Įkraunama...
Įkraunama...

Kvaila situacija

Sveiki . noriu isgirsti Jusu nuomones, nes nelabai turiu su kuom pasikalbeti, o be to niekam is pazystamu nenoriu ir pasakotis. Su mergina bendravome praktiskai keturis metus. Kartu negyvenome o ir siaip bendro nelabai kas buvo. As ja labai mylejau ir norejau buti kartu su ja. O ji to visai nenorejo. Tarp musu per ta laika nebuvo nei sex nei noro kartu miegoti, nes ji to nenorejo, o as maciau, kad ji to nenori tai jos ir nespaudziau. Per prievarta vistiek mielas nebusi. Siaip turiu tokias blogas savybes kaip kuklumas ir nepasitikejimas savimi, nors turiu gera darba, buta, masina, daug draugu kurie mane gerbia ir supranta, sportuoju, nu ir tikrai nesu koks nors letapedis. Ta nepasitikejima as jausdavau budamas kartu su ja, nes jausdavau, kad ji salta. O be to ji su manim visiskai nesiskaitydavo, negerbdavo mano nuomones, viskas turejo buti tik pagal ja. Del to as labai kankindavausi, jausdavausi ne savimi ir ta visi pastebedavo. Pats suprantu, kad pats kaltas, kad taip leidausi, buvau nevyriskas. Buciau ankciau nutraukes ir dabar jau seniai pamirses. Bet nenorejau nutraukti bendravimo,nes galvojau, kad zmogus gali pasikeisti. O be to ir pyktis nesinorejo, todel nusileisdavau. Kaip sakant meile akla ir tik dabar suprantu kiek daug klaidu padariau. Is mano puses ji tikrai sulaukdavo pasiulymu ka nors veikti ir daryti kartu. Suorganizuodavau tiek atostogas, tiek bendras keliones uzsienyje, tiek siaip susitikimus su draugais. Taciau ji visada budavo viskuom nepatenkinta jai buvo visi negeri, tik ji viena ipatinga. Is jos as visiskai jokio demesio nesulaukdavau ji noredavo susitikti tik tada kai jai budavo liudna. Tada ji noredavo kaska papasakot ar pasneket, o siaip tai budavo nieko neimanoma paklausti, nes ji vis atrezdavo “koks tavo reikalas”, Kur as noriu ten einu, ka as noriu ta darau. Is kitos puses as ja suprantu, ji man nieko nejaute ir nenorejo buti kartu, o as durnas budamas dar labiau prie jos lindau. Tuo savo lindymu igrysau, nes as norejau daugiau nei tik draugisku santykiu ir mes issiskyreme. As del to ziauriai pergyvenau, bet dabar jau baigiu susitaikyti. Tai va noriu suzinoti Jusu nuomone, kodel ji tiek laiko buvo salia? Kam jai reikejo tiek laiko mane kankinti, nes mate kaip as nervuojuos? Gal ji vis delto kaska jaucia, tik jos charakteris ir isdidumas neleidzia to padaryti ir nusileisti. Ji sakydavo, man kad turiu pasikeisti, nekreipti i viska demesio, suaugti. Buvo sneku ir apie seima, tik ji klausdavo ar sugebesi su manim tokia buti(nes ji pati zino savo charakteri). As galvojau, kad sugebesiu prie jos prisitaikyti, nes ja labai mylejau, taciau as negalejau leistis, kad ji su manim elgtusi kaip su daiktu. Issiskiriant ji pasake, kad noretu likti draugais. Kam to reikia, nes is to nebus jokios naudos. Ji su manim nenori buti ir tikrai nepakeis savo charakterio. Bet issiskiriant ji kaskodel pasake kad nori laikinai padaryti pertrauka musu bendravime. Ka tai galetu reiksti? Ka jus manote apie tai, gal yra pas ka taip buve? Nemanau, kad as dar galeciau su ja bendrauti jei ji taip elgesi, taciau gaila to laiko kai bendravome. Be to, tiek tevai, tiek draugai labai apsidziauge, kad baigesi sie santykiai, tai neisivaizduoju, kad mes dar galetume buti pora. Siaip ji nera blogas zmogus, bet jos labai bjaurus charakteris, ji viska sako tiesiai ir daug kam tas nepatinka. Manau yra imanoma bendrauti tik tuo atveju kai yra abipuse meile arba abudu sio jausmo nejaucia. O kai meile yra vienpuse tai tas zmogus kuris jaucia meile turi ta jausma numarinti, o as to padaryti nesugebejau ir norejau to kas yra neimanoma. Is tikro net nezinau ar tai tikrai buvo meile (nes nezinau uz ka ja taip mylejau), o gal tik kaskoks kvailas noras uzvaldyti kita zmogu. Gal as kaskaip netaip suprantu zmoniu santykius? Zmones skiriasi ir susiranda sau skirta. Noriu kad santykiuse su kita neiseitu taip pat. Aciu visiems uz nuomones.
Atsakyti
Manau abu kalti del tokios situacijos. Mergina del to, kad naudojosi nemylimu zmogumi, kol jai tai patogu, ir nenutrauke tokiu beprasmisku santykiu, o tu del to, kad uzvaldytas kazkokios manijos zut but tureti zmogu, kuris taves nemylejo ir nemyli, pavertei savo ir jos gyvenima tikra beprotybe. Negali is zmogaus reikalauti meiles, ir to nenupirksi, o savininko jausmo apraiskos ir bandymai kontroliuoti kita zmogu tik dar labiau ja atstumia. Todel nors jai ir buvai labai patogus, su visom dovanom, kelionem, paslaugom, jau netgi tai nebeatpirko to nuolatinio spaudimo, todel ji ir pasiule daryti 'pertrauka'. Tai ne santykiai, o nesusipratimas, nesvaistyk gyvenimo tokioms nesamonems, viena karta tik gyveni, ir visi mes turime teise buti laimingi, o sioje situacijoje laimingu, panasu, ne vieno nera ir negali buti.
Atsakyti
Tikrai nemanau, kad ji tau ką nors jautė 4u.gif
Turiu(turėjau) panašų draugą, kuris rodė man didesnes simpatijas negu kitoms merginoms, tačiau aš jo kaip vaikino niekada neįsivaizdavau. Tik aš juo taip nesinaudojau kaip tavo draugė. Ir jis savo jausmų man aiškiai neišreiškė, bet iš elgesio matėsi. O aš jam stengiausi demonstruoti, kad žinai, tu man nepatinki - buvau bjauraus charakterio, tas nepatinka, anas nepatinka (kai kur nors kviesdavo), jei vis dėl to kažkur nueidavome, tai būdavau šalta. Na vienu žodžiu, kitas po tokio pasimatymo jau nebekviestų manęs niekur ax.gif O jis vis tiek kvietė ir mačiau, kad jam lyg kažkokių vilčių atsiranda. Todėl vieną dieną ėmiau ir pasakiau, jog man atrodo, kad tu tikiesi kažko daugiau, bet aš į tave žiūriu tik kaip į draugą. Nenorėjau jam teikti jokių vilčių, nes fiziškai jam nėra jokios traukos, tad mūsų santykiai niekada negalėtų tapti artimesni. Na, finansiškai ta draugystė galėjo būti naudinga, bet ne mano charakteriui tai ax.gif

Šiaip turėtum kaip nors išugdyti pasitikėjimą savimi, nes priešingu atveju, ir vėl gali "užsirauti" ant panašios merginos.
Atsakyti
QUOTE(Tomukas1 @ 2007 11 23, 00:59)
Tai va noriu suzinoti Jusu nuomone, kodel ji tiek laiko buvo salia? Kam jai reikejo tiek laiko mane kankinti, nes mate kaip as nervuojuos?

Gal ji vis delto kaska jaucia, tik jos charakteris ir isdidumas neleidzia to padaryti ir nusileisti.

Issiskiriant ji pasake, kad noretu likti draugais. Kam to reikia, nes is to nebus jokios naudos. Ji su manim nenori buti ir tikrai nepakeis savo charakterio. Bet issiskiriant ji kaskodel pasake kad nori laikinai padaryti pertrauka musu bendravime. Ka tai galetu reiksti? 




Todėl, kad jai buvo patogu. Tu tik davei, nieko iš jos nereikalaudamas. Nu tai patiko jai smile.gif Viskas už dyką, visų jos nesąmonių paisoma, niekas neprieštarauja (aš asmeniškai "nusišaučiau nuo tokio bendravimo, bet kiekvienai savo), tu jai buvai pastumdėlis ir tiek. Paskui sekiojantis "šunytis", kurį galima "paspirti" kada nori... Gal ir žiauriai čia aš, bet iš tavo pasakojimo taip atrodo..

Ne, ji tau nieko nejaučia. Čia aš gal per savo patirties prizmę, bet vis tiek. Turėjau irgi kažkada įkyrų gerbėją, veršiuko akimis žiūrintį... Nu fu. Jaučiau nebent gailestį, kad jis net akivaizdžiai "varomas" vis tiek sugrįždavo. Nemalonus jausmas, atstumiantis ir tiek...

Laikinos pertraukos, likimas draugais ir panašios nesąmonės tik tam, kad kuo mažiau emocijų iš tavo pusės būtų išsiskiriant. Nu gal dar ir tam, kad pasilikti "atsarginį variantą". Maža ką, gal vėl į užsienį kur palėkt už svetimus pinigus panorės išvaryti smile.gif

Ieškok žmogaus, kuris tave mylėtų ir gerbtų.... nors pirmiausia gal... pradėk mylėti ir gerbti SAVE. Žmogus be elementarios savigarbos ir savo vertės jutimo nėra įdomus. Nuoširdžiai sakau, padirbėk su savimi pirma, nes kitaip ir sekantys santykiai bus ne ką geresni. Arba dar "geriau" sugrįši vėl prie tos pačios, kuri po kiek laiko ir vėl tave "pavarys".
Atsakyti
Kaip suprantu už viską mokėjai irgi tu? Na šitaip labai patogu biggrin.gif Dabar matyt atsirado didesnis pinigų šaltinis biggrin.gif
Mažiau suk sau galvą dėl jos, nieko nepraradai irnesakyk.gif
Atsakyti
Kažkaip net nejauku pasidarė- kažkada pati turėjau tokį draugą, situacija buvo labai panaši į aprašytą (tik su viena smulkmenėle- paskui sužinojau, kad vyrukas apart manęs turėjo dar vieną megriną, su kuria jau miegodavo). Tai tęsėsi kol aš sutikau savo dabartinį vyrą. Tada santykius nutraukiau. Na ir kas? Niekada neslėpiau nuo jo, kad tarp mūsų neko būti negali, tai buvo tiesiog laiko praleidimas...
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2007 11 23, 10:43)
Kažkaip net nejauku pasidarė- kažkada pati turėjau tokį draugą, situacija buvo labai panaši į aprašytą (tik su viena smulkmenėle- paskui sužinojau, kad vyrukas apart manęs turėjo dar vieną megriną, su kuria jau miegodavo). Tai tęsėsi kol aš sutikau savo dabartinį vyrą. Tada santykius nutraukiau. Na ir kas? Niekada neslėpiau nuo jo, kad tarp mūsų neko būti negali, tai buvo tiesiog laiko praleidimas...


Tai būtent, tos merginos net negalima kaltinti. Ji juk žaidė atviromis kortomis, tik vaikinukas ieškojo visokių paslėptų reikšmių jos veiksmuose.
Atsakyti
QUOTE(Tomukas1 @ 2007 11 23, 00:59)
Sveiki . noriu isgirsti Jusu nuomones, nes nelabai turiu su kuom pasikalbeti, o be to niekam is pazystamu nenoriu ir pasakotis. 

Tai va, klausyk idemiai, ka tau pasakysiu: busiu ziauri, bet turejau vienus tokius santykius, kur AS pati buvau tos mergaites vietoj. Elgiausi kaip ir tavoji, sakydavau, kad mano charakteris bjauriausias. net kartu apsigyvenom.. Tiesa, sekso as jam nedaviau (nebent prigerusi), nes jis man buvo visas koks ne koks, jis turejo masina, buta, superini darba, pinigu... Bet tuo metu sutikau savo dabartini drauga ir ta vaikina palikau tuo paciu momentu, kai supratau, kad nauji santykiai jei net neishdegs, tai bent jau zinosiu kokie vyrai man patinka ir zavi.
Anglishkai supranti? She is not just into you. Tiesiog tu ne jos skonio. Galite buti draugais, bet kadangi tu jai jauti daugiau nei draugyste, tai ir draugais likti negalite. Pamirshk ir nesisteng suprasti - tai labai moterishka. O is tikro, jos charakteris visai geras, tiesiog jkai patogu buti ziezula tavo atzhvilgiu. o nutraukti santykius nusprende, nes rado kita, o tu - atsarginis variantas, kuris nuves i restorana, kavine, nuvesh prie juros, nupirks batus, jei jos nauji santykiai nesigaus.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2007 11 23, 12:03)
Tai va, klausyk idemiai, ka tau pasakysiu: busiu ziauri, bet turejau vienus tokius santykius, kur AS pati buvau tos mergaites vietoj. Elgiausi kaip ir tavoji, sakydavau, kad mano charakteris bjauriausias. net kartu apsigyvenom.. Tiesa, sekso as jam nedaviau (nebent prigerusi), nes jis man buvo visas koks ne koks, jis turejo masina, buta, superini darba, pinigu... Bet tuo metu sutikau savo dabartini drauga ir ta vaikina palikau tuo paciu momentu, kai supratau, kad nauji santykiai jei net neishdegs, tai bent jau zinosiu kokie vyrai man patinka ir zavi.
Anglishkai supranti? She is not just into you. Tiesiog tu ne jos skonio. Galite buti draugais, bet kadangi tu jai jauti daugiau nei draugyste, tai ir draugais likti negalite. Pamirshk ir nesisteng suprasti - tai labai moterishka. O is tikro, jos charakteris visai geras, tiesiog jkai patogu buti ziezula tavo atzhvilgiu. o nutraukti santykius nusprende, nes rado kita, o tu - atsarginis variantas, kuris nuves i restorana, kavine, nuvesh prie juros, nupirks batus, jei jos nauji santykiai nesigaus.


Labai taikliai thumbup.gif Skaudu, bet, manau, kad issilaisvines is situ santykiu ir sutikes sava zmogu, jausies daug geriau... Vien issilaisvinimas turetu buti palengvejimas ir savivertes supratimo/kelimo pradzia drinks_cheers.gif Sekmes wink.gif Reik ziuret pirmyn umn.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marmaliade: 23 lapkričio 2007 - 11:18
Perskaičiau šią istoriją ir pagalvojau, kad jeigu autoriaus vardas būtų kitoks, o ir įvykę visa tai prieš keletą metų, tai apie mane rašo doh.gif
Nu iš tikro pasitaiko tokių atvejų. Aš išgyvenau nelaimingą meilę, jis nuolat buvo šalia ir mane guodė. Savo nelaimingų santykių net neketinau nutraukti, nes mylėjau, o ir to neslėpiau, o tas draugas buvo tiesiog patogus, kai reikėdavo, kad nuvežtų, atvežtų, kažką padarytų ar šiaip kartu sudalyvautų, ašaras nušluostytų, kai tas mylimas ragus įstumdavo ir palikdavo ant ledo. Mylėjo jis mane be proto, o aš tai visiškai abejinga jo atžvilgiu buvau. Kai baigėsi mano nelaiminga meilė, tai baisiai nesinorėjo būti vienai, tai susimečiau su tuo geruoju. Nu ir tas gerasis po labai jau trumpo laikotarpio tapo dar blogesniu už tą anksčiau mylėtą doh.gif
Žodžiu moralas toks: Gerai, kad išsiskyrėte, jeigu jos jausmai Tau neatsiskleidė iš karto tai nieko iš to ir nebus. Galima kažkiek laiko būti su žmogum dėl patogumo, iš gailesčio, iš neturėjimo ką veikti ar pan. Bet visa tai truks neilgai.
Be to gal Tau iš vis jos nereikia, o čia kažkos azartas siekti nepasiekiamo, kaip mano atveju buvo mirksiukas.gif .
Sutiksi dar savo puselę, o į neperspektyvius santykius su ta mergina nesivelk, nieko gero nebus. Ir mažiau save guosk tokiais pamąstymais kaip "Ka tai galetu reiksti?" Nieko gero iš to kaas aprašyta tai nereiškia mirksiukas.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Nugi sveikinu, galu galei sbridus is tokios neaiskios ir beviltiskos situacijos! Jusu santykiuose jokios rimtesnes ateities nezadejo buti. Tikrai per tuos metus spejai viska isbandyti, pasitikrinti, isitikinti, tad daugiau negalvok, ar gal kokio sanso nepraleidai, ar dar galejo viskas buti kitaip ir pan.
Kai rasi savo zmogu su abipusiais jausmais, pilnaverciais santykiais ir kuno malonumais, tai ankstesne meile su sypsena (ir gal dar uzuojauta sau mirksiukas.gif ) prisiminsi. Gal is vis meile nustosi vadinti?..
Aukstyn galva, ikvepk sviezio oro ir pirmyn i spalvinga gyvenima mirksiukas.gif
Sekmes thumbup.gif
Meiles wub.gif
Laimes 4u.gif
Atsakyti
Visu pirma as tai niekaip nesuprantu tokiu santykiu, kad buni 4metus, vazineji po keliones ir nemiegi g.gif ir dar vyra tai tenkina ax.gif Tai su kuo tu tada miegojai? su savim.... ?
O siaip tai jai buvai labai patogus ir naudingas, nes budavai salia kai jai taves reikejo, pavazinejo kelionese, tikriausiai ir nemazai dovanu gavo. Siaip dauguma moteru ir per metus isimyletu toki geza zmogu, nors ispradziu ir nepatiktu jis, priprastu prie jo ir pan.
Aisku, isiskyrusi ir pamaciusi kad kitas nebus geresni uz tave, ji nores sugryzti. Na bet pajausk savo verte ir suprask kad tau reikia ne tokios zmonos ir kad santuoka su tokia pasmerkta isirti.
Atsakyti