Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų rūbeliai

QUOTE(justina20 @ 2007 11 14, 17:42)
gal kas zino kaip kirpti medziagele tokiom uzuolaidom, kur virsuj nezinau kaip lietuviskai  teisiklingai vadinasi, nes siuti pati pasiuciau o va kaip medizaga iskirpti ? doh.gif turiu omeny tie pusiau ratai  4u.gif gerai butu i az mirksiukas.gif
user posted image


Jie kerpasi toku principu:
user posted image

Virsutinieji kampai priklauso nuo apatines (lenktosios) dalies ilgio. Jei tai darysi pirma karta, siulau nusipirkti kad ir pvz marles ar kokio kito pigaus audinio ir pasipraktikuoti. Kai pasieksi tai ko tau reikia, tiesiog perkelsi ant audinio mirksiukas.gif

Del pelmetu, as kazka panasaus irgi bandziau pasidaryti ax.gif Antram aukste pas mane visi kambariai yra palepiniai, norejosi klasikinio stiliaus uzuolaidu, tai kabinau plastikinius begelius ir ant ju dejau plastikine uzdanga. Ant jos klijavau taip vadinama "lipushke" (buna jos pirkti klijuojamos) ir prie jos prilipinau pasiuta pelmeta... ax.gif Rezultatas vat toks... (iskart pasakysiu, kad dienine dar reikia taisyti, nes sitas audinys negraziai atrodo parauktas... teks dali iskirpti)
user posted image
user posted image
user posted image
Deimantuk, man tavo uzuolaidos labai patinka thumbup.gif Ir nebutina kad kiekviena kloste butu savo vietoje-cia juk nama, ne kokia prezidentura drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 11 15, 12:42)
Jie kerpasi toku principu:
user posted image

Virsutinieji kampai priklauso nuo apatines (lenktosios) dalies ilgio. Jei tai darysi pirma karta, siulau nusipirkti kad ir pvz marles ar kokio kito pigaus audinio ir pasipraktikuoti. Kai pasieksi tai ko tau reikia, tiesiog perkelsi ant audinio  mirksiukas.gif

Del pelmetu, as kazka panasaus irgi bandziau pasidaryti  ax.gif Antram aukste pas mane visi kambariai yra palepiniai, norejosi klasikinio stiliaus uzuolaidu, tai kabinau plastikinius begelius ir ant ju dejau plastikine uzdanga. Ant jos klijavau taip vadinama "lipushke" (buna jos pirkti klijuojamos) ir prie jos prilipinau pasiuta pelmeta...  ax.gif Rezultatas vat toks... (iskart pasakysiu, kad dienine dar reikia taisyti, nes sitas audinys negraziai atrodo parauktas... teks dali iskirpti)
user posted image
user posted image
user posted image
Deimantuk, man tavo uzuolaidos labai patinka  thumbup.gif Ir nebutina kad kiekviena kloste butu savo vietoje-cia juk nama, ne kokia prezidentura  drinks_cheers.gif

Man jusu naktines uzuolaidos thumbup.gif ,ypac virsus kaip padarytas.Ir apskritai man jusu visos uzuolaidos ir romanetes thumbup.gif (maciau kitose temose).Turit gera skoni ir auksines rankas.
Atsakyti
gal ir nusišnekėsiu, bet tos žaliom gėlytėm užlaidos nėra sukarpomos blush2.gif Žodžiu, manau, kad paimti du stačiakampiai medžiagos gabalai ir vienas per kitą "supinti". Užlaidos ilgis priklauso nuo juostelės sutraukimo ir pasirinkto stačiakampio pločio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 15, 12:26)
gal ir nusišnekėsiu, bet tos žaliom gėlytėm užlaidos nėra sukarpomos  blush2.gif Žodžiu, manau, kad paimti du stačiakampiai medžiagos gabalai ir vienas per kitą "supinti". Užlaidos ilgis priklauso nuo juostelės sutraukimo ir pasirinkto stačiakampio pločio  ax.gif

schmoll.gif tikrai sukarpoma kaip zaneta papaise mirksiukas.gif pabandyk paprasta staciakampi taip paraukt mirksiukas.gif
Atsakyti
tai aš čia tik bandau mąstyt, tarkim jei nuotraukoj būtų ne vientisas medžiagos "gabalas", o padalintas į dvi dalis ir nuotraukos pavyzdžiu taip pat suraukiamas, tik permetant vieną per kitą, tai manyčiau, kad turėtų gautis biggrin.gif
user posted image
ar tikrai nesigautų? Ai, jei nea, tai nea - bandžiau ieškoti patogesnės priežiūros ( skalbimas, prosinimas) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaMO @ 2007 11 15, 13:07)
Man jusu naktines uzuolaidos thumbup.gif ,ypac virsus kaip padarytas.Ir apskritai man jusu visos uzuolaidos ir romanetes thumbup.gif (maciau kitose temose).Turit gera skoni ir auksines rankas.


blush2.gif Aciu labai 4u.gif
Nesu auksaranke, tiesiog megstu siuti ir darau tai tol kol pavyksta... ax.gif Bet silta zodi labai malonu girdeti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 15, 13:26)
gal ir nusišnekėsiu, bet tos žaliom gėlytėm užlaidos nėra sukarpomos  blush2.gif Žodžiu, manau, kad paimti du stačiakampiai medžiagos gabalai ir vienas per kitą "supinti". Užlaidos ilgis priklauso nuo juostelės sutraukimo ir pasirinkto stačiakampio pločio  ax.gif


sitoj nuotraukoj tai tikrai kirptos - paziurek matosi, kad jos pakabintos prakeitus viena dali su kita mirksiukas.gif
Asiq, kaip tu sakai galima ir staciakampi tiesiog stilizuotai tik uzkabinti kaip kitos nuotraukoj mirksiukas.gif Bet toks variantas mano nuomone labiau tinkamas kur naktine uzuolaida nera traukoma g.gif nes jei traukysi, tai tas stilizuotas grozis tures buti daznai taisomas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 15, 13:21)
tai aš čia tik bandau mąstyt, tarkim jei nuotraukoj būtų ne vientisas medžiagos "gabalas", o padalintas į dvi dalis ir nuotraukos pavyzdžiu taip pat suraukiamas, tik permetant vieną per kitą, tai manyčiau, kad turėtų gautis  biggrin.gif
user posted image
ar tikrai nesigautų? Ai, jei nea, tai nea - bandžiau ieškoti patogesnės priežiūros ( skalbimas, prosinimas)  biggrin.gif

siuo atveju galima ir is staciakampio padaryt.. ger to su zaliom gelytem ne... ten visi gabalai atskirai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 15, 14:21)
tai aš čia tik bandau mąstyt, tarkim jei nuotraukoj būtų ne vientisas medžiagos "gabalas", o padalintas į dvi dalis ir nuotraukos pavyzdžiu taip pat suraukiamas, tik permetant vieną per kitą, tai manyčiau, kad turėtų gautis  biggrin.gif
user posted image
ar tikrai nesigautų? Ai, jei nea, tai nea - bandžiau ieškoti patogesnės priežiūros ( skalbimas, prosinimas)  biggrin.gif


kaip man patinka toks namu stilius wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 15, 14:21)
tai aš čia tik bandau mąstyt, tarkim jei nuotraukoj būtų ne vientisas medžiagos "gabalas", o padalintas į dvi dalis ir nuotraukos pavyzdžiu taip pat suraukiamas, tik permetant vieną per kitą, tai manyčiau, kad turėtų gautis  biggrin.gif
user posted image
ar tikrai nesigautų? Ai, jei nea, tai nea - bandžiau ieškoti patogesnės priežiūros ( skalbimas, prosinimas)  biggrin.gif

niu va, pati virsu, kaip sioje foto tip top uzsisakiau senidien , pasiuvimas 80 lt plius medziaga ju, tai man medziaga pigi tokia gavosi, uz 1 metra 14 lt, tai man gavosi uz viska apie 160 lt 4u.gif nes pati neisdrysiu to padaryti, nors norejau.... geriau tegul profaj pasiuva... cia as turguje uzsisakiau mirksiukas.gif jai ka
Atsakyti
et, nea, tai nea. mirksiukas.gif
Vis dar galvą skauda dėl vasarnamio langų. Širdis linksta link tokių karnizų:
user posted image
kiti galimi variantai - neišsigąskit, čia į kaimo stiliaus namuką žiūriu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 15 lapkričio 2007 - 17:16
QUOTE(justina20 @ 2007 11 15, 16:34)
niu va, pati virsu, kaip sioje foto tip top uzsisakiau senidien , pasiuvimas 80 lt plius medziaga ju, tai man medziaga pigi tokia gavosi, uz 1 metra 14 lt, tai man gavosi uz viska apie 160 lt  4u.gif  nes pati neisdrysiu to padaryti, nors norejau.... geriau tegul profaj pasiuva... cia as turguje uzsisakiau  mirksiukas.gif jai ka

o kaip cia tos uzuolaidos virsus?ar ten per karnyza permesta ta uzuolaidos virsus,ar ten graziai traukiasi,kaip jums pasius>>>>?????
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2007 11 15, 18:01)
o kaip cia tos uzuolaidos virsus?ar ten per karnyza permesta ta uzuolaidos virsus,ar ten graziai traukiasi,kaip jums pasius>>>>?????

ne nepermesta kaip foto o padaryta vienas pusiau ratas - tas vadinamas valanas, ir salia kitas, o tarp ju kaip foto parodyta tokia grazi imitacija, ir sonuose tie sparnai iki palanges, manau supratote mane blush2.gif
Atsakyti