Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošit namus Kalėdoms?

ir as dziaugiuosi, kad maniskis nepyksta, nieko nesako na nesikisa i sita reikaliuka jei paprasau kokios pagalbos padeda arba jei nusugalvoju kaip padaryt paklausiu tai pasiulymu duoda va pernai padejo kaledini vainika padryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2007 11 26, 13:19)
Mansikis bamba tik del to,kad sako poto nusibos tie papuosimai kol kaledos ateis  lotuliukas.gif Tipo jam per anksti.Nors as jau dabar pradejau ir nesiruosiu klausyt. ax.gif
KAi paskaiciau,iskart tokia mintis kilo pries akis,prisigaudai peliuku ir sukabini ant uodegyciu  doh.gif  lotuliukas.gif sakes man jau galvoj mintys prastos,reik eit prasivedint biggrin.gif

Nupirkau siandien kaspineliu raudonu,sakes kokie jie brangus  blink.gif bandysiu aprist geliu vazonus kaip nors.Noriu dar savo kaledine gele pasipust,nes ji man kaip akcentas ant palanges.Pas mane siais metais dominuoja raudonos,auksines ir oranzines spalvos  rolleyes.gif

as tai pirksiu tas kaledines geles,turiu raudonu vazonu,ne raudoni o tokie geros spalvos bordo,ant lango statysiu,tia noriu 3 tu geliu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Invincible @ 2007 11 26, 13:08)
Galiu pasiulyti tik schemute kaip is karoliuku suverti (Biseris)
user posted image

nieko nesupratau,bandziau skaiciuoti karoliukus,bet jei raso vienoje puseje 7 tai 7 o kodel is kitos puses raso kita skaiciu g.gif
Atsakyti
Mielosios auksarankės, gal kas galėtumėte pametėti idėjų kaip papuošti židinį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimse @ 2007 11 26, 15:05)
Mielosios auksarankės, gal kas galėtumėte pametėti idėjų kaip papuošti židinį  ax.gif

maciau Senukuose nuostabiu angeliuku skirtu ant zidinio wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mano vaikai jau spalio pabaigoj norejo namus puosti doh.gif Siaip ne taip ikalbejau sulaukti gruodzio, tai jau suseke kad sestaieni reiks imtis darbo biggrin.gif
O MB niekad nesipriesino namu puosybai ir nekritikavo, atidave si reikala i moteriskiu rankas - kas jam ir belieka tarp moteriskiu gyvenant hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 11 26, 15:20)
Mano vaikai jau spalio pabaigoj norejo namus puosti  doh.gif  Siaip ne taip ikalbejau sulaukti gruodzio, tai jau suseke kad sestaieni reiks imtis darbo  biggrin.gif
O MB niekad nesipriesino namu puosybai ir nekritikavo, atidave si reikala i moteriskiu rankas - kas jam ir belieka tarp moteriskiu gyvenant  hihihi.gif

tai gal sausi jau vyras nebus vienas pagerbtas tarp moteru blush2.gif
Atsakyti
nieko nesupratau,bandziau skaiciuoti karoliukus,bet jei raso vienoje puseje 7 tai 7 o kodel is kitos puses raso kita skaiciu g.gif
[/quote]
Tas peliukas bus pilnaviduris, cia aiskiau matosi, todel ir raso po kelis skaicius, nes karoliukai ir dvieju pusiu, t.y. peliukas turi ir pilva ir nugarele
user posted image
o jei neaisku kap verti, nueik i rankdarbiu skyriu, i tema Karoliuku verimas (Biseris) 4u.gif Ten patars kaip verti, nes as susiradau schemutes, karoliukus susipirkau, bet dar neveriau, bet taip pat suversiu visiems seimos nariams po viena peliuka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 26 lapkričio 2007 - 16:30
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 26, 17:22)
tai gal sausi jau vyras nebus vienas pagerbtas tarp moteru blush2.gif


Oj nezinom kas cia bus, laikom siurpriza ax.gif Kol kas panashu kad banginio vaikas: jau kai pasivarto tai nors stauk doh.gif

Vat cia mano pirmoji Kaledine dekoracija prie lauko duru ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 11 26, 17:51)
Oj nezinom kas cia bus, laikom siurpriza  ax.gif Kol kas panashu kad banginio vaikas: jau kai pasivarto tai nors stauk  doh.gif

Vat cia mano pirmoji Kaledine dekoracija prie lauko duru  ax.gif
user posted image

wow, kokia kompozicija wub.gif Šaunuolė. Aš kiekvienais metais, netgi vasara kuriu įvairias kompozicijas iš gatvės pusės, tik aišku temos priklauso nuo metų laiko. Šiais metais irgi papuošiu thumbup.gif Labai graži kompocija tavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia, virtualus snaiguciu karpymas bigsmile.gif Tik nezinau ar reik registruotis g.gif Ir siaip, panarsykit, nes daug geru ideju yra mirksiukas.gif
http://snowflake.bhg.com/
Atsakyti
uj, saunus tas puslapiukas smile.gif trumpam uzejau, tai pastebejau, kad ideju turesiu ne tik, kai puosiu namus Kaledom, bet dar kai ir savo kambari kada nors irenginesiu smile.gif
Atsakyti
http://www.made-in-c...M0604097KS-.jpg

labai noreciau tokiu poros elniuku is gatves puses ir papuost juos lemputem wub.gif
Atsakyti