Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

QUOTE(siginheil @ 2012 03 31, 22:08)
rolleyes.gif
Aciu kad taip isamiai atsakete Auryte, o gal tada patarsit kiek duoti tada po kieto maisto atsigerti arbateles, nes as duodu ant karto 100ml ir jis viska isgere galetu ir dar daugiau!!!nes pas mumis buvo problemu su viduriu uzkietejimu tai as ir duodu tu skysciu bet matomai padauginau doh.gif  o arbateles duodu hip,o misinuka nuo pat pradziu nan 1,dbr nan2
doh.gif seip atpilinejo mums jis nuo pat pradziu bet e taip daug kaip dabar kad atpilineja...as ir taip pamanniau kad skysciu per daug duodu bet bijau kad ju ir nepritruktu blush2.gif

o atpilinėja nuop pradžiu? tai kodėl nebuvot tirtis? mano mažė nuo 3 mėn. žiauriai atpilinėjo o poto atradau, kad vit. D netiko nes jis buvo aliejinis . jai kas riebiau netinka, netoleruoja pilvukas, nors ji poto iki metuku mažai ka galėjo valgyt...
bandyk žiurėt gal tikrai atrasi kas jums netinka
o Mišinuko 240 nedaug g.gif mano abu kai gėrė pienuka niekada neduodavau daugiau 200 ml. pienuko nors jo galima neribot o mišinuka reikia ribot.
o prie košės bandyk tada duot 50ml. arbatos arba košės tiesiog mažiau duok, arba duok atsigert po kokios valandos
nes tikrai vyresnėlis budavo jei persivalgydavo atpildavo
o nenori duot arbatos paprastos mirksiukas.gif aš vyresnėliui pirkau hipp ir leidau veltui pinigus nes jis negėrė skyščių, o va mažoji geria bet ji hipp nėra ragavus iškart juoda arbata, nes pamenu negėrė ka jai ruošiau ir paragavo iš mano puoduko ir kaip jai patiko juoda arbata thumbup.gif ir dabar ja geriam. jus jau didelė nereikia specialios arbatos o ten tikrai sintetika .
dėl kietėjimo gali but kaltininkas mišinukas, daukam kietėja nuo mišinuku ir ne viena sakė kad nuo hipp mišinuko, mano neragavus mišinuko tai nežinau abu pati maitinau viena iki metuku maže iki 1,3m. ir ilgai nereikėjo jokiu arbatu kai gerdavo MP.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 01 balandžio 2012 - 10:22
QUOTE(aura. @ 2012 04 01, 10:21)
o atpilinėja nuop pradžiu? tai kodėl nebuvot tirtis? mano mažė nuo 3 mėn. žiauriai atpilinėjo o poto atradau, kad vit. D netiko nes jis buvo aliejinis . jai kas riebiau netinka, netoleruoja pilvukas, nors ji poto iki metuku mažai ka galėjo valgyt...
bandyk žiurėt gal tikrai atrasi kas jums netinka
o Mišinuko 240 nedaug  g.gif  mano abu kai gėrė pienuka niekada neduodavau daugiau 200 ml. pienuko nors jo galima neribot o mišinuka reikia ribot.
o prie košės bandyk tada duot 50ml. arbatos arba košės tiesiog mažiau duok, arba duok atsigert po kokios valandos
nes tikrai vyresnėlis budavo jei persivalgydavo atpildavo
o nenori duot arbatos paprastos  mirksiukas.gif  aš vyresnėliui pirkau hipp ir leidau veltui pinigus nes jis negėrė skyščių, o va mažoji geria bet ji hipp nėra ragavus iškart juoda arbata, nes pamenu negėrė ka jai ruošiau ir paragavo iš mano puoduko ir kaip jai patiko juoda arbata  thumbup.gif  ir dabar ja geriam. jus jau didelė nereikia specialios arbatos o ten tikrai sintetika .
dėl kietėjimo gali but kaltininkas mišinukas, daukam kietėja nuo mišinuku ir ne viena sakė kad nuo hipp mišinuko, mano neragavus mišinuko tai nežinau abu pati maitinau viena iki metuku maže iki 1,3m.  ir ilgai nereikėjo jokiu arbatu kai gerdavo MP.

na musu pediatras sake visi vaikuciai atpila o musu labai judrus ropoja is kart po valgio lipa krenta, ir atpildavo bet po nedaug per lupyte nubegdavo, svoris gerai auga tai dakataras sako kad viskas gerai...snd va jau ne karto neatpyle drinks_cheers.gif nes po valgio daviau atsgert tik 30ml arbateles, o tai galima duot paprastos arbatos?bet ji neskani galima tokiam mazuciui pasaldinti cukrumi?
Atsakyti
QUOTE(siginheil @ 2012 04 01, 17:34)
na musu pediatras sake visi vaikuciai atpila o musu labai judrus ropoja is kart po valgio lipa krenta, ir atpildavo bet po nedaug per lupyte nubegdavo, svoris gerai auga tai dakataras sako kad viskas gerai...snd va jau ne karto neatpyle drinks_cheers.gif nes po valgio daviau atsgert tik 30ml arbateles, o tai galima duot paprastos arbatos?bet ji neskani galima tokiam mazuciui pasaldinti cukrumi?

smagu kad neatpilat 4u.gif
na normalu iki 3 -4 mėn. kad atpilinėja 4u.gif
mažiukui taip bus po hipp neskani o hipp nėra cukraus mirksiukas.gif tikrai ji su cukrum 4u.gif ir arbata padarius dėk truputį cukraus. dauguma mamu neduoda tu tirpdomu arbatėliu nes su cukrum ji smile.gif
bet kai atpilinėja irgi rodo kažkokia alergija 4u.gif mums kol neatsisakėm kas dirgino atpilinėjo, na musų daug daugiau atpilinėjo net ant žamės tekšteldavo, su savim nešiodavom palutę ir ištisai su seilinuku budavom, ir atpildavo nepriklausomai kada valgė gali ir po 3 val. atpilt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura.: 01 balandžio 2012 - 17:46
QUOTE(aura. @ 2012 04 01, 17:44)
smagu kad neatpilat  4u.gif
na normalu iki 3 -4 mėn. kad atpilinėja  4u.gif
mažiukui taip bus po hipp neskani o hipp nėra cukraus  mirksiukas.gif  tikrai ji su cukrum  4u.gif  ir arbata padarius dėk truputį cukraus. dauguma mamu neduoda tu tirpdomu arbatėliu nes su cukrum ji  smile.gif
bet kai atpilinėja irgi rodo kažkokia alergija  4u.gif  mums kol neatsisakėm kas dirgino atpilinėjo, na musų daug daugiau atpilinėjo net ant žamės tekšteldavo, su savim nešiodavom palutę ir ištisai su seilinuku budavom, ir atpildavo nepriklausomai kada valgė gali ir po 3 val. atpilt  doh.gif

na pasitaikydavo ir mums kad atpila nepriklausomai kada pavalges budavo, bet kaip kad pradejau duot koses taip gausiai atpildavo tos arbatos visa bala unsure.gif matomai tikrai skrandukas nepernese tiek daug turio doh.gif ir koses ir arbatos doh.gif persistengiau blush2.gif
Atsakyti
Atsiprasau, kad nelabai i tema 4u.gif
Dovanoju [COLOR=red]

Aptamil AR, antirefliuksinio misunuko viena maisiuka, nauja neatidaryta!!!
va tokio
http://www.vup.lt/Pr...23-6061151.html
Ir Gastrotuss baby sirupiuka, atidarytas sunaudotos trys dozes t.y apie 10 gr, taip kad visai pilnas buteliukas
http://www.vaistai.l...ukso-200ml.html
gal kam tirkai reikia gal jau naudoja ar nori isbandyti mes jau sitas bedeles susitvarkem, prasom az 4u.gif Kaunas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wiliwy: 16 gegužės 2012 - 07:08
QUOTE(Mystic Sahara @ 2011 09 26, 12:58)

Jei kas domina, klauskite, mielai pasidalinsiu  mirksiukas.gif



Sakykit miela mamyte, kaip pasizymi tu vaistuku poveikis?
kaip man aiskino, vaistukai nuo refliukso sudaro "kamstuka" rykleje kazkur ir per ji nebeatpilinejama.. bet tai is kart pagalvojau - jei tau viskas kyla is skranduko - ir cia atsimusa i ta "kamstuka" vaistu - ar ne blogiau vaukiukas pasijunta?
kaip tada per ta atseit nuo vaistu susidaranti kamstuka mazyciukai atsirugsta?

aciu!
Atsakyti
Su pirmu isvis nezinojau ka reiskia atpilineti, o mazasis atpilineja kaip reikiant. Ka daryt nezinau, maitinu MP, retsykiais primaitinu misinuku. Bet atpilineja labiau nuo MP g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tefka: 23 gegužės 2012 - 22:29
QUOTE(tefka @ 2012 05 23, 22:28)
Su pirmu isvis nezinojau ka reiskia atpilineti, o mazasis atpilineja kaip reikiant. Ka daryt nezinau, maitinu MP, retsykiais primaitinu misinuku. Bet atpilineja labiau nuo MP  g.gif

jei priauga normaliai svorio tai ir nesuk galvos,gal pienelis labai lengvai teka ir per daug privalgo,todel pertekliu ir atpila,po valgymo maziau judink ,tegul ramei guli turetu viskas susireguliuoti,mano sunelis irgi gausei atpylinejo,svorio pirmuosius menesius priaugo : 2 kg,1.5kg,1.5 kg,todel visai nepergyvenau,pamaitindavau ,atsirugdavo ir guldydavau i lovyte miegoti,na jis pas mane labai geras vaikas buvo ir pavalges visada uzmikdavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2012 05 24, 09:31)
jei priauga normaliai svorio tai ir nesuk galvos,gal pienelis labai lengvai teka ir per daug privalgo,todel pertekliu ir atpila,po valgymo maziau judink ,tegul ramei guli turetu viskas susireguliuoti,mano sunelis irgi gausei atpylinejo,svorio pirmuosius menesius priaugo : 2 kg,1.5kg,1.5 kg,todel visai nepergyvenau,pamaitindavau ,atsirugdavo ir guldydavau i lovyte miegoti,na jis pas mane labai geras vaikas buvo ir pavalges visada uzmikdavo blush2.gif


Pirma menesi ir mes priaugom nemazai 1.2 kg. Toliau ziuresim kaip ten bus. Ir tikiuosi, kad tai ilgam neuzsibus, labai jau gaila to pienelio kai pradeda atpilinet ax.gif
Atsakyti
tefka, nepergyvenkit, maniske tokiais fontanais atpylinejo kad baisu prisiminti doh.gif o svorio normaliai priaugdavo. Bet butent delto pradejau primaitinti kosemis nuo 3men ir 2sav (gydytojai rekomendavus), ir kai jau suvalgydavo nemazai koses, kazkur nuo 5-6men tik tada nustojo atpylineti smile.gif
Atsakyti
Mano mazyle taip pat labai atpylinejo, fontanais ir visaip kaip jai gaudavosi doh.gif tyremes net pora kartu pas gydytojus, bet nieko nerado. Visi kartojo, kad isaugs ir isaugo smile.gif Ivedus kieta maista, tu atpylinejimu labai sumazejo, o ties 6 menesio pabaiga ir visai baigesi.
Atsakyti
O maniskis atpylineja nuo pat gimimo nors maitinau tik MP, ir iki siol maitinu. jam 6menesiai, jau visa menesi valgo darzoves, grudines koses, pradejau ivest kalakutiena, geria arbatas, bet, zinokit, kaip atpylinejo, taip ir atpylineja, ziauriai daug.. toks jausmas, kad tai niekada nesibaigs... blink.gif o daktare sake, kad normalu, ir jokiu medikamentu jam nereikia..ir nebezinau ka daryt.. g.gif pavargau jau verysad.gif
Atsakyti