Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

QUOTE(einareja @ 2007 11 25, 16:45)
Pernai pirkau senukuose,šiaip sau man jie buvo. Mokėjau apie 12 lt.,bet kažkaip ilgai neišsivėdino tas spec.kvapas.Tokius"naminius"žaisliukus reikia truputį anksčiau daryti  g.gif  Šiemet gal geresni papuls.
O klijų karštų jau susiveikiau,tik , kad niekada nesu dirbusi su jais,tikiuosi pavyks

Ačiū už patarimus. O anksčiau tai kiek? keletas dienų ar savaičių? g.gif
Atsakyti
-=migle=- koines siuvau pati ir dar pirmą kartą, tai su pirma vargau, o paskui lengviau sekėsi ax.gif
Atsakyti
labas, nežinau ar kas jau rašė, jei pasikartosiu, nepykit. cinamono lazdelės parduodamos taip apdirbtos, kad neskleistų aromato kol jų nesumali arba nepakaitini. taigi, tam, kad cinamono lazdelės kvepėtų cinamonu, jas reikia pakaitinti tuščioj keptuvėj (kaip saulėgražas)

gražiai čia plepat, man oficialiai leista pradėti švęsti nuo 12.01 taip, kad aš čia nelegaliai lotuliukas.gif
kai ateis laikas, tikuosi susitikti dažniau 4u.gif
Atsakyti
jungiuos pas jus i ta karstlige ax.gif

Pauksciukas,labai fainos kojines,tikrai super ideja,ypac kai laiptai namie yra thumbup.gif

QUOTE(asita @ 2007 11 25, 22:20)
gražiai čia plepat, man oficialiai leista pradėti švęsti nuo 12.01 taip, kad aš čia nelegaliai lotuliukas.gif
kai ateis laikas, tikuosi susitikti dažniau 4u.gif


o ko taip oficialiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2007 11 25, 23:27)
jungiuos pas jus i ta karstlige  ax.gif

Pauksciukas,labai fainos kojines,tikrai super ideja,ypac kai laiptai namie yra  thumbup.gif
o ko taip oficialiai  g.gif



kadangi gyvenu ne viena, tai jei vadovaučiausi savo valia, pradėčiau švęsti lapkričio viduryje, gal ir anksčiau ax.gif , tai susitarėm, kad gruodžio pirma - tinka ir man, ir jam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asita: 25 lapkričio 2007 - 22:54
QUOTE(asita @ 2007 11 25, 22:50)
kadangi gyvenu ne viena, tai jei vadovaučiausi savo valia, pradėčiau švęsti lapkričio viduryje, gal ir anksčiau ax.gif , tai susitarėm, kad gruodžio pirma - tinka ir man, ir jam smile.gif


tai bent kompromisiski tongue.gif
Pas mus skaitos oficialiai gruodzio 2.Nes prasideda pirmasis adventas.tai jau pries tai turim buti susipuose ir pasiruose.Kadangi mes nevokiski,tai kada mes svesim tada bus gerai.Siemet kaip isprotejus susirgau kaledu liga,nes yra upas del dukrytes puosti namus.Jei jos nebutu tai taip nekarsciuociau blush2.gif
Atsakyti
siems metams nupirkau daug siaudinuku zaisliuku,nes mano padauza viska kitaip sulauzytu...bet ieskau kokiu ideju kaip langus papuost ir siaip visa buta,noris paciai daug ka pasidaryt.Ner sitiek lesu viska susipirkt.
Atsakyti
hm, as tai vis ieskau internete kokiu trafaretu su angeliukais is popieriaus issikarpyt, taciau kol kas radau tik pora snaigiu ir tai ne kokios... hm, snaige, manyciau, kad taip butu grazu ir pigu papuosti langus smile.gif nors kai buna tas purskiamas sniegas ir dar trafaretai, jei reikia, tai uj... kol langus po svenciu nuvalau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 11 25, 21:41)
-=migle=- koines siuvau pati ir dar pirmą kartą, tai su pirma vargau, o paskui lengviau sekėsi ax.gif

Oho... bigsmile.gif Tada tai tikrai nuostabios good.gif thumbup.gif Šitiek darbo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrul @ 2007 11 25, 22:51)
hm, as tai vis ieskau internete kokiu trafaretu su angeliukais is popieriaus issikarpyt, taciau kol kas radau tik pora snaigiu ir tai ne kokios... hm, snaige, manyciau, kad taip butu grazu ir pigu papuosti langus smile.gif nors kai buna tas purskiamas sniegas ir dar trafaretai, jei reikia, tai uj... kol langus po svenciu nuvalau...  schmoll.gif

mes vienais metaias buvom langus papauose su trafaretu pagalba ispurskem spalvotai langus....grazu buvo be galo,bet..............kai reikejo tuos langus po svenciu nuvalyti karsta.gif
Vakar pasistaciau prieskambaryje Kaledu seni ir padejau dovanu dezuciu...kol kas tuscios.....kol kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2007 11 25, 22:27)
Pauksciukas,labai fainos kojines,tikrai super ideja,ypac kai laiptai namie yra  thumbup.gif


QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 26, 07:06)
Oho...  bigsmile.gif Tada tai tikrai nuostabios  good.gif  thumbup.gif Šitiek darbo...  4u.gif

Ačiū ačiū, tikrai daug darbo ir širdies įdėjau blush2.gif

Aš namus gruodžio vidurį puošiu, nes turiu vyrą bumbeklį, tai neleis anksčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš purškiamus auksinius dažus (yra visokių spalvų) pirkau x-club parduotuvėj (Konstitucijos pr. 12). Tokių pat yra pirkt ir senukuose. Kaina ~15lt už 400 ml flakoną.

O purkšt su jais reikia tik gerai vėdinamoj patalpoj, jokiais būdais ne kambary. Aš balkone purškiau smile.gif Ant flakono parašyta, kad džiūsta greit, t.y. kai purški, dažai nenubėga. O šiaip balkone reiktų nudažytus darbelius palikt dar kokiom 4 valandom ir tada jau tikrai nebėr kvapo. Pati išbandžiau smile.gif Netgi lijo ant mano darbelių, bet nieko neatsitiko jiem. Ir man atrodo, kad tokie geriau nei maximiniai tie už 7 lt..ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SeSe: 26 lapkričio 2007 - 10:15