Įkraunama...
Įkraunama...

Tavo gimimo dieną-akcijos, nuolaidos, dovanėlės...

Olialia picerijoj 5d po gimtadienio nemokamai tiramisu pyragėlis

Masažo klinika dovanoja kažkokią procedūra, berods reikia būt prisiregistravus jų psl FB
Atsakyti
senukuose 20 proc nuolaida zaislams gimtadienio diena 4u.gif
Atsakyti
Su Crocks nuolaidų kortele tą mėnesį, kada yra gimtadienis, berods 25% nuolaida.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindre: 29 lapkričio 2011 - 03:52
Šitoje picerijoje pica gimtadienio dieną galėsite suvalgyti nemokamai http://www.pizzadomi.../ozas/promocje/ wink.gif
Taip pat kiek žinau IKI parduotuvėje gimtadienio dieną gaunate 10procentų nuolaidą su IKI kortele.
Atsakyti
boulingoaleja.lt gimtadienio proga -50% boulingo takeliams ir batams
Atsakyti
RIMI su savo ''mano Rimi" kortele 20% nuolaida tortams, pyragams, vynui, pelėsiniam sūriui pradeda galioti diena iki gimtadienio ir galioja 7 dienas imtinai.
Atsakyti
Siandien IKI maciau uzrasa, kad gimtadienio diena 10 proc nuolaida su kortele mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas žino daugiau nuolaidėlių. Artėja mano happybday.gif tai galvoju būtų gerai ta proga gaut nuolaidėlių...

Mačiau. kad DOUGLAS parduotuvės per gimtadienį ir 10 dienų po jo suteikia 10% nuolaidą thumbup.gif

Dar visada čili atsiųsdavo kodą su nuolaidą... Atrodo 30%
Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 10 04, 15:57)
Gal kas žino daugiau nuolaidėlių. Artėja mano  happybday.gif tai galvoju būtų gerai ta proga gaut nuolaidėlių...

Mačiau. kad DOUGLAS parduotuvės per gimtadienį ir 10 dienų po jo suteikia 10% nuolaidą  thumbup.gif

Dar visada čili atsiųsdavo kodą su nuolaidą... Atrodo 30%


Ekskomisaru saudykloje gimtadienio proda 30% nuolaida taiko visai kompanijai vienai sesijai.

Druskininku vandens parke gimtadienio diena buolingui nuolaida,berods 10%.

Nacionaliniame operos ir baleto teatre gimimo diena svencianciajam dovanoja bilieta i tos dienos spektakli,o kartu atejusiems draugams taiko 20% nuolaida.

Snow Arena gimimo diena taiko nuolada tiek procentu,kiek metuku sueina gimtadienio kaltininkui.

Mano limuzinas gimtadienio proga taiko 40% nuolaida (reikia tartis is anksto)

Grozio ir sveikatos centre Trixy gimimo diena taikoma 50% nuolaida.(reikia registruotis is anksto ir ispeti apie gimtadienio nuolaida)

Senukuose gimimo diena lojalumo taskai dvigubinasi.

Dar kazkokios nuolaidos Kaune Megoje taikomas,bet tiksliai nezinau kokios...

ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2012 10 12, 10:18)
Ekskomisaru saudykloje gimtadienio proda 30% nuolaida taiko visai kompanijai vienai sesijai.

Druskininku vandens parke gimtadienio diena buolingui nuolaida,berods 10%.

Nacionaliniame operos ir baleto teatre gimimo diena svencianciajam dovanoja bilieta i tos dienos spektakli,o kartu atejusiems draugams taiko 20% nuolaida.

Snow Arena gimimo  diena taiko nuolada tiek procentu,kiek metuku sueina gimtadienio kaltininkui.

Mano limuzinas gimtadienio proga taiko 40% nuolaida (reikia tartis is anksto)

Grozio ir sveikatos centre Trixy gimimo diena  taikoma 50% nuolaida.(reikia registruotis is anksto ir ispeti apie gimtadienio nuolaida)

Senukuose gimimo diena  lojalumo taskai dvigubinasi.

Dar kazkokios nuolaidos Kaune Megoje taikomas,bet tiksliai nezinau kokios...

ax.gif  ax.gif

Oho, išsamus sąrašiukas. Bet jau tikriausiai nebe viskas galioja, ar naujų nuolaidų atsiradę. Gal kas neseniai atradote kokių naujienų? thumbup.gif
Atsakyti
Klaipedos Bige gimtadienio diena gali pasiimti nemokama pyraga "Pyragineje", bet tik su Big lojalumo kortele ir asmens dokumentu smile.gif
Atsakyti
Kol galioja jūsų zodiako ženklas (tą mėnesį), sporto klubas Tik Jums daro didelę nuolaidą neribotam abonementui. Kaip tik ketinu sausį įsigyti 59.gif
Atsakyti