Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada galima ramia širdim nemaitinti?

ragnez, ačiū už labai išsamią informaciją 4u.gif
nepulkit taip Zepter. Yra tokių mamų, kaip aš ir Zepter. Maitinimas mums tiesiog vaikučio pavalgydinimas, apsauga nuo ligų 4u.gif Kai vaikutis valgo nelabai mudu bendraujam( jis taip nori, tiesiog valgo įsijautęs ir tiek biggrin.gif ), bet niekada jo vieno valgančio nepalikčiau schmoll.gif juk visko gali nutikt... Man daug smagiau yra vaikutį pasiimt į glėbį, panešiot, pažaist su juo. Ir nemanau, kad jei nemaitinčiau mažiau laiko praleistume kartu. Juk svarbiausia mamos rūpestis šiluma ir meilė.
Atsakyti
Iš esmės Ragnez viską išsamiai paaiškino. Mes dar maitinames, nors manyškis jau yra paaugęs. 4u.gif manau jam to dar reikia, dėl to per prievartą nenoriu nujunkti, nors dabar jis jau yra pratinamas palaukti.

Aš manau, kad jeigu skubot užbaigti maitinimą, reikia nors palaukti, kol vaikui būs galima gerti karvės pieną ir nereikės pirkti tų nenatūralių mišinukų - o tai vyks tik po metų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2007 11 25, 20:14)
Aš manau, kad jeigu skubot užbaigti maitinimą, reikia nors palaukti, kol vaikui būs galima gerti karvės pieną ir nereikės pirkti tų nenatūralių mišinukų - o tai vyks tik po metų.  4u.gif

kodel manai, kad karves pienas yra naudingiau ir sveikiau uz misinelius metuku amziaus vaikui?
Atsakyti
Aš manau, kad kiek maitinti žino pati mama... thumbup.gif Gi kiekviena jaučiame ir žinome kas mūsų mažiukams geriau. Negali būti ir nėra standarto... Taip, kad sėkmės, nesinervinkite ir neispykite... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 11 25, 21:00)
kodel manai, kad karves pienas yra naudingiau ir sveikiau uz misinelius metuku amziaus vaikui?

Silvute, tu daugiau už mane mišinuku maitinai, geriau žinai iki kokio amžiaus vaikui reikia duot. Aš maniau, kad karvės pieną jau metų laiko galima duoti - mūsų mamos duodavo daug ankščiau o dabar gydytojai rekomenduoja nuo metų - bet gal mano žinios jau pasenusios. O dėl mišinelio - manau natūralus produktas, kaip pienas yra naudingesnis, negu žmonių sintezuotas mišinys. Žinoma kai skrandukas jau yra pasiruošęs jį virškinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 26 lapkričio 2007 - 00:11
QUOTE(ragnez @ 2007 11 23, 00:30)
pagal PSO iki 6 men kudikio poreikius 100 proc patenkina motinos pienas, iki 9 men. motinos pienas patenkina apie 70 proc. energijos poreikio, iki 1 metu - apie 50 proc, virs 1 metu - apie 30 proc. vadinasi, beveik iki 1 metu motinos pienas yra pagrindinis maistas. veliau didziausia energijos dali vaikas gauna is "kieto" maisto, bet MP islieka svarbus imunitetui stiprinti, is MP vaikas gauna raidai svarbiu medziagu, lengvai isisavinamu vitaminu ir kt. apie vyresniu vaiku zindyma yra atskira tema.
na tie "plesymai" yra mamos ir vaiko tarpusavio santykiu klausimas. zindukliai palaidine plesia, nezindomi pardutuvej ant grindu krenta... tokia vaiko raidos faze, cia daug kas priklauso nuo mamos nuoseklumo ir gebejimo tinkamai brezti ribas.

Ragnez,sutinku su kiekvienu zodziu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Labai teisingai parasiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2007 11 26, 01:10)
Silvute, tu daugiau už mane mišinuku maitinai, geriau žinai iki kokio amžiaus vaikui reikia duot. Aš maniau, kad karvės pieną jau metų laiko galima duoti - mūsų mamos duodavo daug ankščiau o dabar gydytojai rekomenduoja nuo metų - bet gal mano žinios jau pasenusios. O dėl mišinelio - manau natūralus produktas, kaip pienas yra naudingesnis, negu žmonių sintezuotas mišinys. Žinoma kai skrandukas jau yra pasiruošęs jį virškinti.

tai kad virsutines ribos nera nustatytos.
Dukra gere kazkur iki pusantru metu ir nutraukiau, nes galvojau, kad uzteks. Pieno tiek negeria, jau verciau koki "danonki" ispraso.
Ir prasau parodyti man parduotuveje ta naturalu produkta.
Atsakyti
Auginu pirmą vaiką, daug ko nežinau, bet daug ir nuojauta pasako, su maitinimu pradžioje irgi taip buvo- greičiau čia pradėjus primaitinti, nes tas "kabojimas" ant papo labai sekino blush2.gif dabar kai atėjo laikas valgyti kitą maistą, sūnus jo atsisako, per dieną suvalgo vos vieną du šaukščiukus košytės (išbandyta daug), bet manau, kad vaikas ir pats "žino", kada, ko ir kiek jam reikia... juk mamos toks "darbas" wub.gif kantriai laukti, viską po truputį dėlioti į vėžes, o ne paskubom kišti viską ir "kad tik tas vaikas kuo greičiau užaugtų" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monaving @ 2007 11 23, 00:11)
As skaiciau kazkur, kad vaikui iki metu pienas mamos i sveikata, o nuo metu jau iprotis

Aš dar kitaip kažkur skaičiau 4u.gif Kad iki metų MP yra maistas, o nuo metų - kaip "vaistas" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 27 lapkričio 2007 - 08:34
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 11 27, 08:32)
Aš dar kitaip kažkur skaičiau  4u.gif Kad iki metų MP yra maistas, o nuo metų - kaip "vaistas"  4u.gif

drinks_cheers.gif teisingai
Atsakyti
Mano dukrytei dabar jau 3,9m. Savo pieneliu ja maitinau iki 2,5m. smile.gif .Ir tikrai labai tuo dziaugiuosi.Mamytes pienuko,niekas,niekuomet neatstos.Tai ir maistas,ir vaistas.Vaikiukas gauna geresni imuniteta,vyksta artimas santykis tarp vaiko ir mamos,ir siaip jau jis toksai skanutis blush2.gif .Pienelio visada turejau l.daug.Sukaupiau daug ziniu apie maitinima.Galeciau dabar net koki straipsniuka apie zindyma rasyti blush2.gif .Karta,mazdaug kuomet buvome 1.8m.(jau gerai nepamenu),uzsikreteme nuo giminaiciu viduriu infekcija.Aisku mus pagulde i ligonine,pastate lasaline.Dukryte valgyti nieko nenoredavo.Mano pienelis buvo vienintelis jos issigelbejimas.Ji zisdavo kruti,tuo paciu ir pavalgydama,ir nusiramindama.Gydytojas atejes mane labai pagyre,sakydamas,kad tokiu mamu labai mazai yra.Ir dar pasake,kad tas pienelis,tokiu atveju ,labai naudingas vaikiukui tampa,nes jame vis dar gaminasi imuniteta stiprinancios lasteles ir vitaminukai.Gydytojas padrasino maitinti,kuo ilgiau.Dukryte pasveiko.O as vis dar ja tebemaitinau savo pieneliu.Veliau,kai pamaciau,kad kruties reikia jau nebe maistui,o tik nusiraminimui,po truputuka,tas malonumas isnyko savaime.
Siandiena,as galiu pasakyti viena:jai yra tokiu mamyciu,kurios del vienokiu ar kitokiu priezasciu,neturi pienelio,ar negali maitinti,tuomet i pagalba pasitelkiama MISINUKAI,taciau jai mamytes gali ir turi pienelio,tai paskatinciau maitinti kuo ilgaiu.Remiantis mediciniais tyrimais,yra sakoma,kad:''motinos pienas vaikiukui butinas iki 6men.;reikalingas-iki 12men.; na,o pageidaujamas iki tol,kol yra poreikis '':sutinku .Taigi,mamytes,kas galite,maitinkite savo atzaleles savo pieneliu,o kas ne-naudokites siu laiku atradimais ir bukite visos zvalios,bei sveikos! bigsmile.gif
Atsakyti
Man labai patiko Rykliukes nuomonė smile.gif
Noriu paklaust 4u.gif
Kiek kartų per parą maitinat vyresnį nei metukų vaikutį?
Atsakyti