Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

QUOTE(Deleila @ 2012 06 02, 20:31)
O maniskis atpylineja nuo pat gimimo nors maitinau tik MP, ir iki siol maitinu. jam 6menesiai, jau visa menesi valgo darzoves, grudines koses, pradejau ivest kalakutiena, geria arbatas, bet, zinokit, kaip atpylinejo, taip ir atpylineja, ziauriai daug.. toks jausmas, kad tai niekada nesibaigs... blink.gif  o daktare sake, kad normalu, ir jokiu medikamentu jam nereikia..ir nebezinau ka daryt.. g.gif  pavargau jau  verysad.gif

Mano abu vaikai ilgai atpylinejo.
sunu net vedizu tirtis i santariskes, nieko nerado (jam buvo beveik 11 men.), pakalbejus su gydytoja tapo aisku, kad kaltas maistas, kuris sukelia rugstis. Pakoregavus maista, atpylinejimas baigese.
O mazoji valgydama mano piena, kartais atpildavo daug, ir daugiausiai tada, kai "drakoniuke" isvalgydavo is abieju krutu is karto smile.gif.

Dabar dar buna kartais truputi atpila, kai persivalgo pieno, ar pergeria per daug vandens.
Zodziu mano vaikasm atpylinejimas baigesi mazdaug apie 11 men, nors nuo kokiu 7-9 jis nebebuvo toks gausus kaip pradzioj.
Atsakyti
Maniske atpylinejo nuo pat gimimo ir gausiai, fontanais. Praktiskai rubelius reikedavo keisti po kiekvieno maitinimo. Svoris augdavo gerai, siuo metu maniskei 9 menesiai, o mes sveriame 11 kg., todel gydytoja i siuos atpilinejimus reagavo ramiai. Atpylinejimai baigesi mazdaug 8,5 menesio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 24 spalio 2012 - 14:44
Labos 4u.gif
Mano suneliui beveik 7men jau menesi kaip valgo koses ir vis tiek atpylineja doh.gif Kazkodel maniau, kad pradejus duoti normalu maista tai susitvarkys, bet paskaicius sita tema, pasidare aisku, kad tai beveik normalu smile.gif Aciu, paguodet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oplia5 @ 2012 10 24, 16:43)
Maniske atpylinejo nuo pat gimimo ir gausiai, fontanais. Praktiskai rubelius reikedavo keisti po kiekvieno maitinimo. Svoris augdavo gerai, siuo metu maniskei 9 menesiai, o mes sveriame 11 kg., todel gydytoja i siuos atpilinejimus reagavo ramiai. Atpylinejimai baigesi mazdaug 8,5 menesio.


Manoji dukra lygiai taip pat - atpylinėjo taip, kad aplinkinam, kas pamatydavo, akys ant kaktos iššokdavo. Nusitebėdavo kad ŠITAIP vaikai gali atpylinėt. Tai tęsėsi iki 9 mėn., tiesa, vis rečiau ir rečiau atpildavo jau nuo 7 mėn. Tyrėmės klinikose, viskas gerai, tiesiog toks vaikas.
Kai laukiausi antrojo labai labai bijojau, kad irgi taip atpylinės. Ir doh.gif , tas pats... verysad.gif Dėl to pradėjom nuo 4 mėn. valgyt kietą maistą. Atpylinėja net ir tyreles. Žodžiu, net didžiausiam priešui nelinkėčiau atpylinėjančių leliukų. Ir ne tik todėl, kad dažnai perrenginėt reik (čia tai baika), o todėl, kad pirma - baisu, kad užsprings miegodamas, antra - atpylinėjimas trukdo miegot, nes pastoviai niurkosi raukosi, kol nepakeli atsirūgt, kai jau pakeli, tai išsibudina doh.gif Taip ir miegojo mano vaikai po 20 minučių.
Ne kas...
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2005 03 13, 16:47)
Mūsų mazius atpylinėjo iki 10 mėn. gulėjom 2 kartus ligoninėj, labai jaudinausi, atpyldavo netgi koseles cry.gif klauskit gydytojos, nes jei labai smarkiai atpylinėja yra tokia liga kai būna uzakęs skrandukas, atrodo vadinasi piliostenozė, mūsų vienam mazam pusbroliukui tokia liga buvo. As taip pat maitindavau pati ir mazylis gausiai atpylinėdavo, atrodo daugiau atpila nei suvalgo, kosmaras būdavo kazkoks, pradėjom duoti misinuką APTAMIL AR skirtą gausiai atpylinėjantiems kūdikiams ir vis tiek niekas nesikeitė, gal siek tiek maziau pildavo, kreipkitės geriau į gydytojus, sėkmės jums, zinau ką tai reiskia 4u.gif

Atsakyti
Sveiki, mano berniukui beveik 8 mėn. Jis vis dar gausiai atpilinėja po kiekvieno maitinimo. Naiviai tikėjausi, kad nustos atpilinėti pradėjus duoti kito maisto nei MP, deja - jis atpila ir bet kokį kitą maistą. Gulėjom Santariškėse kai mažiukui buvo mėnuo, ten tyrė dėl pilorostenozės, darė širdies ir galvos echo, bet išrašė nieko nenustatę, vos ne apkaltino, kad nėra maitinimo rėžimo ir kad atpila nes leidžiu vaikui valgyt kada nori. Po to poliklinikoj ištyrė, kad mažylis turi auksinį stafilokoką. Vaikui svoris auga gerai, todėl gydytojai jau nebegirdi mūsų skundų, o mes baigiam išeit iš proto. doh.gif Gydytoja sako, kad dėl stafilokoko vaikas gali atpilt jei įvedamas naujas produktas. Bet daržovienę iš tų pačių daržovių jis jau valgo pusantro mėnesio ir vistiek atpilinėja net bulves ir morkas. Gydytoja sakė neduot daržovienės savaitę, tada bandyt kruopų košę. Kai įvedėm kruopas, tai kruopas atpilinėja dar baisiau. Nebežinau ką daryt. Prašyt siuntimo pas alergologą ir gastroenterologą? 4u.gif Patarkit ar paguoskit, prašau. 4u.gif Tiesa, dar bandėm gastrotus, bet po kelių bandymų išmėtėm jį kai vieną naktį mažiukas nuo jo vos nepaspringo... doh.gif Kolkas žindau pati.
Atsakyti
Niekas neatsakė, tai parašysiu pati. Mažylis nustojo atpylinėt 9 mėn. Sutapimas ar ne, tada kaip tik dėl gydymosi turėjau nustot jį žindyti ir kai nustojau, per dvi savaites baigėsi ir atpylimai. Vaiko kraujas alergijos nerodė, tad taip ir nežinom kodėl jis atpilinėjo, bet matyt jam kažkas mano piene ne(pa)tiko. 4u.gif
Atsakyti