Įkraunama...
Įkraunama...

Kur Vilniuje perkate šviežią mėsą?

o jus niekad nebandet Norfoj "sviezios" mesos gaut?pries savaite uzsukau i norfa ir buvau pakraupus, versienos neturi, kalakutienos , triusienos irgi. nupirkau maziui gabaliuka jautienos ir tik parejus namo supratau kiek dienu jinai gulejo schmoll.gif
Atsakyti
Anksčiau pirkdavau turguje, bet jau kokius metus nebeperku, nes kainos didesnės nei parduotuvėj. Ir dar apsveria. Dažniausisi, tai Maximoj.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2005 03 21, 19:56)
Zemuosiuose paneriuose yra firmine Vilniaus MEsos parduotuve,ten pigiau ten visada perkam wink.gif

drinks_cheers.gif labai man patinka ta parduotuvė, kokybė super, o kainos dar superesnės thumbup.gif Tik kaip pastebėjau ten beveik tik kiauliena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuolyte @ 2006 05 04, 23:36)
drinks_cheers.gif labai man patinka ta parduotuvė, kokybė super, o kainos dar superesnės thumbup.gif  Tik kaip pastebėjau ten beveik tik kiauliena  ax.gif

O gal galima tiksliau, kokios tos įpatingos kainos? ax.gif O kaip tiksliai ta parduotuvė vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(maka @ 2005 03 15, 14:16)
Kadangi musu perkama mesa daugiausia vistiena, tai perku Cestoj (ten pigiau), nors ne itin man kokybe patinka mirksiukas.gif

Nusivyliau Cesta. Visada ten pirkdavau kiaulieną ir vištieną.
Kiaulienos turbūt daugiau niekada ten nebepirksiu. Šiandien kepiau šoninę, ir kažkokia tragedija, mėsa kieta ir smirdi. Viena pažįstama pasakojo, kad Cestoje prekiauja kuilių mėsa ir dabar galvoju, kad tai tiesa.
Taip džiaugiausi nusipirkusi gražią šoninę ir š... gavosi. verysad.gif
Atsakyti
Gal žinote į kurią vietą persikėlė Kalvarijų turgaus mėsos skyrius? Nes ta salė dabar uždaryta remontui.
Atsakyti
Mes tai paskutiniu metu viską tame tarpe ir mėsą perkam IKI - gal ir brangiau bet užtat visada šviežia ax.gif
Atsakyti
Ankščiau pirkdavau turguj, bet dabar tolokai važinėti, tai dažniausiai perku Maximoj, kartais Cestoj, tik ten mažesnis pasirinkimas.
Atsakyti
Kadangi pas mus mazi vaikuciai, tai mes stengiames pirkti mesa Ukmerges gatveje ukininku turgelyje.
Atsakyti
O as savo dukrai pats uzauginau triusiu assa.gif ir valgom pacia svieziausia mesyte thumbup.gif tiesa pasakius jau nespejam suvalgyti kiek ju dauginasi ir galetume pasidalinti. Dar reikes cia forume paieskoti geru triusienos receptuku.
Atsakyti
Oi, mane irgi sis klausimas pastaruoju metu labai labai domina.
Anksciau pirkdavau turguje, esanciame salia namu, bet ten mesa atveza is Lenkijos. Dar anksciau pirkdavau Norfoje, Maximoje. O dabar nei vienoje vietoje normalios mesytes nera verysad.gif Visada jauciasi kvapas, kad kazkur jinai mirkyta, kazkokie cheminiai kvapai. O labiausiai tai vista nuspirkus jauciasi tas kvapas. ARba nusiperki sena mesos gabala smirdanti doh.gif
Nori nenori lieka tik keliso iseitys: arba vegerare tapti, arba patiems pradeti ukininkauti, arba pabandyti patikimus ukinikus susirasti ir is ju pirkti, nes dabartine situacija maisto rinkoje siaubinga, nieko doro nebeparduoda, svarbu tik s.... ikisti, nesvarbu kame mirkyta ta mesa.
Parodoksas tas, kad jau tokia pacia ir zuvi sunipirkome IKI parduotuveje...

Tos, kas nores pasakyti, kad gal mums taip atrodo del tu kvapu - iskarto atsakau - tikrai neatrodo, nusimanome dar siame reikale 4u.gif

Nu va, pasiguodziau, bet lengviau nepasidare, nes valgyti tai reikia, ir mesytes norisi, tik normalios, o ne s...
Kur Vilniuje galima dar geros mesytes (kiaulienos, vistienos rasti)? ax.gif
Atsakyti
Nagi iskeliam tema thumbup.gif kur Vilniuje galima nusipirkti normalios jautienos, gal kas koki zmogu ukininka zinote? kad mesa butu mesiniu galviju, o ne pieniniu kaip parduotuvese? g.gif
Atsakyti