Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(sandrul @ 2007 11 25, 09:51)
hm, jei as tiek visko ant savo eglutes prikabinciau, tai jauciu sakos neatlaikytu  ax.gif nors gal reikes ir man ka nors panasaus sumastyti, nes jau kokius 3 metus is eiles vis su tais paciais zaisliukais puosiu... uch, kazko naujo reikia  g.gif

Tai čia ne tik žaisliukai. Čia ir visokios šakos, ir girliandos... Jos lengvesnės, tad eglutės šakos atlaiko mirksiukas.gif Man irgi naujovių užsinorėjo, tai ir galvoju ką čia nuveikus. Gal matėt kur minkštų eglutės žaisliukų? Briedžių, angelų, meškių? ax.gif
Atsakyti
pernai pirkau Senukuose tokią kaip maišo medžiagos juostelę auksu apipurkštą,dariau kaspinėliusir prie jų pritvirtinau po kankoriežį.Kaspinėlį dar galima karoliukais-girlianda papuošti.Na labai šiltai atrodė thumbup.gif ir dar graikiškus apipurkštus riešutus raudona juostele perrišinėjau ir rišau ant eglės šakelių .Iš senų laikų turime dar orginalius kelis žaisliukus,kuriuos labai mylime ,o burbulų beveik nekabiname
Papildyta:
Dar norėjau paklausti..kokius klijus pirkti viskoiems tokiems darbeliams ? Vainiko nesu pati dariusi , o šiemet taaip noriuuu ax.gif
Atsakyti
O kur galima įsigyti auksinių, sidabrinių ar kaip sniegas purškiamų tokių kaip dažų? Žinau, kad būna, bet kur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 25, 12:22)
Tai čia ne tik žaisliukai. Čia ir visokios šakos, ir girliandos... Jos lengvesnės, tad eglutės šakos atlaiko  mirksiukas.gif Man irgi naujovių užsinorėjo, tai ir galvoju ką čia nuveikus. Gal matėt kur minkštų eglutės žaisliukų? Briedžių, angelų, meškių?  ax.gif

tuos zaisliukus galima paciai pasisiuti, kazkur net schemuciu turiu visokiausiu, o galetu butu pirkti tose didziosiose parduotuvese smile.gif
Papildyta:
Einareja, siaip galima naudoti ir lipala tokiems darbeliams, nes pati kai vainika dariau ji ir naudojau, taciau galima padaryti ir tokiu vainiku, kad nereiketu lipalo (ta prasme apskritai kliju nereiketu)
Atsakyti
QUOTE(mikepukuotukass @ 2007 11 24, 23:33)
O kur jūs cinamono lazdelių randat pirkti? g.gif  kažkaip nemačiau aš jų schmoll.gif  dar anyžiaus vaisiai džiovinti labai gražiai atrodo, bet vėlgi nemačiau jų šviežių unsure.gif  O apelsinai ant radiatoriaus ilgokai džiuvo pas mane rolleyes.gif  Dar nesugalvojau, ką su jais darysiu, tai kol kas sudėjau į lėkštę su konkorėžiais ant palangės smile.gif

Ir Klaipėdos JYSKe jų yra, yra dar džiovintų citrinų griežinėlių ir net medžių gabalėlių.

O klijai yra specialūs tokiems darbams, floristiniai karšti, permatomi. thumbup.gif
Atsakyti
o gal jus zinote kur internete butu galima rasti karpiniam trafaretu su angeliukais, zvaigzdem ar pan? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 25, 11:29)
O kur galima įsigyti auksinių, sidabrinių ar kaip sniegas purškiamų tokių kaip dažų? Žinau, kad būna, bet kur?  g.gif

Kiekvienais metais būna Akropolyje, Senukuose, JYSKe tikrai rasti turėtum

Preitais metais siuvau kojines ir išsiuvinėjau vardus, visai mūsų šeimai, o šiais dar vieną reiks pasiūti thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Na mane irgi šio skyrelio dėka pagavo Kalėdų laukimo vajus smile.gif Vakar prikau eglutei žaisliukų smile.gif Pirkau angelų (minkštų lėlių), auksinių ale šiaudinių žvaigždžių, auksinių ale šiaudinių burbulų ir mažų pliušinių meškiukų. Eglutė nuspręsta - bus vaikšika smile.gif Bet...jaučiu kažkokio akcento trūksta g.gif, spalvos. Reikia vyno raudonumo bumbulų, o jų reikiamo dydžio nebuvo sad.gif Teks ieškoti, nors tam laiko su maže nelabai turiu sad.gif Buvau sumąsčiusi, kad palanges prie valgomojo stalo apdėliosi įvairaus dydžio raudonomis žvakėmis, bet...kai kas jau normaliai pasikieka palanges doh.gif ir tokiu būdu koreguoja papuošimus smile.gif Tikiuosi, kad eglutės viršūnė nebus mano metinukė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 11 25, 12:09)
Kiekvienais metais būna Akropolyje, Senukuose, JYSKe tikrai rasti turėtum

Preitais metais siuvau kojines ir išsiuvinėjau vardus, visai mūsų šeimai, o šiais dar vieną reiks pasiūti thumbup.gif
user posted image

Kokios gražios wub.gif O kojines nuo nulio, iš medžiagos siuvai? Ar tik išsiuvinėjai? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(light blue @ 2007 11 25, 15:01)
Na mane irgi šio skyrelio dėka pagavo Kalėdų laukimo vajus smile.gif Vakar prikau eglutei žaisliukų smile.gif Pirkau angelų (minkštų lėlių), auksinių ale šiaudinių žvaigždžių, auksinių ale šiaudinių burbulų ir mažų pliušinių meškiukų. Eglutė nuspręsta - bus vaikšika smile.gif Bet...jaučiu kažkokio akcento trūksta g.gif, spalvos. Reikia vyno raudonumo bumbulų, o jų reikiamo dydžio nebuvo sad.gif Teks ieškoti, nors tam laiko su maže nelabai turiu sad.gif Buvau sumąsčiusi, kad palanges prie valgomojo stalo apdėliosi įvairaus dydžio raudonomis žvakėmis, bet...kai kas jau normaliai pasikieka palanges doh.gif ir tokiu būdu koreguoja papuošimus smile.gif Tikiuosi, kad eglutės viršūnė nebus mano metinukė  lotuliukas.gif

Gal gali išduot kur medžiaginius angeliukus ir meškučius pirkai? Aš keletą angelų nusipirkau ermitaže... Kitur man nepatinka arba forma, arba dydis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 25, 16:17)
Gal gali išduot kur medžiaginius angeliukus ir meškučius pirkai? Aš keletą angelų nusipirkau ermitaže... Kitur man nepatinka arba forma, arba dydis.  4u.gif

Mačiau, kad klausei dėl mikštų angelų, bet neatsakiau, nes aš Kaune. Pirkau Senamiestyje vienoje floristiks parduotuvytėje. Jie tokie ir pastatyti gali ir pakabinti. Senamiestyje anais metais ir kitokių buvo, tokių su kojytėmis, kaip lėlytės, vieną turiu, bet kažkaip tie labiau patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 11 25, 15:29)
Mačiau, kad klausei dėl mikštų angelų, bet neatsakiau, nes aš Kaune. Pirkau Senamiestyje vienoje floristiks parduotuvytėje. Jie tokie ir pastatyti gali ir pakabinti. Senamiestyje anais metais ir kitokių buvo, tokių su kojytėmis, kaip lėlytės, vieną turiu, bet kažkaip tie labiau patiko smile.gif

Gal ir Vilniuj kokioj floristikos parduotuvėj rasiu... rolleyes.gif Taip užsimaniau, kad nesvarbu kaip, bet privalau kažkur gaut angelų ir briedžių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 25, 12:29)
O kur galima įsigyti auksinių, sidabrinių ar kaip sniegas purškiamų tokių kaip dažų? Žinau, kad būna, bet kur?  g.gif

Pernai pirkau senukuose,šiaip sau man jie buvo. Mokėjau apie 12 lt.,bet kažkaip ilgai neišsivėdino tas spec.kvapas.Tokius"naminius"žaisliukus reikia truputį anksčiau daryti g.gif Šiemet gal geresni papuls.
O klijų karštų jau susiveikiau,tik , kad niekada nesu dirbusi su jais,tikiuosi pavyks
Atsakyti