Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos,roletai,romanetės ir kt langų rūbeliai

QUOTE(kanda @ 2007 11 29, 15:00)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Zaneta75  thumbup.gif  thumbup.gif

tu cia pati taip? man labiausiai tiktu tavasis vonios variantas, nes dieniniu uzuolaidu kaip ir nereikia. ten sunaus kambarys, antras aukstas tai nieko is gatves nesimato, vakare norisi pridengt.
nu labai grazu. gal siuvi ir kitiems? 4u.gif


ax.gif Aciu 4u.gif
Taip siuvu sau tik pati, siuvu ir pagal uzsakymus, tiksliau '-au' (butuoju laiku, nes dabar neturiu tam jegu ir laiko nestuke.gif
Atsakyti
Na vonioj nezinau g.gif
man tai taip idomu uzuolaidos.... juk dregme ir t.t. ir erdve suvalgo???
maciau cia vieni kaimynai tai tokiais ornamentais apsiklijavo ... tai super atrodo ir manau praktiska labai....
Atsakyti
Zaneta75, gal ir ne visai mano skonio tavo namučiai, bet aš jais sužavėta wub.gif , nerealiai jaukūs. thumbup.gif 4u.gif
[q5 uote=super baby,2007 11 29, 15:19]
maciau cia vieni kaimynai tai tokiais ornamentais apsiklijavo ... tai super atrodo ir manau praktiska labai....
[/quote]

O šviesos nesumažėjo? g.gif
Kai turi gerą vaizdą pro langą, kad ir vonios, jo tikrai nesinori slėpti nei po lipdukais,nei po matiniais stiklais. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caca*: 29 lapkričio 2007 - 15:01
QUOTE(super baby @ 2007 11 29, 15:19)
Na vonioj nezinau  g.gif
man tai taip idomu uzuolaidos.... juk dregme ir t.t. ir erdve suvalgo???



as turejau uzuolaidas vonioj ir jokios dregmes jos nebijojo.
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2007 11 29, 16:01)


O šviesos nesumažėjo? g.gif
Kai turi gerą vaizdą pro langą, kad ir vonios, jo tikrai nesinori slėpti nei po lipdukais,nei po matiniais stiklais.  bigsmile.gif


ne matai ten ta plevele tokia kad praleidzia sviesa geriau nei kai tiulis kartais
ir tokie smulkus ornamentai kad is vidaus matai visa vaizda nes neuzklijuotos vietos daugiau nei uzklijuotos o kaimynas jau... schmoll.gif nieko nemato blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 11 29, 15:12)
ax.gif Aciu  4u.gif
Taip siuvu sau tik pati, siuvu ir pagal uzsakymus, tiksliau '-au' (butuoju laiku, nes dabar neturiu tam jegu ir laiko  nestuke.gif

Na jus auksines rankas turit thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Norejau paklausti del uzuolaidu su ziedais.Kas kiek cm kalat ziedus(nuo ziedo centro iki kito ziedo centro)ir uz kokia mazdauk kaina perkat paklijavimo juosta,nes kai norejau nusipirkti,tai man pasake kad ju yra ivairiu ir skiriasi ju kokybe ir kaina.Tai i ka reikia atkreipti demesi,kad butu gera juosta ir kad graziai uzuolaida atrodytu(cia darysiu dienine uzuolaida).
Atsakyti
QUOTE(kanda @ 2007 11 29, 16:08)
as turejau uzuolaidas vonioj ir jokios dregmes jos nebijojo.


na pas mane kai vaikai eina i vonia tai po to viskas slapia buna jei net duso uzuolaida pradejus pelyt buvo.... tai galvoju... g.gif o kaip su medziaga tada....
Atsakyti
QUOTE(super baby @ 2007 11 29, 16:23)
na pas mane kai vaikai eina i vonia tai po to viskas slapia buna jei net duso uzuolaida pradejus pelyt buvo.... tai galvoju...  g.gif  o kaip su medziaga tada....


madziaga ten paprasta buvo, bet kabejo jos toleliau nuo vonios, prie sedimojo aksesuaro (suprask apie ka cia as)biggrin.gif tad gal delto bedos ir neturejau. o gal ventiliacija gera buvo, nzn g.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGELL @ 2007 11 29, 12:56)
Vat butent,kad Mijola as labai nusivyliau,uzejus ten jokios pagalbos nesulaukiau,tai gretimoje uzuolaidu parduotuveleje uzsisakiau uzuolaidas(romanetes) ir  esu patenkinta,nieko imantraus,bet man patinka  blush2.gif .Kabo dar tik vienam kambary,kadangi pas mus remontai(juda vezlio greiciu  doh.gif ).
Parodyciau,ale foto jos ne taip efektingai atrodo,o ir spalvos ne tos  unsure.gif  ax.gif

ir kiek ten romanetes kainuoja?na be medziagos, nes suprantu kad medziagos kaina skiriasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 11 29, 14:42)
ir kiek ten romanetes kainuoja?na be medziagos, nes suprantu kad medziagos kaina skiriasi rolleyes.gif


Na papasakosiu placiau: as siuvausi 4 romanetes,aplink langa organza(cia 4 langams) ir svetainej klasikine uzuolaida(dienine+naktine+virsuj juosta prilipdoma prie beginio karnizo) rolleyes.gif

Bet pas mane langiukai mazuciukai.

Sumokejau: uz romaneciu mechanizmus 630lt + 200Lt darbas

Uz viska mokejau 3335 lt ax.gif
Atsakyti
PASIKARTOSIU ax.gif :
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2007 11 24, 01:28)
gal kas galite i AZ brukstelti uzuolaidu meistres Jolantos is Vilniaus telefona - pameciau  blush2.gif

aciuks.gif

Atsakyti
QUOTE(ANGELL @ 2007 11 29, 18:16)
Na papasakosiu placiau: as siuvausi 4 romanetes,aplink langa organza(cia 4 langams) ir svetainej klasikine uzuolaida(dienine+naktine+virsuj juosta prilipdoma prie beginio karnizo) rolleyes.gif

Bet pas mane langiukai mazuciukai.

Sumokejau: uz romaneciu mechanizmus 630lt + 200Lt darbas

Uz viska mokejau 3335 lt  ax.gif

tai taip iseina kad viena romanete apie 200lt be medziagos rolleyes.gif niu tai dabar dar pasakyk kurioj cia vietoj ir busiu laaaaabai dekinga biggrin.gif
Atsakyti