Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko planavimas ir alkoholis

Esu čia visai nauja ir turiu pripažinti, kad miela skaityti jūsų mintis.
leiskite ir man pasidalyti savo bėdele. Net nežinau į kokią forumo temą kreiptis, nes tinka kokios trys.
Mes su vyru mažiaus dar kaip ir neplanavome. Kadangi neplanavome, tai jo ir nėra, tačiau po kelių audringų baliukų ir smileysex.gif ( blush2.gif ), širdis sako, kad ko gero vienas iš tų vakarų buvo lemtingas , nes ir mmm užtruko (tik patepliojo 3 dienas ir viskas), ir krutinę skauda nežmoniškai. Paskaičiavau, kad kažkur turėtų buti praėjusios 7-8 d po musų...Na.. blush2.gif , tad jei jau taip atsitiko, kad pastojau, gal dar nieko nenutiks? Net nežinau ką daryti, jei tas faktas pasitvirtins verysad.gif Gal kas patartų ką daryti? Išvalymo tikrai nesinori daryti, bet ir apsigimimų bijau kaip kažin ko verysad.gif
P.S.O dar ir vyras vaistus vartojo!!! sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Samedream @ 2007 12 17, 03:54)
Esu čia visai nauja ir turiu pripažinti, kad miela skaityti jūsų mintis.
leiskite ir man pasidalyti savo bėdele. Net nežinau į kokią forumo temą kreiptis, nes tinka kokios trys.
Mes su vyru mažiaus dar kaip ir neplanavome. Kadangi neplanavome, tai jo ir nėra, tačiau po kelių audringų baliukų ir smileysex.gif ( blush2.gif ), širdis sako, kad ko gero vienas iš tų vakarų buvo lemtingas , nes ir mmm užtruko (tik patepliojo 3 dienas ir viskas), ir krutinę skauda nežmoniškai. Paskaičiavau, kad kažkur turėtų buti praėjusios 7-8 d po musų...Na.. blush2.gif , tad jei jau taip atsitiko, kad pastojau, gal dar nieko nenutiks? Net nežinau ką daryti, jei tas faktas pasitvirtins verysad.gif Gal kas patartų ką daryti? Išvalymo tikrai nesinori daryti, bet ir apsigimimų bijau kaip kažin ko verysad.gif
P.S.O dar ir vyras vaistus vartojo!!! sad.gif



labas rytas 4u.gif sveikinu smile.gif Tu nusiramink geriau ir negalvok nieko blogo, galvok, kad viskas bus gerai. Nemanau, kad cia kazkas gali nutikti, juk dauguma pastoja po baliuku, kai alkoholis daugiau atpalaiduoja ir greiciau tas leliukas ateina, kai esi atsipalaidaves ir patenkintas tongue.gif
Apie jokius isvalymus net negalvok..sekmes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2007 12 17, 09:55)
labas rytas 4u.gif  sveikinu smile.gif  Tu nusiramink geriau ir negalvok nieko blogo, galvok, kad viskas bus gerai. Nemanau, kad cia kazkas gali nutikti, juk dauguma pastoja po baliuku, kai alkoholis daugiau atpalaiduoja ir greiciau tas leliukas ateina, kai esi atsipalaidaves ir patenkintas tongue.gif
Apie jokius isvalymus net negalvok..sekmes wub.gif


Dėkui, Lexusia, nuraminai. Palauksiu kelias dienas ir pasidarysiu testą. Gal aš čia visai be reikalo verkšlenu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Samedream @ 2007 12 17, 09:15)
Dėkui, Lexusia, nuraminai. Palauksiu kelias dienas ir pasidarysiu testą. Gal aš čia visai be reikalo verkšlenu? ax.gif



Tai jau man rodos ir dabar gali pasidaryti testuka, as tai neislaukciau - kokius 5 sugadinciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samedream @ 2007 12 17, 03:54)
Gal kas patartų ką daryti? Išvalymo tikrai nesinori daryti, bet ir apsigimimų bijau kaip kažin ko verysad.gif
P.S.O dar ir vyras vaistus vartojo!!! sad.gif

Aišku nesidaryk išvalymo! Po baliukų daug kas pastoja ir laimingai pagimdo sveikus vaikučius. Kai kurioms net ir labai planuojant, ruošiantis ir sveikai gyvenant visokių nelaimių nutinka. Niekada negali nieko žinoti, bet visada reikia tikėti, kad viskas bus ok 4u.gif Sėkmės Tau ir parašyk koks testuko rezultats ax.gif
Atsakyti
Pries mmm ir teplioja ir krutine skauda,taigi visai neatrodo kad pastojai,praejo tik savaitele,dar neturetum jausti nestumo pozymiu,taigi nusiramink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2007 12 19, 15:18)
Pries mmm ir teplioja ir krutine skauda,taigi visai neatrodo kad pastojai,praejo tik savaitele,dar neturetum jausti nestumo pozymiu,taigi nusiramink  mirksiukas.gif

bigsmile.gif Tu teisi buvai. Po mano zinutes kita diena ir prasidejo normalios mmm. Supanikavau, nes pas mane jos visada kaip laikrodis ir be jokiu tepliojimu.
Kita karta busiu atsargesne blush2.gif Aciū visoms!!
Atsakyti
Ir man ka tim mmm prasidejo, o jau maniau, kad galejo uzkibti po baliuko. Velavo truputi...
Bet istikruju ar alkoholio zala tokia baisi, juk nevartoju kiekviena diena. Po nauju nusprendem abu negerti nei trupucio. Vitaminu jau geriam. Bet krepsini ziurim su draugais, vienas kitas bokalas alaus gal nepakens... 4u.gif
Atsakyti
Na ***** merginos, man jusu klausantis ir negera darosi, toks jausmas, kad pasaulyje vien apsigime vaikai, kuriu mamos per nestuma isgere taure vyno ar pries nestuma dalyvavo audringame vakarelyje. doh.gif doh.gif doh.gif
Vienos moterys per nestuma uzmusk nori agurkeliu, kitos ledu, o kitos nezmoniskai nori alaus....o jus isivaizduojat kas buna kaip nesciai moteriai to neduoda? tad net pats gydytojas leidzia ta po puse stiklines alaus isgert.
Zinoma reik viska apribodi, stengtis gyventi kuo sveikiau....bet...gyvenime nezinosi kas, kaip ir kodel vyksta...pas ta pjoke gali gimti sveikas sveikas vaikas, o pas ta moteri, kuri nieko nedare nei ruke, nei gere gimsta ligu maiselis...
Tad manau svarbiausia mergaites yra gyventi protingai, dziaugtis gyvenimu, buti laimingai....ir tada viskas vyks kaip turi but!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Deissy @ 2007 12 20, 14:20)
Na ***** merginos, man jusu klausantis ir negera darosi, toks jausmas, kad pasaulyje vien apsigime vaikai, kuriu mamos per nestuma isgere taure vyno ar pries nestuma dalyvavo audringame vakarelyje.  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Vienos moterys per nestuma uzmusk nori agurkeliu, kitos ledu, o kitos nezmoniskai nori alaus....o jus isivaizduojat kas buna kaip nesciai moteriai to neduoda? tad net pats gydytojas leidzia ta po puse stiklines alaus isgert.
Zinoma reik viska apribodi, stengtis gyventi kuo sveikiau....bet...gyvenime nezinosi kas, kaip ir kodel vyksta...pas ta pjoke gali gimti sveikas sveikas vaikas, o pas ta moteri, kuri nieko nedare nei ruke, nei gere gimsta ligu maiselis...
Tad manau svarbiausia mergaites yra gyventi protingai, dziaugtis gyvenimu, buti laimingai....ir tada viskas vyks kaip turi but!!!  thumbup.gif




Būtent thumbup.gif aukso žodžiai drinks_cheers.gif aš viskiuko su vyru po 50 gramelių vakarais padarau ir tikrai negalvoju, kad čia kažkas tokio, kaip tik atsipalaiduoji labiau po sunkios darbo dienos ir šiaip, net daktarai rekomendavo kraujagyslių praplėtimui retkarčiais panaudoti. taip, kad relax lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2007 12 20, 17:20)
Būtent  thumbup.gif  aukso žodžiai drinks_cheers.gif  aš viskiuko su vyru po 50 gramelių vakarais padarau ir tikrai negalvoju, kad čia kažkas tokio, kaip tik atsipalaiduoji labiau po sunkios darbo dienos ir šiaip, net daktarai rekomendavo kraujagyslių praplėtimui retkarčiais panaudoti. taip, kad relax lotuliukas.gif


mano drauge va laukiasi 6 menesiukai, labai jai ten sunkus tas nestumas, tai sake, kad konjako kokia 20 g, su arbatike kartais sveika, ypac kai mamyte yra labai susinervinusi ar susijaudinusi...atpalaiduoija ten reikiamus raumenukus kazkokius, tiksliai nepamenu... rolleyes.gif
Atsakyti
Tiesiog kai paskaitai didzioji dalis kazko atsisako. Taigi bet kas su saiku, tas nekenkia smile.gif
Atsakyti