena po tablečių pabaigimo, tačiau mėnesinės neatsirado, o tik rudas tepliojimas yra. ar galima manyti, kad jau yra neštumas?( pilvo apačią, nugarą paskauda, atrodo lyg jau ir sirgčiau)

Ačiū Jums už atsakymą
Atsakyti
QUOTE(violetikasss @ 2012 01 19, 09:49)
Sveiki,
Geriu kontraceptikus Yasminele, pakuotę baigiau gerti prieš 6 dienas, visada menesinemis susirgdavau 3 diena po tablečių pabaigimo, tačiau mėnesinės neatsirado, o tik rudas tepliojimas yra. ar galima manyti, kad jau yra neštumas?( pilvo apačią, nugarą paskauda, atrodo lyg jau ir sirgčiau)

Ačiū Jums už atsakymą

Nt pasidarykit smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
as turiu problemu su endometrioze beveik metus.tepliodavo tris dienas pries mm vis norejau pastoti bet nepavykdavo. bet si menesi tepliojimo nebuvo ir tik keli lasiukai buvo per mm tai net nznau.taip nera dar buve.labai noreciau nestuke.gif gal kam nors taip yra buve su sia liga? ar tai gali buti pastojimas? dariausi testuka bet jis buvo neigiamas verysad.gif pas gydytojus bijau eiti nes vel bijau nusivilimo verysad.gif
Atsakyti