Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

Vaikutis gali atpylinėti, Tai susiję su neišsivysčiusiu skrandžio dugnu. Šiaip,kai jis yra susiformavęs ( kai vaikiukui apie metukus) tuomet dujos kaupiasi ten ir atpylinėjimas ženkliai sumažėja ir pranyksta.

Jeigu norit ,kad vaikutis atsiraugėtų,tikrai patariu : laikyti stačią nugarytę atsukus į save ir lygiai palenkti visą vaikutį į kairę pusę. Turbūt aiškiai parašiau. Jeigu laikyti vaikiuką atsuktą į save,tuomet reikia lenkti į dešinę. Kažkur 25 laipsniu. Tuomet kūdikis atsiraugėja. Tai susiję su anatominėmis vaikų ypatybėmis.

Dėl atpylinėjimų. Jeigu nuo gimimo nevemia fontanu,tuomet neturėtų būti kažkas baisaus.Svarbiausia,kad svoris priauginėja. O vaikutis nebūtinai turi priaugti po kilogramą per mėnesį. Manoji irgi atpylinėjo,tačiau praėjus pusmečiui,atpylinėjimai tapo labai reti,o dabar jau nei karto neatpylė.

Dėl mišinėlių,tai tikrai nesumažins atpylimų. Mamos pienelis pats prisitaiko prie pakitusių vaikučio poreikių.
Atsakyti
Mano sunus irgi atpylineja, ir man atrodo, gana gausiai. Po maitinimo net po valandos ar dvieju atpila. Girdejau, kad yra kazkokiu vaistu, tik idomu, ar jie padeda. Gal vartojote kuri nors, parasykit cia arba i asmenine. ACIU
Atsakyti
mes irgi atpilinejam kasdien tik as jau apsipratau dukryte jauciasi gerai svoris auga tai ir nebesirupinu labai
Atsakyti
Mums taip pat buvo iki pusės metų,bet, kadangi nemėgstu ieškot ligų, tai per daug dėmesio nekreipiau, tik tiek kad sukelia daug nepatogumų,pastoviai keisti ir skalbti drabužėlius. Dabar jau išaugom iš to vargelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2005 03 17, 17:01)
Mano sunus irgi atpylineja, ir man atrodo, gana gausiai. Po maitinimo net po valandos ar dvieju atpila. Girdejau, kad yra kazkokiu vaistu, tik idomu, ar jie padeda. Gal vartojote kuri nors, parasykit cia arba i asmenine. ACIU

Yra vaistai, bet jų į Lietuvą neveža, yra Latvijoj arba Baltarusijoj blink.gif bet nemanau,kad tie vaistai pagydytų, nes čia turi vaikas išaugti. Mūsų bernužėlis dar ir dabar atpila doh.gif aišku dėl šventos ramybės einu per gydytojus, dar liko užbaigti su gastroentereologu. Bet vaikas tikrai išauga, pradeda valgyti tirštesnį maistą ir tie atpylinėjimai sumažėja arba visai dingsta 4u.gif Aišku yra tikrai nemažai nepatogumų, negali vaikas ilgiau pasėdėti, ant pilvo pagulėti, mums net mankštų negalėjo daryti doh.gif drabužius kiekvieną dieną skalbti reikia, gerai, kad nors ne rankomis tongue.gif , kol buvo dar kelių mėnesių mūsų 2.gif tai mes jį vystydavom, kad mažiau makaluotųsi ir mažiau atpyltų tongue.gif Reikia kantrybės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
pažįstamos bėdos. Mažiukė atpylinėjo siaubingai, nespėdavau keisti rūbelių. Jokie patarimai - laikyti stačią, maitinti su pertraukėlėm atsirūgimui, kai jau nemaitinau - spec.mišinėlis - nepadėjo. Atpylinėti pradėjo turbūt pirmo pieno lašo paragavus - net skranduką plovė gimdymo namuose, galvodami, kad nuo užsilikusių vaisiaus vandenų sad.gif . Sakė, kad nustos, kai kietą maistą valgys - nė velnio. Pavarydavo visas košes. Ir tiesiog vienu momentu nustojo. smile.gif Sako, kad išaugo. Tiesa, vienas svarbus momentas - svoris mums augo puikiai.
Vienas dalykas, ko neisbandziau - pries kiekviena maitinima gana tirstos manu koses sauksteli sumaitinti. Cia taip mano gydytoja buvo patarusi, bet kazkaip nebandžiau, todel negaliu pasakyt - padeda ar ne. O jei svoris auga - laukit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indira @ 2005 04 13, 17:44)
Vienas dalykas, ko neisbandziau - pries kiekviena maitinima gana tirstos manu koses sauksteli sumaitinti. Cia taip mano gydytoja buvo patarusi, bet kazkaip nebandžiau, todel negaliu pasakyt - padeda ar ne.  O jei svoris auga - laukit  4u.gif

Bandžiau duoti ryžių klijuką ax.gif nepadėjo visai doh.gif Mūsų svoris tai visą laiką saikingai augo 4u.gif
Atsakyti
[CODE]
QUOTE(elve @ 2005 03 13, 16:47)
Mūsų mazius atpylinėjo iki 10 mėn. gulėjom 2 kartus ligoninėj, labai jaudinausi, atpyldavo netgi koseles cry.gif klauskit gydytojos, nes jei labai smarkiai atpylinėja yra tokia liga kai būna uzakęs skrandukas, atrodo vadinasi piliostenozė, mūsų vienam mazam pusbroliukui tokia liga buvo. As taip pat maitindavau pati ir mazylis gausiai atpylinėdavo, atrodo daugiau atpila nei suvalgo, kosmaras būdavo kazkoks, pradėjom duoti misinuką APTAMIL AR skirtą gausiai atpylinėjantiems kūdikiams ir vis tiek niekas nesikeitė, gal siek tiek maziau pildavo, kreipkitės geriau į gydytojus, sėkmės jums, zinau ką tai reiskia 4u.gif

Ta liga, kai reikia operacija daryti, pasireiskia 3 menesy. Mes tyremes del jos. Nes kaip tik tuo metu pradejom ziauriai atpilineti verysad.gif Musu atveju kaltas buvo vaistas viduriam laisvinti "Duphalac" (nepatarciau niekam jo naudoti).
Maniske jau ir koses, ir tyres valgo, ir misini - nieko negelbsti. Ir tikrai, mamos, nepades jei maitindamos tik motinos pienu del sios problemos pridesite misini schmoll.gif Maitinkite pieneliu kiek tik galesite 4u.gif
O toksai mazas leliuciukas gali atpilineti del prisiryto oro valgant bei susidaranciu duju pilve. Tas slykstus vaistas Duphalac mum butent ir sukele stipru duju gaminimasi, kuris stumdavo maista is skranduko. Siulyciau naudoti Espumisan L, zinoma, pries tai pasitarkite su gydytoju arba vaistininku ax.gif
Laikykites wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osvile: 14 balandžio 2005 - 21:36
Na mano maze irgi ziauriai atpylinejo g.gif visur buvom viskas gerai visi liepia laukti g.gif isaugs,tik dabar jau po truputy baigiam isaugti atpylinejimus,o del vaistuku nuo atpylinejimo tai iskart patariu geriau neduoti blink.gif nes mes daug isbandem tik dar blogiau buvo vaikas klykdavo iki pasiutimo doh.gif o del viduriuko putimo tai padedavo vienintelis Simikol,nors sako kad jie visi vienodi tipo,bet tik siti vaistukai nuimdavo viduriuku putima ir nuo ju ne taip stipriai atpildavo.Beje dar kazkur esu girdejusi kad atseit jei maitini pati tai reikia stenktis kuo dazniau maitint,tada vaikas ne taip isalksta ir todel nevalgo labai godziai taigi ir oro prisiryja maziau g.gif o del misinuku tai mums padejo vienintelis APTAMIL AR tik nuo jo neatpildavo,bet jei tik duodu kokios arbatytes viska lauk doh.gif
Vienintele iseitis Kantrybe mirksiukas.gif ( suprantu kad sunku ir nervuojiesi bet patikek isaugs)
Atsakyti
Maniskis irgi labai atpilinejo(maitinau pati),tai gydytoja patare pamaitinti 5min pakelti kad atsirugtu,ir vel pamaitinti 5min ir vel pakelti kad atsirugtu.Taip ir vargau ir diena ir nakti,kaskart maziau atpilinejo,o 7menesiu visai liovesi atpilineti. smile.gif
Atsakyti
Mano mažylė atpylinėjo gal iki kokių 5 mėn. Maitinau ir tebemaitinu pati. Skaičiau, kad kūdikiai neturi saiko valgydami, tai perteklių ir atpila. Šiaip viskas galutinai baigėsi, kai pradėjo valgyti tirštesnį ir įvairesnį maistą.
Atsakyti
O mano sunui dar kitaip. Iki 2.5 men as nezinojau kas tas atpylinejimas - sunus labai graziai atsirugdavo, o kartais ir neatsirugdavo, nors valgymo tempai buvo ir yra nemenki. Jis viena diena tiesiog eme atpylineti - kartais sutrauktu pienu, kartias visai vandeneliu ir toli grazu ne po sauksteli ( knygose raso, kad toks kiekis normalus). Labai daznai atpila butent atsirugimo metu. Pastebejau, kad tirsciau atpila butent tada, kai yra nesiojamas. Svoris auga, taciau pastebejau kita dalyka : per ta menesi, kai pradejo atpylineti, jis priaugo tik 900 g vietoje iprastu 1200-1500.
Nezinau paranoja cia ar ne, bet kad pasikeitimas kazkoks organizme ivyko, tai faktas kaip blynas. Neramu....
Atsakyti