Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų rūbeliai

QUOTE(justina20 @ 2007 11 15, 21:31)
ne nepermesta kaip foto o padaryta vienas pusiau ratas - tas vadinamas valanas, ir salia kitas, o tarp ju kaip foto parodyta tokia grazi imitacija, ir sonuose tie sparnai iki palanges, manau supratote mane  blush2.gif

lauksim nuotraukyciu kai jau turesite,turetu grazu buti,bent nuotraukoj man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Tesiam pokalbius apie rubelius langams smile.gif

Praeita tema - LANGU RUBELIAI

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PUka: 23 lapkričio 2007 - 22:22
gal kas galite i AZ brukstelti uzuolaidu meistres Jolantos is Vilniaus telefona - pameciau blush2.gif

aciuks.gif
Atsakyti
gal kas žinote, kiek maždaug kainuoja mechanizmai romanetėms? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2007 11 26, 20:39)
gal kas žinote, kiek maždaug kainuoja mechanizmai romanetėms? 4u.gif

priklausomai nuo to kur pirksi mirksiukas.gif nuo 80 iki 250lt už metrą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 11 27, 09:24)
priklausomai nuo to kur pirksi  mirksiukas.gif  nuo 80 iki 250lt už metrą  cool.gif

O tai kur galima pigiausia nusipirkti romaneciu mechanizma? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2007 11 24, 01:28)
gal kas galite i AZ brukstelti uzuolaidu meistres Jolantos is Vilniaus telefona - pameciau  blush2.gif

aciuks.gif



Nezinau kas per meistre Jolanta, bet jei Supermamoj apie ja kalbama - reiskia patikima!
Labai noreciau kad ir man parasytume jos telefono numeriuka... verkiant reikia uzuolaidu unsure.gif
Aciu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murena @ 2007 11 27, 10:59)
Nezinau kas per meistre Jolanta, bet jei Supermamoj apie ja kalbama - reiskia patikima!
Labai noreciau kad ir man parasytume jos telefono numeriuka... verkiant reikia uzuolaidu  unsure.gif
Aciu labai smile.gif


Jolanta man siuvo uzuolaidas ir romanetes, as likau labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif
pazystama paprase telefono nr., o as niekur nerandu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
gal kas turit is Laurestos plisuotas XL zaliuzes? gamintojo puslapy tai labai graziai atrodo, kazi kaip gyvenime?
Atsakyti
gal kas bandet su nuotrauka ar ornamentu ant uzuolaidu pasipuost namucius man idomu butu kaip atrodo ivairiam interjere ir visi kiti atsiliepimai apie tai g.gif
Atsakyti
Ar kas turite roletus su spyruoliniu valdymu? Ar tai patogu?

citata is ardenos puslapio.
"valdymas gali būti spyruoklinis arba grandinėlės pagalba. Dauguma pirkėjų pirmenybę teikia paprastesniam valdymui t.y. valdymas grandinėle"
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2007 11 28, 13:29)
Ar kas turite roletus su  spyruoliniu valdymu? Ar tai patogu?

citata is ardenos puslapio.
"valdymas gali būti spyruoklinis arba grandinėlės pagalba. Dauguma pirkėjų pirmenybę teikia paprastesniam valdymui t.y. valdymas grandinėle"



Patogiau valdyti su grandinele, bet ir su spyruokle valdymos nera sudetingas. Reikia tiesiog priprasti.
Atsakyti